Близько сотні луцьких прикордонників відправилися на схід
У зону АТО сьогодні, 12 липня, проводжали чергову групу персоналу оперативно-бойової прикордонної комендатури. Урочисті збори відбулися на території Луцького прикордонного загону. Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що днями луцькі прикордонники повернулися з АТО.
Цього разу захищати східні рубежі України поїхав 91 боєць. Проводжати військовослужбовців прийшли родичі, колеги, представники керівництва Луцького прикордонного загону та місцеві владці. Перед від’їздом святі отці благословили бійців на безпечну службу та повернення додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що днями луцькі прикордонники повернулися з АТО.
Цього разу захищати східні рубежі України поїхав 91 боєць. Проводжати військовослужбовців прийшли родичі, колеги, представники керівництва Луцького прикордонного загону та місцеві владці. Перед від’їздом святі отці благословили бійців на безпечну службу та повернення додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку попрощалися з воїном Олександром Іщуком
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:54
Україна атакувала вночі центр космічного зв’язку РФ, а у Воронежі палає завод, що виготовляє деталі до ракет
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49









