USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Деякі вулиці Луцька будуть мати нові назви

3 Червня 2014 22:17
Три вулиці Луцька хочуть перейменувати депутати міськради. Питання перейменування окремих вулиць Луцька обговорили сьогодні під час засідання комісії міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста, - повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Обранець громади Андрій Козюра зазначив, що в знак вшанування пам’яті загиблого під час протистоянь у Києві лучанина Василя Мойсея пропонується одну з вулиць міста назвати в його честь. На його думку, це буде хороша справа.

Секретар міської ради Сергій Григоренко запропонував доручити управлінню містобудування та архітектури до кінця червня підготувати на розгляд комісії перелік вулиць та майданів міста, які можна було б перейменувати, а КП «Парки та сквери Луцька» - визначити сквер, який можна було б назвати в честь Василя Мойсея.

Також на засіданні обговорено питання перейменування вулиці Галшки Гулевичівни на Вірменську. Голова Асоціації регіонального розвитку Петро Гоцалюк зазначив, що було звернення громадської організації Центр культури вірмен Волині «Лори Берд» щодо повернення історичної назви вулиці Вірменської. Він зауважив, що представники громадських організацій поспілкувалися з мешканцями вулиці Галшки Гулевичівни та донесли до них позицію щодо перейменування. За його словами, люди віднеслися з розумінням та підтримали ідею зміни назви вулиці.

Крім того, на засіданні запропонували частину вулиці Кафедральної перейменувати на вул. Галшки Гулевичівни, адже вона теж є історичною постаттю, яка багато зробила для нашого міста.

Розглянули на засіданні комісії й організацію громадських слухань щодо перейменування вулиці Жовтневої на вулицю Михайла Гаврилка. Секретар міської ради Сергій Григоренко запропонував, що він, разом з ініціатором перейменування Юрієм Вегою, займуться організацією та проведенням громадських слухань, на які запросять і членів комісії з впорядкування назв вулиць міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Всезнайко Показати IP 3 Червня 2014 22:26
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 3 Червня 2014 22:33
таке враження що депутати живуть в паралельній реальності, і проблеми так званих луччан їх абсолютно не ди буть
Анонім Показати IP 3 Червня 2014 22:50
ВСІ, хто загинув і на Майдані і в інших бойових діях-Герої!!! Але не час для перейменування вулиць...
Вася до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 22:53
всі хто вмер теж герої, включи йододефіцитну голову. Герой це той хто свідомо пожертвував своє життя заради життя інших
розум Показати IP 3 Червня 2014 23:02
Все вже зроблено, лишилось тільки перейменувати вулиці. Не буде порядку ще довго в країні, бо не вміємо і не можемо працювати.Біда чорна з тими луцькими депутатами.
оо Показати IP 3 Червня 2014 23:13
бандери переименуйте
Anonymous Показати IP 3 Червня 2014 23:26
бред какой то .. он что учёный был или выдающийся деятель тот кто умер ?? ... а называть улицу в его честь нету смысла ... или опять отмывание денег из городского бюджета планируют ???
123 Показати IP 3 Червня 2014 23:30
Кріейтори д*вбані! Пронумеруйте ті вулиці, як більшість вулиць на Манхеттені, і не робіть мені нерви.
123 до 123 Показати IP 3 Червня 2014 23:44
Але маю підозру, що ви й тоді сперечатиметеся, як записувати назву вулиці - арабськими чи римськими цифрами. Ну вас, панове депутати!
Петя до 123 Показати IP 8 Липня 2014 10:05
Ти дітей своїх пронумеруй і зміни прізвище на гімноїд, а тоді будеш говорити, що значення власних назв це дурниця.
босяк Показати IP 4 Червня 2014 04:27
краще допоможіть родині Моісея матеріально
люся до босяк Показати IP 4 Червня 2014 20:09
О ЦЕ по справедливості коментар!!!! а переіменовувати легко депутатам а простому ходити з будинковою книгою по інстанціях.....?
NC Показати IP 4 Червня 2014 08:00
Мфйже чверть століття тільки й переймаються, що нові назви вигадують. Не має майбутнього. Треба тікати з неньки...
Лучанка Показати IP 4 Червня 2014 08:38
Шановні депутати, краще заасфальтуйте вулиці, по вул.8 Березня не можна не те що проїхати, а навіть пройти. Зміна назв нічого не змінює в нашому житті. Не сидить в кабінетах, подивиться скількі сміття на проспекті Волі і в загалі в Луцьку. І оце ми живимо в Європі?
валя Показати IP 4 Червня 2014 08:57
шановні депутати краще поремонтуйте ліфти у будинках а то старшно в них заходити а не вулиці перейменовувати. шануйте і поважайте живих людей . Пам"ять не вмирае
Анонім Показати IP 4 Червня 2014 10:24
Щоб вам зайнятись нема чим,краще вулиці поремонтуйте, де біля будинків проїхати неможливо,ями такі.Люди виживають за копійки, квартплата попіднімали, а ліки які подорожали на 300 процентів, виживаємо. А ви дурньою маєтесь. Вам 1300 пенсію і квартплата 1000, а ліки 500 грн і живіть.
Ага Показати IP 4 Червня 2014 10:36
Вірменія є однією з тих країн, що всіляко зараз підтримує Росію в її діях проти України, а ми давайте вулицю Вірменською назвем саме зараз, ** ? те що та вулиця так ще за царя гороха називалась нічого не міняє, зараз нова історія пишеться, при чому кров"ю і сльозами - зважайте на це.
Згоден до Ага Показати IP 8 Липня 2014 10:12
Якщо Вірменська це історична то завтра, за цією логікою, звернуться повернути вул. Сталіна, Комінтерну, Маркса, 17 вересня ...вони теж історичні. Треба дивитись що вірмени зараз роблять для України і нашого міста, а не бути розмазнею і лизати всім хто просить.
ДПЗ-вець Показати IP 4 Червня 2014 13:16
Вулицю Бенделіані краще б перейменували...
вася Показати IP 4 Червня 2014 20:12
обласну раду переіменувати назвати тюрма і нікого звідти не випустити хай сидять с...ки НАДОЇЛО!!!!!!!!!!