Астронавти Artemis II успішно повернулися на Землю
Екіпаж місії Artemis II успішно здійснив входження в атмосферу та повернувся на Землю.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє NASA.
«Екіпаж місії NASA Artemis II у капсулі Orion повернувся на Землю. Астронавти успішно заземлилися за допомогою парашутів у Тихому океані поблизу узбережжя Сан-Дієго», – йдеться у публікації.
Зазначається, що американський військовий гелікоптер підібрав усіх чотирьох астронавтів й доставив їх на борт судна-амфібії «Джон Мурта», де вони пройдуть медичний огляд. Після цього екіпаж вилетить до Техасу, де розташований Центр управління польотами NASA.
Екіпаж місії Artemis II успішно здійснив обліт Місяця та встановив новий рекорд найвіддаленішого перебування людини в космосі за всю історію.
Читати ще: Екіпаж Artemis II побачив зворотний бік Місяця. NASA показало нові світлини
Це перший за 54 роки політ людини до супутника Землі, який є критично важливим етапом перед майбутньою висадкою людей на поверхню Місяця в межах наступних місій програми NASA.
NASA оприлюднило знімок Землі, зроблений з борту космічного корабля Orion.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає Укрінформ, про це повідомляє NASA.
«Екіпаж місії NASA Artemis II у капсулі Orion повернувся на Землю. Астронавти успішно заземлилися за допомогою парашутів у Тихому океані поблизу узбережжя Сан-Дієго», – йдеться у публікації.
Зазначається, що американський військовий гелікоптер підібрав усіх чотирьох астронавтів й доставив їх на борт судна-амфібії «Джон Мурта», де вони пройдуть медичний огляд. Після цього екіпаж вилетить до Техасу, де розташований Центр управління польотами NASA.
Екіпаж місії Artemis II успішно здійснив обліт Місяця та встановив новий рекорд найвіддаленішого перебування людини в космосі за всю історію.
Читати ще: Екіпаж Artemis II побачив зворотний бік Місяця. NASA показало нові світлини
Це перший за 54 роки політ людини до супутника Землі, який є критично важливим етапом перед майбутньою висадкою людей на поверхню Місяця в межах наступних місій програми NASA.
NASA оприлюднило знімок Землі, зроблений з борту космічного корабля Orion.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.