USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

До Луцької ОТГ пропонують приєднати 7 прилеглих громад

6 Листопада 2019 14:12
До перспективного плану формування територіальних громад на Волині хочуть внести суттєві зміни. Відповідно до них Луцька ОТГ значно розшириться.

Пропозицію розглянули на засіданні регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та субрегіонального рівнів Волинської області 29 жовтня. Протокол оприлюднили на сторінці Липинської ОТГ, пише Конкурент.

Як йдеться у документі, до Луцької ОТГ пропонують ввести Жидичинську ОТГ Ківерцівського району, Липинську ОТГ (без Дернівської сільської ради), Підгайцівську ОТГ (з Хорлупівською сільською радою), Княгининівську ОТГ, Боратинську ОТГ, Гіркополонківську ОТГ, Заборольську ОТГ Луцького району.

Є зміни й щодо інших тергромад. Зокрема, Ковельська ОТГ, ймовірно, міститиме у складі Ружинську сільську раду Турійського району, Зеленську, Білинську, Доротищенську та Тойкутівську сільські ради Ковельського району.

Як зазначив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, така ініціатива буде взаємовигідна Луцьку та навколишнім ОТГ, вона зробить спільний бюджет потужнішим, значно зменшить реверсну дотацію, яка зараз «з’їдає» значну частину бюджету та дасть спільний потужний потенціал для розвитку.

«В зворотньому випадку негативні наслідки будуть і для Луцька, і для навколишніх ОТГ, окрім того, змушені будемо пустити приміські маршрутки в об’їзд міста, навколишні ОТГ будуть перераховувати кошти освітньої субвенції за навчання дітей в школах, так як це зараз відбувається з дітьми з садочків та понесуть інше фінансове навантаження, а реверсні дотації будуть щороку збільшуватися», – розповів депутат.

Детальніше – у документі:







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Показати IP 6 Листопада 2019 14:35
Якщо ці всі ОТГ приєднаються в Луцьке ОТГ, то таке утворення як Луцький район можна ліквідовувати?
реально Показати IP 6 Листопада 2019 15:11
напевно це правильно, які ліпіни по проспекту моллоді???? які підгайці по рівненській???, кромберг - боратин??, напевно не варто розводити прилуцьких князів, які свої кишені набивають, хай луцьк просто дає гроші в межах власних надходжень на жителя і хай розвивається агломерація
Лучанинин до реально Показати IP 6 Листопада 2019 16:45
Яка Молоді, що ви пишете? На Відродження дійсно є, але не на Молоді ж?
Липини Показати IP 6 Листопада 2019 15:25
100% Якщо вже Прилуцьке це Луцьк, то чому Липини зі своїми висотками по Відродження це ще село ...
123 Показати IP 6 Листопада 2019 17:35
однозначно приєднувати до міста
Торчинець Показати IP 6 Листопада 2019 19:07
Смолигів та Городище навіщо залишати? Малі громади. Неспроможні на майбутнє.
Павло Павлович Показати IP 6 Листопада 2019 19:10
нормальна ОТГ -від 10 тис. населення. Все що менше не протягне довго.
Василь Показати IP 6 Листопада 2019 19:56
Княгининівську ОТГ не зачіпайте. Хоч будете мати з кого брати приклад
Краще звучить Показати IP 6 Листопада 2019 21:04
Об'єднати весь Луцький район за винятком Торчинської ОТГ з Луцькому, то найкращий вибір.
Володимир К. Показати IP 6 Листопада 2019 21:06
Несвіч теж хоче до Луцька!!!
Ірина Показати IP 7 Листопада 2019 08:01
Пропоную приєднати Луцьк до Княгининівської ОТГ... Це всього навсього пропозиції...
Чаруків Показати IP 7 Листопада 2019 09:30
Чаруківці за Луцьк!
Сергій Показати IP 7 Листопада 2019 10:50
Це пропозиція, водночас цікава але кому? Боратин Липини Підгайці Княгининок ОТГ їм цікаво? Зразу скажу що ні. А це самі заможні і перспективні напрямки розвитку для міста Луцька. Ці громади вже зрозуміли що в них є власні кошти, і дуже не маленькі, даже втрати на реверсі які вони вже сприймають як певний податок. Тому добровільно, приєднатися до Луцька вони можуть виключно за згоди та рішення депутатів місцевих ОТГ громад.
Міська рада Показати IP 7 Листопада 2019 13:42
Як в Києві зліплять ОТГ так і буде. А те що Луцьк критично необхідно в кожну сторону збільшити на 5...10км це факт. Це буде простір для його нормального розвитку. Бо в іншому випадку той шан-хай що ми маємо за Порт-Сіті розростеться скоро поглине все місто.
34 Показати IP 7 Листопада 2019 14:14
Без розширення Луцьк стане райцентром в Рівненській чи Житомирській області.
Ірина до Міська рада Показати IP 7 Листопада 2019 14:44
Вже Київ в цій країні багато наліпив.За Прилуцьком є Ківерці,там Колки,Маневичі-рухайтесь на здоров'я...