Іран закрив повітряний простір для США
В Ірані літакам Сполучених Штатів Америки заборонили перетинати повітряний простір країни, повідомляє Еспресо з посиланням на FARS.
"Ми не можемо демонструвати світові подвійний стандарт поведінки. Замість цього ми говоримо, що США - самовпевнена світова держава, і ми не дозволимо американським літакам, навіть для перевезення пасажирів, перетинати повітряний простір Ірану, оскільки Іран - проти політики уряду США", - заявив командувач іранської базою ППО "Хатах аль-Анбія" генерал Амір Фарзад Есмаїлі.
Згідно з інформацією агенції, в разі порушення повітряного простору літаки будуть отримувати попередження від бази протиповітряної оборони, що іранське командування розцінює як "найменшу з можливих реакцій".
Іранський бригадний генерал Мохаммад Бакері своєю чергою розкритикував США за вимогу погодження з приводу військових кораблів Ірану в Перській затоці.
"Якщо що-небудь трапиться з нафтовими платформами Ірану в Перській затоці з боку терористів, чи будуть там іноземні військові кораблі?", - обурився він.
10 серпня президент США Дональд Трамп назвав прийняті за президентства Барака Обами домовленості з Іраном "жахливими". У відповідь голова МЗС Ірану Джавад Заріф звинуватив президента Трампа у "зраді" ядерної угоди.
Іран також погрожує розірвати ядерну угоду зі світовими державами в разі введення нових санкцій США проти Тегерана.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Ми не можемо демонструвати світові подвійний стандарт поведінки. Замість цього ми говоримо, що США - самовпевнена світова держава, і ми не дозволимо американським літакам, навіть для перевезення пасажирів, перетинати повітряний простір Ірану, оскільки Іран - проти політики уряду США", - заявив командувач іранської базою ППО "Хатах аль-Анбія" генерал Амір Фарзад Есмаїлі.
Згідно з інформацією агенції, в разі порушення повітряного простору літаки будуть отримувати попередження від бази протиповітряної оборони, що іранське командування розцінює як "найменшу з можливих реакцій".
Іранський бригадний генерал Мохаммад Бакері своєю чергою розкритикував США за вимогу погодження з приводу військових кораблів Ірану в Перській затоці.
"Якщо що-небудь трапиться з нафтовими платформами Ірану в Перській затоці з боку терористів, чи будуть там іноземні військові кораблі?", - обурився він.
10 серпня президент США Дональд Трамп назвав прийняті за президентства Барака Обами домовленості з Іраном "жахливими". У відповідь голова МЗС Ірану Джавад Заріф звинуватив президента Трампа у "зраді" ядерної угоди.
Іран також погрожує розірвати ядерну угоду зі світовими державами в разі введення нових санкцій США проти Тегерана.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.