USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За яких умов Ані Лорак «пустять» на західну Україну

28 Травня 2014 10:39
Ані Лорак співатиме у Львові лише у випадку виконання умов, поставлених ініціативою «Економічний бойкот».

Як повідомляє Galnet, активіст ініціативної групи Олег Радик пообіцяв, що концерти Ані Лорак не бойкотуватимуть за однієї умови – якщо вона на телеканалі «Інтер» наживо виконає хіт ультрас «Путін – х…йло». Також активіст додав, що їхня організація схильна до діалогу, а не є екстремістською, тому якшо умова буде виконана, співачка зможе спокійно гастролювати.

Нагадаємо, через висловлювання Ані Лорак про Майдан, львівські бойкотувальники мали намір пікетувати концерт співачки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 28 Травня 2014 10:42
Артисти усі брихуни!
валера Показати IP 28 Травня 2014 11:10
продажна і все. артисти на простих ще й гроші заробляють вони хіба не в цій країні живуть що їм все байдуже ? хай її турок піде і захистить країну . зараз не час пісень а заклик до миру треба робити артистам. а то їм все п
Яяя Показати IP 28 Травня 2014 11:59
Її можна зрозуміти. В неї тяжка доля :мама здала до притулку щоб погуляти ,потім нікітін її погуляв в 15 років
Анонім до Яяя Показати IP 28 Травня 2014 21:58
Взагалі то не Нікітін, а Фалеса.
Андрій76 Показати IP 28 Травня 2014 12:50
Це просто шоу-бізнес і нічого особистого.Хто платить-під того і стелиться.А Сердючка чи "Кролики"думаєте не такі самі?...
думка Показати IP 28 Травня 2014 13:52
Лемки, невже ви думаєте, що всі такі ж обезбашенні, як ви у своєму дрімучому націоналістичному Львові, що ви ставите якісь свої дурнуваті умови. Не заривайтеся, Львів - це ще не вся Західна Україна.
Лучани Показати IP 28 Травня 2014 17:44
Лорак, та пошли ти той Львів куди вони посилають Путіна! Більше нема міст на Україні де можна співати?
Галина Показати IP 28 Травня 2014 18:09
Ну якщо їм до вподоби такі співаки як "ГРИНЖОЛИ" обо гурт "ТИК" то хай самі собі співають бо розуму не мають
Микола Показати IP 28 Травня 2014 20:11
Яйцями обкідати неї
Бармалєй Показати IP 28 Травня 2014 23:22
Продажна, збирається на гастролі в Крим.
Коли ви вже порозумн Показати IP 3 Липня 2014 01:50
Поясність мені хто небудь, Ані Лорак - політик? Чи може вона якийсь громадський діяч? Чому вона повинна співати принизливі для будь-якого нормального та адекватного суспільства (європейського) пісні (з матюками)? Ви дійсно гадаєте що своїм ла-ла-ла ми станемо кращими за африканські народи? Чи просто нам необхідно визнати, що у нашій державі людям бракує словарного запасу для вираження своїх думок та поглядів?! Можливо нам варто визнати, що наші політики та посадовці не здатні працювати у стресових умовах (куди ж простіше грабастати державну казну та підспівувати лопухам на проплачених мітингах)?! Ані Лорак - співачка, тому єдине, що варто обговорювати, так це її голос... А враховуючи, що буквально декілька років назад всі "українці" так пишалися її виступом на Євробаченні, то лишається відкритим питання про нашу "щирість"... Може годі шукати причину у комусь? Може варто почати очищення із самого себе?
Ололо до Коли ви вже порозумн Показати IP 7 Липня 2014 09:02
Такі публічні люди несуть сенси в маси... багато з них з рештою йде в політику, до того ж що Ви маєте проти африканських народів?