USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Дитячу бібліотеку у Луцьку хочуть позбавити приміщення. ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

19 Січня 2015 07:00
Луцьку районну дитячу бібліотеку, яка розташована на вулиці Шевченка, 88, хочуть позбавити приміщення.

Батьки б'ють на сполох, адже таким чином, дітей позбавлять місця, куди вони ходили "як додому". Небайдужі написали відкритий лист-звернення до громадськості та депутатів Луцької районної ради. Текст листа опублікувало "Слово Волині".

"Не думали, що наші діти отримають такий "подарунок" під час різдвяних канікул від можновладців Луцького району. Луцька районна рада хоче вирішити свої майнові питання за рахунок дітей. 17 січня цього року стало відомо, що Луцьку районну дитячу бібліотеку, яка розташована на вулиці Шевченка, 88, хочуть позбавити приміщення, а наших дітей – гарної і затишної бібліотеки, до якої вони звикли ходити як додому. Рішення "Про безоплатну передачу приміщення" комунальному підприємству "Луцьке" за № 38 прийняли ще 21 листопада 2014 року, про що батьків, наших дітей, працівників бібліотеки не проінформували", - йдеться у листі.

Варто зауважити, що бібліотека уже 40 років знаходиться у цьому приміщенні.

"Луцька районна бібліотека для дітей уже 40 років знаходиться в приміщенні на вулиці Шевченка, 88. Ходили туди ми, тепер водимо своїх дітей. Ми - проти переселення районної дитячої бібліотеки в село Гірка Полонка. Куди ходитимуть наші діти? Де будуть брати цікаву літературу? Це - єдина дитяча установа в цьому районі міста, окрім того, діти навколишніх сіл користуються її послугами. Перенесення дитячої бібліотеки за межі міста позбавляє наших дітей права на безкоштовну інформацію, дозвілля та розвиток. Звертаємося до депутатів Луцької районної ради з проханням переглянути це несправедливе рішення та не позбавляти наших дітей права бути розумними, освіченими, рости справжніми патріотами нашої держави", - йдеться далі у зверненні громадян.

Під таким відкритим листом підписи поставили 14 осіб. Всі вони - батьки читачів Луцької районної бібліотеки для дітей:

1. Ідес Надія Володимирівна;
2. Демчур Наталія Володимирівна;
3. Холкіна Ольга Володимирівна;
4. Вільчинська Надія Іванівна;
5. Никитюк Оксана Вікторівна;
6. Бутеєць Оксана Степанівна;
7. Гергель Світлана Олексіївна;
8. Холік Наталія Віталіївна;
9. Романюк Тетяна Василівна;
10. Курта Олена Володимирівна;
11. Гребенюк Віра Юхимівна;
12. Годлевська Тетяна Віталіївна;
13. Скрипчук Ірина Павлівна;
14. Приймак Руслана Андріївна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Анонім Показати IP 19 Січня 2015 07:35
Напевно, для бару місце хтось пригледів!!!
777 до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 15:43
Що Ви за несенітницю пишете? Дурний коментар
дідо Показати IP 19 Січня 2015 07:39
Працівники хочуть зберегти для себе роботу у центрі міста.Діти з сіл району неможуть користуватися цією бібліотекою, бо з Підгайців, Рокинь,Чарукова чи Точина далеко їхати. Взагалі Луцький район -це залишок радянської систем,який пора розписати між Рожищенським.Горохівським,Ківерцівським районами та Луцьком. Ціла армія районних чинуш утримуються без діла.
Анонім до дідо Показати IP 19 Січня 2015 08:24
при сучасному благоустрою наших сіл думаю скорше місто луцьк потрібно розбити на села наприклад боратинське....
тобто до дідо Показати IP 19 Січня 2015 08:25
ТОбто ви стверджуєте, що з Підгаєць до Гіркої Полонки зручніше доїздити? Чи з Рокинь? Певно прямий транспорт їздить...
дідо до тобто Показати IP 19 Січня 2015 08:27
на Шевченка ближче?. Діти мають відвідувати бібліотеки,які є найблищими до хати.
Анонім Показати IP 19 Січня 2015 08:57
Цього не можна робити. Забирання у дітей-це знищення нації.
спостерігач Показати IP 19 Січня 2015 09:05
Якщо бібліотеку переводять у Гірку Полонку, то нехай всі інші інституції типу адміністрацій і управлінь теж переведуть у інші місцевості. У Городище, Торчин, Підгайці чи Піддубці і Лище. Чого ж тільки бібліотека "неугодна"?
Іван Показати IP 19 Січня 2015 09:08
Звичайно бібліотека районна,яка вона сільсьска, в Луцьку вона не потрібна.Бо ні одна сільсьска дитина до неї не ходить.Цих бібліотек у Луцьку,як бліх, ніхто до них не ходить.Обласні пусті,один інтернет,даремне витрачання бюджетних коштів.Бібліотека повинна бути ближче до дітей.Яке знищення нації,які там діти ходять в цю бібліотеку тим більше районна.Прокиньтеся,вистачить обласних
Івану і Дідо Показати IP 19 Січня 2015 09:20
Повністю з вами згідні! Там працівники цілими днями шукають собі чим бавитися, чаюють та ін..
тато до Івану і Дідо Показати IP 20 Січня 2015 10:36
Таке враження що ви там були , вас чаєм пригощали і бавились звами , що за нісенітнеці ви несете ?
тато до Івану і Дідо Показати IP 20 Січня 2015 10:44
не вгадуйте, а краще ознайомтесь, будьласка, з роботою бібліотеки , це звичайно не повний обсяг роботи який виконують її працівники : http://drbiblio.blogspot.com
Biblios Показати IP 19 Січня 2015 09:31
Про що шум? До осені відбудеться децентралізація обіцяна Яценюком та Гройсманом. І ніякої Луцької районної бібліотеки не буде. Як і багатьох інших районних бібліотек, де райони скасують об`єднавши у крупніші
Оля Показати IP 19 Січня 2015 09:34
У нас в Луцьку 12 бібліотек міської бібліотечної системи 11 філіалів і одна центральна.Три обласних і ще дві районних. Нащо,вистачить одної районної ,то ще дитяча.Якийсь абсурд, там хтось перевірив,яке там відвідування.Там одні бібліотекарі,які не мають чим зайнятися бідненькі. Які діти ходять до них, не смішіть горобців. у дорослій нема нікого, а тут діти. Що там брати і що там є,одна приписка
валя до Оля Показати IP 19 Січня 2015 20:12
То що нехай діти ростуть невігласами , сидять лише в інтернеті і спілкуються з віртуальними друзями ?
Анонім з Луцького ра Показати IP 19 Січня 2015 10:26
Для того щоб перенести бібліотеки району потрібно мати приміщення для фондів. Потрібно скорочення штату. Ну і взагалі щоб довести саму культуру до відповідного рівня то потрібно зняти з посади начальника відділу культури Луцької РДА Зінчук Валентину. До речі пані Зінчук на посаді нічого не робить, окрім однієї що зі всіма працівниками у сфері культури тільки проводить ''розборки" і посаду державного службовця використовує у власних цілях. І якщо керівництво району не прийме рішення про звільнення пані Зінчук з посади начальника віддділу культури Луцької РДА то культура в районі занепаде.До речі деяких районних начальників відділів культури звільнили.То чому ще при владі Зінчук.
Микола Показати IP 19 Січня 2015 12:05
Доброзичливців вистачає завжди..хочу заперечити повністю попередній коментар, на своїй посаді Зінчук В.М. виконує вказівки обласного та районного керівництва.....крім того, активно співпрацює з Автомайданом по збору коштів та речей для воїнів АТО....і це робить саме начальник, а не як собі приписують різні покидьки...
тато до Микола Показати IP 19 Січня 2015 16:21
до чого тут автомайдан ? держмайно деребанять , навіщо туман в очі пускаєте , переконаний , автомайдан не ікурсі про цю аферу
Анонім з Луцького ра Показати IP 19 Січня 2015 13:14
А що! Миколо! Ти так знаєш добре пані Зінчук? Про який з яким Автомайданом Зінчук співпрацює? До твого відома саме Автомайдан хотів зняти Зінчук з посади начальника відділу культури. А про ГАРМИДЕР Тобі що не відомо????
слідопит до Анонім з Луцького ра Показати IP 19 Січня 2015 16:03
А що, Аноніме! ти добре знаєш Зінчук? чи тобі твій "шеф" каже що писати?ги-ги))))
читаючий громадянин Показати IP 19 Січня 2015 13:15
Щось відбирати в дітей - це злочин. Кривицький в Луцьку вкрав в дітей 7 кращих дитячих садків. Віддав під кадастри, пенсійні фонди, центри безробіття (хто не хоче працювати), так звані вузи, які знищили українську освіту, піцерії. Він покрив себе ганьбою до 11 коліна, і ще складає якісь плани на майбутнє. А ті, хто сьогодні відбирає в дітей бібліотеку (якщо її відвідують навіть 2-3 дітей) - це свідчення того, що в чиновників Луцького району відстань від мавпи до цивілізованої людини за роки незалежної України не виросла, а скоротилась до відстані між піхвою і анальним отвором .
Ося до читаючий громадянин Показати IP 19 Січня 2015 13:42
О, Осіпов уже луцьким районом зайнявся. Цікаво...
Микола Показати IP 19 Січня 2015 13:39
Зінчук не може наказати бібліотеці висилетись...все вирішується на вищих рівнях...і всі це розуміють, навіщо писати безглуздя....А ГАРМИДЕР працює САМ НА СЕБЕ...використовуючи державне приміщення
Свєтік Показати IP 19 Січня 2015 13:42
Гармидер, що то за мистецтво,кого не спитаю......
Светік Показати IP 19 Січня 2015 13:48
коментар було видалено
Свєтік Показати IP 19 Січня 2015 14:22
коментар було видалено
Анонім з Луцького ра Показати IP 19 Січня 2015 14:35
Звичайно! Дітей шкода.Працівників бібліотеки також. Потрібно щоб була бібліотека. Але якшо ж дітей мало ходить, або ходять щоб в ігри пограти. Одне що брати книгу прочитати а інше в інтернеті ігри грати. А що зробила пані Зінчук за час каденції на посаді начальника відділу культури? Які її заслуги?? Я як мешканець району не бачу ніякої її роботи. В основному працюють Будинки культури, бібліотеки в населених пунктах. На заходах які проводяться в районі в основному бувають Заступник голови РДА або ж Голова райради або ж заступник голови райради. А начальник відділу культури нажаль не на всіх заходах присутня. Моя точка зору така, що начальник Зінчук нічого не робить і займає не своє місце у РДА.
тато до Анонім з Луцького ра Показати IP 19 Січня 2015 19:51
в цій бібліотеці крім калькулятора , немає взагалі компютера навіть для роботи працівників , про які ігри ви говорите ?
@@@ до тато Показати IP 22 Січня 2015 09:44
неправда там ще й рахівниця є:-)
5555 Показати IP 19 Січня 2015 15:07
і хто такий обізнаний в тому, де буває Зінчук? Мешканець району - Анонім - тебе знають всі в районі !!!! Мовчав би, а то видно як сам працюєш, раз тільки те й робиш, що за Зінчук слідкуєш? На її місце всерівно тебе не візьмуть, шапку вже нема на яку сторону тобі перевертати....комп'ютер вже вивчив, а з граматикою ще проблеми....
анонім до 5555 Показати IP 19 Січня 2015 19:54
на її місце тебе не візьмуть ;)
777 Показати IP 19 Січня 2015 15:37
Шановні! Дитяча районна бібліотека повинна бути для жителів району, у першу чергу. Мені здається цей лист підписали,ну максимум жителі будинку, де знаходиться бібліотека. У місті Луцьку вистачає бібліотек чи не так? Назвіть цифру дітей, які відвідують цю бібліотеку з Луцького району. Що тут ще обговорювати
слідопит Показати IP 19 Січня 2015 16:00
шановні! хтось дуже хоче позбутися грамотного начальника у відділі культури Луцької РДА, до чого тут розмови про начальника???? мова ведеться про рішення депутатів районної ради про виселення дитячої бібліотеки і на думку начальника відділу ніхто з депутатів не зважає. А те, що Зінчук заставляє деяких бувших регіоналів працювати так як треба, дуже їх напрягає, от вони і бігають по коридорах обласної адміністрації....строчать анонімки в інтернеті, бо більше ніхто на ці "пасквілі" не реагує!!!! Скільки ж у людини можу бути жовчі?!!!!! Як людина не боїться гріха?
тато Показати IP 19 Січня 2015 16:16
а давайте подивимось що буде через деякий час в приміщенні бібліотеки , однозначно або бар або магазин , я вже казав не одноразово , хабарі роздані , процес іде .... ганьба і сором зрадникам і хабарникам , геть ворогів , якірозкрадають і ділять державне майно !!!!
валя до тато Показати IP 19 Січня 2015 20:23
цілком згодна , приміщення використають для комерції ! шкода лишень ,що у дітей , які люблять читати книжки , заберуть таку можливість
Анонім Показати IP 19 Січня 2015 16:37
Всі, хто пише ці коментарі не любить книг, не читає а лише сидить у комп'ютері і цього вчать своїх дітей ,онуків.Просто тупіють, краще більше барів, ніж бібліотек. Можливо і шкіл у Луцьку не потрібно і лікарень. Все можна перенести, для чого такі депутати? І депутатів стільки не потрібно ідіть краще в АТО...........Зробіть хорошу справу для України,якщо Ви її любите.
А.Е.Р. Показати IP 19 Січня 2015 18:26
ЛЮСТРАЦІЮ !!! не тільки в правоохоронних органах , судах і інших юридичних посадах , а кругом і негайно , свора грабіжників і хабарників кругом , всіх на чисту воду вивести , і поливати холодною водою на майдані , а потім в каталажку , за рахунок простих людей , за рахунок наших податків , нехтуючи освітою наших дітей - влаштовувати свій благоустрій , і не соромно буде далі з цим жити і дивитись потім співвічизникам в очі ......
Читач бібліотеки Показати IP 19 Січня 2015 18:29
З проблеми пересення бібліотеки все закінчилося звільненням начальника відділу культури та якимось ГАРМИДЕРОМ....Люди! Не начальник виселяє бібліотеку, а районне керівництво. Не потрібно нічого заплутувати. А те, що у когось із коментаторів особиста неприязнь до Валентини Зінчук, то це вже інші справа... Не у всіх на роботі все ідеально, у кожного свої нюанси......але, як на мене, бібліотека має залишитися там же. В районі "красного" вона єдина працює для дітей. Подумайте! І справа тут не в кількості відвідувачів....!!!
Користувач бібліотек Показати IP 19 Січня 2015 19:28
Бібліотеки були завжди потрібні людям, поки не прийшли до влади такі депутати ганьба.І якщо виселите бібліотеку ми батьки разом з дітьми будемо збирати голоси на підтримку бібліотеки.
Анонім до Користувач бібліотек Показати IP 20 Січня 2015 09:52
Вірно! Ганьба! Навіщо такі депутати, для того ,щоб думати про себе. Ідіть захищати Україну, докажіть на що Ви здатні.Взялися за бібліотеки, за культуру. В жодній країні такого нема, щоб так дбали про культуру. Кругом одна ненависть. Не зате люди проливали кров.
За бібліотеку Показати IP 20 Січня 2015 09:39
Керівництво РДА скоріше всього саме ніколи не читало книжки і хочуть лишити цього права інших....А той хто б`є себе в груди, що був на Майдані, хай їде на АТО і там проявляє свій патріотизм, вік дозволяє, туди з радістю візьмуть... ЛЮСТРАЦІЮ ЛУЦЬКІЙ РДА!!! Поставали бізнесменами і хочуть виїхати за чийсь рахунок.
ссс до За бібліотеку Показати IP 20 Січня 2015 09:52
Гарно сказано!!!
Таня Показати IP 20 Січня 2015 09:49
Я проживаю в Тарасове .В цю бібліотеку ходила я і зараз ходять моі внуки, куди ім подітись після вашого"великого переселення"?
Анонім до Таня Показати IP 20 Січня 2015 09:55
Люстрацію всім РДА!
Дуже і дуже розумний Показати IP 20 Січня 2015 11:47
Так!! якби люди ходили у бібліотеки і читали літіратуру, а не дивилися якійсь там ГАРМИДЕР, то були б зовсім інші люди! а то ходять на цей театр дивитися толпами, ніби нема що робити
читач Показати IP 20 Січня 2015 12:44
Рівень держави - це рівень культури . Влада, депутатський корпус будь-якого рівня мають працювати для людей,захищати інтереси громадян, а не свої власні. Якщо ви сьогодні при владі ,то завтра може цього і не бути. Для чого нам все решта, якщо ми дозволяемо нищити культуру. Не впевнений, що теперішні можновладці читають. Для багатьох з них настільною книгою найближчим часом може стати кримінально-процесуальний кодекс.
МШ Показати IP 21 Січня 2015 22:42
Бібліотека у цьому мікрорайоні єдиний заклад для дітей. Я виросла на книжках цієї бібліотеки. Сумно, що невігласи "правлять бал" і бібліотека стала непотрібною. А де взяти книгу дитині з Львівської, Володимирської, Милуш, Чернишевського? Крім того, бібліотека проводить багато масових заходів і чи поїдуть молодші школярі з околиць міста в Полонку на презентацію нової книги чи творчий вечір волинського поета? Відповідь однозначна. Ні. Бо у інший мікрорайон потрібно їхати у супроводі дорослого. Інших культурно-просвітницьких та дозвіллєвих закладів для дітей у цьому мікрорайоні немає. Хтось зараз скаже про підпорядкування цього закладу Луцькому району. Панове бюрократи, перепідпорядкуйте її у місті Луцьку, шукайте шляхи збереження закладу культури, а не знищення!!!!!!!!!!! Далеко не всі люди у нинішній скрутний фінансово час можуть завезти дитину в Адреналін чи Порт сіті. А в бібліотеці працюють професіонали, які змістовно організують час дитини і причому усе це безкоштовно.
Світлана Показати IP 22 Січня 2015 20:30
Що ж це роблять депутати для дітей у Луцькому районі! В 2013 році закрили початкову школу у Великоомелянівському дитячому садочку, яка успішно працювала багато років, а тепер вже добрались і до бібліотеки для дітей, яка існує вже 40 років. Схаменіться, наші обранці, чи не забагато справ для підростаючого покоління ви хочете зробити? Мабуть ви, як і Янукович ніколи не користувались послугами таких закладів, як бібліотеки, тому не розумієте їх значення, Нам, батькам шкода що ми вибрали таких депутатів,але ми будемо захищати інтереси своїх дітей.
всезнайко Показати IP 22 Січня 2015 21:19
дорогенькі, це все з подачі Веремчука Вадима Богдановича,заступника голова райради Луцького району,який у 90-ті грабував заправки у тому ж Луцькому районі,будучи працівником внутрішніх справ,а зараз присунув на роботу в райраду свою коханку Березу Лілю,вже зовсім сором втратив.Ось за кого ми голосували!
777 до всезнайко Показати IP 26 Січня 2015 12:24
Напевно, хто це пише, дуже добре знає Веремчука Вадима Богдановича?!
345 Показати IP 26 Січня 2015 21:07
Давайте повернемося до логіки, а не до персоналіів. Навіщо громада Луцького району буде утримувати бібліотеку в Луцьку? Бібліотеку то хочуть перевести в село Гірка Полонка. Саме в Луцький район, хто платить той і замовляе музику. А, давайте, у Луцьку відкриемо бібліотеку Любешівського району, нехай вони платять. Всі питання до Романюка, нехай він турбуеться про міські бібліотеки.