USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ексдепутатці Чорновол повідомили про підозру в умисному вбивстві

10 Квітня 2020 13:12
Народний депутат України VIII скликання Тетяна Чорновол повідомлена про підозру в організації підпалу офісу однієї з політичних партій в лютому 2014 року, в результаті чого загинула людина.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

«Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру народному депутату України VIII скликання. Її підозрюють в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненого за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб (п.п. 5, 12, ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України)», — говориться в повідомленні Бюро.

За попередньою інформацією, 18 лютого 2014 року підозрювана керувала діями групи осіб та безпосередньо брала участь у підпалі будівлі у центрі Києва на вулиці Липська, в якій знаходився офіс однієї з політичних партій.

Унаслідок пожежі загинув працівник 1948 року народження, який знаходився у приміщені партійного офісу.

10 квітня 2020 року слідчими ДБР проведено обшуки за місцем проживання підозрюваної. У ході яких вилучено речі, які мають доказове значення для розслідування, холодна та вогнепальна зброя, набої.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід — Головне оперативне управління Державного бюро розслідувань.

У разі доведення вини, підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Люстра Показати IP 10 Квітня 2020 13:25
Браво !!! Я к этой девушке такую неприязнь испытываю, что прямо кушать не могу ...
Анонім до Люстра Показати IP 10 Квітня 2020 13:39
і що ще з голоду копита не двинула ?
Люстра до Анонім Показати IP 10 Квітня 2020 14:26
А ну в будку !!!
253 до Люстра Показати IP 10 Квітня 2020 15:05
ФСБ??? то твій каєн був?
Анонім до Люстра Показати IP 10 Квітня 2020 15:35
грозная
скептик Показати IP 10 Квітня 2020 13:40
яке відношення до підпалу це все має ?
!!! до скептик Показати IP 11 Квітня 2020 19:37
Це має відношення до "звеличування арійської раси"...
Пальма Показати IP 10 Квітня 2020 13:50
Нарешті мавпочка злізла на грішну землю. Чекаємо гніву пашинського.
123 до Пальма Показати IP 11 Квітня 2020 19:38
Вже недовго чекати. І карантин не допоможе.
дмитро Показати IP 10 Квітня 2020 14:40
паша думай..... поверни гроші....
Богдан Сташинський Показати IP 10 Квітня 2020 14:43
Ніхто ії не посадить ... Після поглибленою психіатричної експертизи саме більше що їй загрожує - примусове лікування від debilis форма з IQ 50-59. Так що Таня ще нас порадує ....
оля до Богдан Сташинський Показати IP 10 Квітня 2020 15:06
вона точно розумніша від тебе
до скептика Показати IP 10 Квітня 2020 14:56
Потрібно захотіти і буде мати відношення!
ага до до скептика Показати IP 10 Квітня 2020 15:20
Вона ще хотіла кинути ,,гострий,тупий,, предмет в яника!
скептик до до скептика Показати IP 10 Квітня 2020 15:37
впізнаю стиль НКВД. методичку почитав ?
Народна прокуратура Показати IP 10 Квітня 2020 16:12
Пістолет, судячи з патронів, травматичний, тому кримінальної відповідальності за це немає. Ніж, скоріше за все, є холодною зброєю, але відповідальність настає лише за НОСІННЯ, а не зберігання. Автомат, думаю, є карабіном або нагородною зброєю. Тому всі фототокартки - повна дурня
Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2020 16:14
Зараз "побратими" повилазять на захист...
123ЙО до Всезнайко Показати IP 11 Квітня 2020 19:40
Тут бач яка ситуація, вилазиш ти, - жук навозний. А побратими підійдуть, і не тільки підійдуть...
Сірожа Показати IP 10 Квітня 2020 16:26
Під час обшуку, в підвалі підозрюваної знайшли типографію з друку візиток яроша.
123 до Сірожа Показати IP 11 Квітня 2020 19:41
Ось саме це бубочку і налякало саме більше.
Мандян-адвокат Показати IP 10 Квітня 2020 16:36
Вона не трішки шизонута, а просто дуже тупа, хоч і добре придурюється.
Анонім Показати IP 10 Квітня 2020 16:43
ось вона гібридна війна у всій красі..
? до Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 19:42
Вони це зробили разом.
моска львов Показати IP 10 Квітня 2020 17:45
Цю дівчину давно треба було ізолювати від суспільства, вона потенційна небезпечна для оточуючих.
ігор Показати IP 10 Квітня 2020 18:04
Посадять так як у нас Савченка посадили.
Рюкзаков Показати IP 10 Квітня 2020 18:19
Я дав зброю вже не пам'ятаю скільки десятків тисяч,бо як за мною прийдуть, хтось може заступиться.
Абирвалг Показати IP 10 Квітня 2020 18:19
Королева олігофренів!
!"№ до Абирвалг Показати IP 11 Квітня 2020 19:44
Ти думаєш в тебе зявилась королева ?
Ісса Ндойє Показати IP 10 Квітня 2020 18:22
Если возьмутся серьезно, первым делом расскажет про Пашинского. И так далее , и ниточка потянется