USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Ігор Поліщук балотуватиметься на посаду міського голови Луцька

11 Травня 2017 20:37
Виконувач повноважень Луцького міського голови Ігор Поліщук повідомив, що буде балотуватися на посаду міського голови, коли Верховна Рада призначить позачергові вибори. Ймовірно, що вибори відбудуться восени 2017 року.

Про це йшлося під час прямого ефіру на ТРК «Аверс» 11-го травня.

Під час телефонних запитань від глядачів у виконувача повноважень Луцького міського голови поцікавилися, чи має він намір стати мером, хто буде його конкурентом, та коли відбудуться позачергові вибори.

«Так, я буду балотуватися на посаду міського голови Луцька, але хто буде конкурентом – важко сказати. Про це я зможу сказати вже, коли буде оголошено про позачергові вибори та відбудеться реєстрація кандидатів. У мене є попередня інформація, що вибори будуть восени, втім, це не гарантовано, бо таке рішення ухвалює Верховна Рада. Особисто я вважаю, що процес затягують, бо не можуть визначити претендента від Блоку Петра Порошенка, тому затягують час, аби підготувати свого кандидата», - відповів Ігор Поліщук.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ЗМІНИ БУДУТЬ, І ВОНИ ВЖЕ РОЗПОЧАЛИСЯ», - ІГОР ПОЛІЩУК

Також він провів аналогію із виборами на 23 окрузі на Волині у Верховну Раду, де після смерті Ігоря Єремеєва позачергові вибори не призначали більше року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ігор Показати IP 11 Травня 2017 20:39
Шанси малі - це все амбіції. Не смішіть :)
123 до Ігор Показати IP 11 Травня 2017 20:53
Про шанси будем міркувати, коли інших кандидатів побачимо.
............ Показати IP 11 Травня 2017 21:29
Яручик буде конкурентом..... вже почалась агітація
Рая до Яручика Микол Показати IP 11 Травня 2017 22:03
Коля, а пам'ятаєш, як я тобі напророчила посаду мера ще 10 років тому
Анонім до Рая до Яручика Микол Показати IP 11 Травня 2017 22:23
Коля ще 10 років зачекає.
Анонім до Рая до Яручика Микол Показати IP 11 Травня 2017 22:34
Ну, з Колі, Раю, тобі шмат землі - будемо всі голосувати за такий гешефт
Виборець мера Луцька Показати IP 11 Травня 2017 22:29
Згадується якась фігня: у нас все схвачено, за все заплачено! А я хочу демократії - влади народу, по-нашому! Чому ми вибираємо те, що нам пропонують, а не тих, що ми визначили! З.І. Довго ще на наших теренах не буде щастя!
Лучанин Показати IP 11 Травня 2017 22:35
А кого Ви бачите мером міста? Як на мене - це хороший кандидат, а не совковські маразматичні пенсіонери... До речі, Ігор, хочу нагадати,...хтось обіцяв підняти питання вартості проїзду в маршрутках і переглянути тариф.
лучанка до Лучанин Показати IP 12 Травня 2017 11:16
В чому такий хороший?
Анонім Показати IP 11 Травня 2017 23:09
Кандидатів хороших, хоч відбавляй! Було-би місце - кандидат знайдеться!В багатьох країнах посада мера - громадське навантження, а не спосіб вирішення політичних чи фінансових питань! Я ідеаліст? - ВИБАЧАЙТЕ!
Народна довіра Показати IP 12 Травня 2017 09:26
Встановить ІТП( індівідуальні теплові пункти ) в будинках лучан- будє мєром .
Лучанка Показати IP 12 Травня 2017 10:34
Хороший і розумний кандидат на посаду мера!
123 Показати IP 12 Травня 2017 16:42
Хто б сумнівався