USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Бійці «Правого сектору» готові вирушати на Південь України

9 Березня 2014 17:12
Мобілізація «Правого сектору» триває.

Про це під час Народного Віча, що відбулося 9 березня у Луцьку, повідомив лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук.

З його слів, для структури найголовнішими є зараз події на Півдні України. Як повідомив Павло Данильчук, «Правий сектор» продовжує мобілізаційний набір, вишколює бійців, співпрацює зі Збройними Силами України. Він запевнив, що коли бійці «Правого сектору» отримають наказ із Києва, вони негайно вирушатимуть на Південь.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:13
О!!!! Гузя прихопити з собою не забудьте!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:15
Краще б прихопили Руденка та ментовське бандформування.
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:27
Путін мені за батька ріднього і за матір
Ууу до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 22:45
У вас проблемы с законом, я так понимаю?
Непереживай до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:26
Тебе мабуть Гузь згвалтував, що така зла на нього)))
Таня до Непереживай Показати IP 9 Березня 2014 22:48
Дуже сомнiваюся, що вiн ,,щось,, може взагалi )))
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 20:46
І памперсів прихопіть побільше!
1221 Показати IP 9 Березня 2014 17:28
Хвали мене моя губонько. Вже повинні давно в криму бути а то посади дерибанять пристосуванці *****
Українець Показати IP 9 Березня 2014 17:34
Вони з чиновниками вміють воювати коли їх білье 50 чоловік а сам на сам страшно. А коли висунуть вночі в перевулок данильчука і фведчака і поставлять на коліна інікого не буде поряд от тоді і покажуть себе герої
1221 Показати IP 9 Березня 2014 17:43
Бійці «Правого сектору» готові вирушати на Південь України і тоді якого х** вони ще не вирушили***
4554 Показати IP 9 Березня 2014 17:53
Зважуючи на представлеі фото "бійців", які мабуть то і бойову зброю в руках не тримали, єдине що вони толком зможуть зоробити то те що зробила "самооборона" Києва з помешканням Пшонки. На благо Крим такими маєтками багатий.
Патриотка Показати IP 9 Березня 2014 17:56
Видеообращение общественной организации “Единая Фонтанка – Одесса” по поводу ситуации в Украине. http://www.youtube.com/watch?v=KTpB-KS2GWc
Батьківщанка. Показати IP 9 Березня 2014 17:56
За то форма красіва
Цікаво Показати IP 9 Березня 2014 18:33
А прокуратори в області ще ті самі залишились, Данильчук а чого ти їхн на коліна не ставиш, чи слабо? мабуть що слабо...
Анонім Показати IP 9 Березня 2014 20:36
хлопці поспішайте щоб встигнути.
Я Показати IP 9 Березня 2014 20:47
А чого вони ще не там разом з данильчуком, а по-друге - якщо вони себе рахують патріотами України, то чого ходять в недоносках германської армії ( форма з гуманітарки) і видно їм це подобається, по своїй суті, носити на рукавах прапори Німеччини. Невже не зрозуміло звідки вітер віє.
0501 Показати IP 9 Березня 2014 20:49
Ну да,они уже в Киев ехали.Все помнят,где оказались эти герои,во время бойни в Киеве.
не проти сектора Показати IP 9 Березня 2014 21:03
але довго розкачуються хлопці, як маєте їхати, то їдьте. Не п..дабольте
ЮЛЯ Показати IP 9 Березня 2014 21:14
Дик чого вони вагаються - негайно у Крим .... А так вони не герої а гівно собаче...
У-ух! Показати IP 10 Березня 2014 09:53
Знов плакатимуться що дітей побили...
Прав Показати IP 10 Березня 2014 09:59
Вони в Київ їздили , ще й в Крим поїдуть !!!
11 Показати IP 10 Березня 2014 10:09
Майку-прокурорку хай забирають замість Анки-кулеметниці. Тільки навряд їм у Криму дадуть помародерствувати, як тут чи в Києві. Російський спецназ це не наші беззбройні менти, яких на коліна ставили.
0501 до 11 Показати IP 11 Березня 2014 16:45
Ну есть такие менты,нет,даже не менты,а мусора,так вот - есть такие мусора,как наши ввешники,из опущенного батальона,что им за счастье падать на колени,лизать задницы и подставлять свои.
похоже Показати IP 10 Березня 2014 12:15
на мультик про попугая Кешу.
алекс Показати IP 10 Березня 2014 14:04
Судя по коментам на Волыни больше адекватных людей чем в киеве(намеренно с маленькой буквы),жалко в новостях об этом ни слова.
Тетяна Показати IP 10 Березня 2014 17:23
Ура!!!Ура!!!Ура!!!! Буйно та тихопомішані =герої=із =правого сектору=виявили бажання їхати в Крим за медалями та орденами! Туди їм і дорога! Бажаю =теплої= зустрічі із російським та чеченським спецназом,