USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Безлюдні вулиці, але багато авто: показали Луцьк під час карантину. Відео

15 Квітня 2020 20:44
Опублікували відеоролик про Луцьк під час карантину.

Відео з'явилося на Youtube-каналі Alex M 15 квітня.

Вулиці напів порожні, місто немов завмерло.

Ходять поодинокі пішоходи, проте за відсутності громадського транспорту на дорогах чимало автомобілів.

Тож, як виглядає Луцьк без звичної метушні його мешканців, дивіться у відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
свідОК Показати IP 15 Квітня 2020 21:37
От в тих авто і зозвозять ту "корону" і все як має бути... На Заході і людей немає і автівок обмаль, а в нас і дорогу перейти не можливо такий трафік, а що буде завтра-післязавтра робитись...!!! Карантин епрст...
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2020 00:25
Какой у нас прекрасный город, особенно с высоты птичьего полёта! Огромное спасибо авторам видео! СУПЕР!!!
Paula Aleks Показати IP 16 Квітня 2020 04:02
То їздять обласна,луцька рада, муніципали, міліція, нікому непотрібні блок пости
Отакої Показати IP 16 Квітня 2020 07:17
От якраз авто і має мати перепустки для руху містом.І це мала зробити міськрада давно.Чи карантинні заходи не для всіх.
Мешканка Показати IP 16 Квітня 2020 07:38
До чого тут авто на роботу треба. Ато сидіть вдома а за що сидіти.
Сталкер Показати IP 16 Квітня 2020 08:27
Попустися Вася
Сусід Показати IP 16 Квітня 2020 22:13
Хороша якість, але жахлива задумка. Чудові краєвиди з висоту і жахливі кадри з вікна авто.
ОМ до Сусід Показати IP 17 Квітня 2020 15:38
А хіба не жахливо цей карантин..!? Показано як є.. Будемо сподіватись , що за місяць почнеться ослаблення карантину..
Igor Показати IP 16 Квітня 2020 23:28
Відео гарне. Буде пам'ять на майбутнє. Але озвучка сумна.