USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ДНРівці масово дезертирують

12 Липня 2014 09:44
Не менше третини особового складу з лав слов'янських і краматорських бойовиків дезертирувало за добу в Донецьку. Про це інформує УНІАН з посиланням на "Донецкие вести", яке має відношення до розміщення терористів.

Після втечі бойовиків зі Слов'янська та Краматорська в Донецьк їх розселили у гуртожитках зайнятого напередодні Донецького національного університету. А вранці, на побудці командири не дорахувалися третини "ополченців". В кімнатах виявили лише акуратно складений камуфляж і зброю.

"Здавши" таким чином зброю і форму, мобілізовані "ополченці" покинули чужу для них війну гіркіних-бородаїв", - повідомляє видання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 12 Липня 2014 09:47
Пророческий разговор бабулек оказался вчера. "-Это гроза? -Нет, Град лупит. -Наш? -Да, наш. -Ну и слава Богу." Реальный разговор двух бабушек в Донецке, район Песок.
Патріот до Анонім Показати IP 12 Липня 2014 10:08
Збройні сили України не використовують БМ-21 Град в зоні АТО. Це є зброя "килимового" характеру - отже неточна - отже великі втрати мирного населення та інфраструктури, що Україні не вигідно. Це вигідно тільки сепаратським колорадам - аби більше жертв серед населення, щоби через гівняні російські недоЗМІ "вєщать о притеснениях и фасістськом гєноциде". Смерть колорадам та іншим зрадникам! А щодо бабок, вони дочекаються як "НАШИ дєдивоявале" влуплять по їх будинку та зніматимуть на відео їхні кишки на деревах для вєлікорассєйской пропаганди.
Анонім Показати IP 12 Липня 2014 09:55
Навіщо ви обманюєте людей?? В мене живе в Донецьку дуже багато друзів і там місто просто кишить тими сепаратистами яка третина здала зброю про шо ви говорите...і вони зайняли не один гуртожиток а ряд гуртожитків інститутів...і лікарень.
ВВС до Анонім Показати IP 12 Липня 2014 09:58
Пропаганда - велика штука!:)
онім до Анонім Показати IP 12 Липня 2014 10:03
А мої друзі, які живуть у тих гуртожитках, кажуть, що ти засланий провокатор. На днях перевіримо.
Дончанин до онім Показати IP 12 Липня 2014 10:08
А почему "на днях". Звякни и ответь на элементарный вопрос: в каком районе Донецка находится ДПИ? Ну а по поводу "...і лікарень" (в предыдущем посте) - нужно ли объяснять то, что готовятся госпитали, причем, как следует из опыта, в основном предназначенные для мирного населения.
шахтар до Дончанин Показати IP 12 Липня 2014 11:52
ти скотина ти ніколи не був і тим більше не є зараз в донеціку ,сидиш там десь в масковії і строчиш свою нікчемну пропоганду!
Андрій76 до Дончанин Показати IP 12 Липня 2014 12:02
ТРОЛЬейбус ты еще"здесся?"..Сгинь отсюда где нибудь на "рюзькую весну или осень",там тебя поймут и посочувствуют...
ДО Дончанин Показати IP 12 Липня 2014 11:46
Ах ти тварюка троль ти смердячий ти дивись скатіна яку тактику вибрав,тільки даєш відгуки на коменти від себе сцука нічаго не мишеш! все це маячня і бред,видно що ти москалюга до мозгу костей! біжать в росію зомбовані тобою дибіли,які вкінці кінців пропадають там безвісті або заарештовують і обвинувачують в тероризмі!
а то правда Показати IP 12 Липня 2014 11:53
а то правда, що лупашат свідомих, аж куфайка загортаєця? то хто ж їх так- оті дезертюги?
Анонім Показати IP 12 Липня 2014 12:32
ВН ви красавці,знімаю перед вами шапку !!!!!!!! мочіть дончанина
штаны до Анонім Показати IP 12 Липня 2014 16:04
штаны сними... это будет так по европейски...
Аэропорт Показати IP 12 Липня 2014 18:30
«Застава уничтожена. Трое солдат противника, по нашим данным, убито. Около 300 солдат дезертировали», — говорит Стрелков, добавляя, что в аэропорту остается около 500 украинских силовиков, и 10 огневых батарей – в том числе, как минимум одна самоходная артиллерийская установка.
ааа Показати IP 12 Липня 2014 20:06
неодноразово читаю коментарі дончанина....хоч і не підтримую нього...але він всіх нас попускає, людина начитана, народ якщо ви не можете нічого протиставити ньому.то хоч не ганьбіть нас в його очах вважає"""западенців""" своїми тупими коментами. на подобі...""" ти клятий москалюго """"тощо
БОГОЛЮБИ до ааа Показати IP 12 Липня 2014 20:16
Поддерживаю. Толлерантность и еще раз толлерантность.
Сергій Показати IP 12 Липня 2014 21:25
Ура !Ура! Ура! =Денеерівці= масово драпають та дезертирують! В іншому повідомленні читаємо, що за добу знищено 1000 терористів! Нечувані успіхи укр.армії та укр генералів! .Ідилію псують хіба що сотні гробів, які надходять нещасним матерям та дружинам загиблих із зони бойових дій. А так -=все хорошо ,прекрасная маркиза,все хорошо,все хорошо.=