USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Біля Луцька - ДТП за участю депутата. Водій був п'яний

12 Серпня 2014 17:08
ДТП за участю депутата Волинської обласної ради Сергія Слабенка трапилася під Луцьком 12 серпня.

Авто Toyota Camry, в якому їхав обранець громади, «наздогнало» Mitsubishi у селі Маяки Луцького району, - інформує ВолиньPost.

Варто зауважити, що Сергій Слабенко сидів на пасажирському місці. Згідно з інформацією, яку надав виконувач обов'язків начальника РВ Луцького району Максим Новицький, за кермом авто перебував Руслан Хитрик.

Сайт Судова влада України повідомляє, що Руслан Іванович Хитрик – заступник голови суду Рожищенського районного суду Волинської області.


Очевидці кажуть, що після ДТП водій авто, в якому їхав депутат, вибіг з машини і почав втікати, але люди його наздогнали й затримали до приїзду правоохоронців. Як стверджують свідки, він був нетверезим.

Результати експертизи Волинського обласного наркодиспансеру підтвердили припущення свідків.

"Хитрик Р.І. перебуває у стані алкогольного сп'яніння", - йдеться у висновку за підписом Сергія Дудки, лікаря установи.

Сергій Слабенко перебуває в кареті швидкої допомоги, закривавлений. Пояснити, як трапилася аварія, не може. Стверджує, що алкоголю не вживав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 17:15
Терракт!!!
АЛКОЛОЇД до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 17:35
Знову наші бешкетують!
ха Показати IP 12 Серпня 2014 17:23
в натуре "слабенко"
знаючий Показати IP 12 Серпня 2014 17:31
Хитрик - боягузливе і продаже падло, а Слабенко міг бути тверезим. Цей тип пє лише на халяву. Тут ще автоматично зявляється відповідь на кілька проблем: ціна людини, яка працює в українському суді, і ціна її (вибачте на слові), "честі".
коля Показати IP 12 Серпня 2014 17:35
мабуть відкупеться сволоч його треба було бити до втрати пульсу
Анонім до коля Показати IP 12 Серпня 2014 18:09
Яка? Це як сценка 95 кварталу, в якій в аварію потрапили два регіонали.
ветврач Показати IP 12 Серпня 2014 17:53
В слабенка такий вигляд, ніби його поімелі.
Всезнайко до ветврач Показати IP 12 Серпня 2014 23:16
Тож так, і вальнув він теж нормально. А може Хитрик за нього мазу тягне?
НІНА ЛОГІКА до ветврач Показати IP 13 Серпня 2014 15:42
Капець карєрі - рейтинг на нулі! От який приклад він подав громаді?
Хитрик Діана Показати IP 12 Серпня 2014 18:20
Та мій Русланчик навіть пива не пє, а їздити більше 60км/год взагалі боїться
Співчуваючий до Хитрик Діана Показати IP 12 Серпня 2014 19:46
Значить це був не Русланчик. Зараз він прийде додому і все стане на місце.
для особи під ніком до Хитрик Діана Показати IP 12 Серпня 2014 23:48
під іменем чужоі людини писати юблюдочно
Саша до для особи під ніком Показати IP 13 Серпня 2014 08:20
коханна дружина обявилася...
Правдоруб Показати IP 12 Серпня 2014 18:53
Провести детальне розслідування. В разі якщо суддя винен, зброю в руки і на схід. А в принципі обох на схід.
громада Показати IP 12 Серпня 2014 19:22
Як той Слабенько на сесіях "співає", такий правильний, за справедливість, за регламент, все по букві закону... а сам?! Хоч сам не за кермом, но те що з п'яним їхав, багато про що говорить! Нехай мандат складає, громаді такі депутати не потрібні!!!
Анатолій Грицюк Показати IP 12 Серпня 2014 19:28
Шо ви до того Слабенка причепились. Він стояв на зупинці маршртку чекав. А суддя як людина великого сумління та доброї душі підвіз його та хотів напевно в "Зеленому Гаю" холодним квасом напувати
Сергій Показати IP 12 Серпня 2014 19:34
Бля, все як раніше. Все буде добре в господ депутатов і суддів.
Анатолій Показати IP 12 Серпня 2014 19:57
Добре ,що всі живі залишились! Удар був дуже сильним , пасажир мітсубісі вилетів через заднє скло на асфальт .Після удару машини зупинились десь за 60 м. Депутат "лика не вязав " настільки був пяний !
Голова Рожищенського Показати IP 12 Серпня 2014 20:09
От гади, бухали без мене в "Рукавичці", напевно думали, як мене з посади змістити, ну нічого, тепенр Хитрик головою суду не стане, і його тесть Грицюк в цьому не поможе
Ой чи ж до Голова Рожищенського Показати IP 12 Серпня 2014 20:51
Ви не знаєте Грицюка - він за своїх бореться до кінця. Ще борзописці будуть вибачатись перед Вашим заступником, а ви, глибоко прогнувшись, самі йому віддасте ключ від свого кабінету.
патріота Показати IP 12 Серпня 2014 20:11
100% підстава.
Анонім до патріота Показати IP 12 Серпня 2014 20:20
ну да конешно це мтцубісі заднім ходом по встечці перло,врізалося в тойоту,потім вискочили якісь особи і влило цим двом дурням які їхали на тойоть по 0,5 чіваса на рило!
Свідок до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 21:08
Мало того півсела сиділо в рові біля дороги, чекало на машину слуг народу, і вчило на память заздалегідь підготовлений ворогами текст. "Кляті журналюги" також поводились так ніби нічого не знали про цей нахабний розіграш. Ось чому нічого не підозрюючі невинні жертви розіграшу настільки були спантеличені нахабством придорожних авантюристів, що не могли звязно промовляти слова. Швидкість прибуття швидкої, автомайдану, прокурора, телевізійників зайвий раз говорить про грубо зроблену підставу.
анонім до Свідок Показати IP 12 Серпня 2014 21:16
ти дибіл ! такої дурні я не чув ще!!!
свідок до анонім Показати IP 12 Серпня 2014 22:29
ну точно дурак мозги не вміють працювати а ще писака х-в
Анонім до патріота Показати IP 12 Серпня 2014 20:22
неа, 40 градусна "п1дстава".
анонім до патріота Показати IP 12 Серпня 2014 20:29
чуєш ти підстава !!! "бальніка тобі начистити за такі слова!!! Поняв!!! Незнаєш ситуації то й мовчи!
Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 21:00
Більше чим впевнена, що той судішка разом з бандитом Слабенко летіли, а не їхали. В неділю я поверталась зі Світязя з дітьми власною машиною. І ще раз переконалась, що нам до Європи ще дуже далеко, бо, щоб дотримувались ПДД треба вішати на кожному стовпі відеокамери і біля куща ставити чесних гаїшників. В населеному пункті всі ось такі сильно вивернуті, як ці двоє і їм подібні не їдуть, а летять ще й сигналять ззаду, якщо ти їдеш 70-90 км, хоча і це є перевищення швидкості в населеному пункті. Не дай Боже якась людина чи велосепидист опиниться в непотрібному місці. Окремо хочу звернутись до чоловіків-шоферів будьте людьми за кермом, а не людиськами, не створюйте аварійних ситуацій на дорозі, не показуйте свій дурний фарс. Якщо Вам немає де викинути адреналін - їдьте на Схід. А на дорозі із Шацька до Любомля, то взагалі була в шоці, коли назустріч по вузькій дорозі мерседес з волинськими номерами обганяв сітроен і якби я не пригальмувала і не притиснулась до обочини, то зараз не писала цей коментар. Чоловіки-шофери будьте справжніми мужиками на дорозі, не підрізайте і не робіть експериментів, бо все це коштує людських життів.
Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 21:06
Ага думаєте судді щось буде? він зять заступника начальника управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації Івана Грицюка!!!!! завтра цей лікар Дудко скаже що помилився у визначенні стану алкогольного сп'яніння!
Ольга до Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 21:19
Напевно це не той Грицюк....а ГРИЦЮК АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ....
Хитрик до Ольги Показати IP 12 Серпня 2014 21:15
Не трендить панночко - мій тесть Анатолій Грицюк, колишній голова ОДА, а не якійсь там кончений заступник
село до Хитрик до Ольги Показати IP 12 Серпня 2014 22:24
Щось такого голови ОДА як Грицюк ніколи ніхто не чув і не бачив!:)))
Дятлик до Хитрик до Ольги Показати IP 12 Серпня 2014 22:30
В людей авар1я, в якому б вони стан1 не були. Не треба херн1 писати. Дочого тут Грицюк А.П. до свого зятя? В1н оце читати мае ваш1 коментар1 1 радуватись, чи як? До в1дома Грицюк голова облради колишн1й, а не ОДА.
свідок до Дятлик Показати IP 12 Серпня 2014 22:41
а ти чого така розумна х-ню підтримуєш коза
Анонім до свідок Показати IP 12 Серпня 2014 22:49
Я х-ню не пiдтримую. Пишу до чого тут Грицюк, що зать алконавт.
свідок до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 22:59
то поцікався життям зятя як швидко став суддею то і зрозумієш до чого тут Грицюк а сім"я Хитриків хороша але син потрапивши в кодло зіпсувався ....гроші гроші гроші рєшають долі а людські сльози не водиця
Руслана - власниця б Показати IP 12 Серпня 2014 21:19
Ці хлопці у мене обідали, їли тільки салатік, шашличьок і варенички, запивали чаем( гарячим), випили десь пляшечки .... ой вибачте - кружечки дві
сторона у справі Показати IP 12 Серпня 2014 22:38
а обід затягнувся і виявився суддя в чужій машині за кермом а потім нежданно негадано підібрав на зупинці незнайому морду яка виявилася власником цієїж машини.... оце так хохма Шекспір відпочивають.... А,,,суддя трієчник а одначе тесть зміг зробити умніка но Бог бачить все і наказує юродивих за земні гріхи які є в тестя та і вже багато гріхів у зятя за судові справи і грошові рішення ....
Андрій до сторона у справі Показати IP 13 Серпня 2014 17:18
Слухайте, тут така інформація що СУДДЮ узагалі викрали перед тим і везли в багажнику автомобіля. Він після аварії почав утікати бо думав що від переслідувачів відірветься.)))0 А Слабенко.... Слабенко їздив домовлятися про його звільнення із проклятимии ДНРовцями чи ЛНРовцями, які і взяли суддю в полон. ВСЕ, ТОЧНО, ЇХ ОБОХ потрібно нагородити +
колобок Показати IP 12 Серпня 2014 22:40
казав їм не пити, а їм було пофіг
Коля Показати IP 12 Серпня 2014 23:40
Люди ну не можна кепкувати з чужого горя,всетаки -біда а от пити за кермом це гаплик, І хитрику і Слабенку тим більше потрібно зливати воду бо це _ганьба! Судити по всім правилам Я проконтролюю! Задрали вже ці задрипанці.
для сторони у справі Показати IP 12 Серпня 2014 23:44
а не боішся що бог тебе також покарає за гріхи твого тестя і тебе самого не суди і не судимий будеш а слабенко і хитрик нехай самі за своє роздолбайство страждають
босяк Показати IP 13 Серпня 2014 05:25
оберіть собі ще раз таких бляпутатів а судді-всі сволочі =всіх на палю
Свідок Показати IP 13 Серпня 2014 08:00
Присягаюся.... Пан Слабенко НЕ БУВ П"ЯНИМ.... ВІН ВЗАГАЛІ категорично не сприймає будь-який АЛКОГОЛЬ.......... А от "обнюханим" обранець Волинської громади -- Слабенко міг бути цілком...... Хоча, чого міг бути.... Він і був обдовбаним в сраку перепрошую....... А "нанюхав" бідолашного суддю, а той ще видно із віскарьом помішав..... Вот вам і ефект............... p.s.: Панове журналісти та вельмешановна громадо, нагадуйте пану Слабенку про цей епізод кожного разу, як він через деякий час буде брати слово на різноманітних заходах.....
Саша Показати IP 13 Серпня 2014 08:31
та це на мітцубісі сепаратісти їхали,хотіли Світязь замінувати. А до нашого депутата розвідка доклала і він як чесний борець за Україну рішив разом з товаришем ціною життя їх зупинити. Нехай пошукають у мітцубісі вибухівку,гранати може автомат є. короче, не х...на в цій країні не помінялося та мабуть і не поміняється.
это все Показати IP 13 Серпня 2014 08:39
московскме попы и фсб виноваты.они этим героям украины водку в кефир добавили
Вкладниця банку Показати IP 13 Серпня 2014 10:54
та всі ті депутати однакові в т.ч. і Слабенко і такі як брати Бондаруки і Осіпов А.------які винні Західінкомбанку понад 37 млн.грн. кредитів і процентів (еквівалент зг.курсу нбу) через свої фірми "Промбуд-6", , "Пластіком", "Волинська інвестиційна група" і т.д. Всім ганьба ! Всіх до прокуратури ! Всі і далі їздять напідпитку !!!!
очевидець Показати IP 13 Серпня 2014 12:07
Спянілі були всі бо їхали зі світязя
дівчинка Показати IP 13 Серпня 2014 12:19
Стільки гадості, що і нема, що написати гіршого. Па-ка, пацани, думаю зустрінемось...
Олександр Показати IP 13 Серпня 2014 23:03
Був би алкаш з села Маяки, навідь не згадали б, що тапилось ДТП. Вину треба довести, сам був 2 рази в таких ситуаціях, тверезий, а мови було багато... Я розумі, що люди до влади озлоблені, але треба почекати офіційних висновків...
громадскість Показати IP 13 Серпня 2014 23:42
Слабенко-це гнила людина,він так активно на всіх "жене" і розказує,як потрібно по-совісті жити,але це лише прикриття,маска,а насправді у ньому немає нічого праведного,він вже стількох людей підставив,"кидає" людей,які йому допомагали по-житті,іде по трупам туди,де є влада і гроші!Оці шоу,які він влаштовує на сесіях це-піар,"фарс"!Я думаю,що це випадок,що п"яний Слабенко не був за кермом,бо він запросто міг в такому стані,розмахуючи депутатським мандатом,літати за кермом!Він добре може зводити наклепи на інших людей,особливо,якщо йому за це ще й щось перепаде,а відповідати по закону він ніколи не буде і закони для таких,як він не писані!От таких людей ми вибираємо,такі люди представляють "наші інтереси"!!!Гнати їх всі потрібно і ні ногою не пускати до депутатства!!!