USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Кабмін визначив графік підвищення мінімалки. Коли українцям платитимуть більше

27 Червня 2020 21:41
Мінімальний рівень заробітної плати в Україні буде підвищено вже від 1 вересня 2020 року. Зарплатня зросте до 5 тисяч гривень. Після цього уряд здійснить ще два перерахунки – взимку і влітку 2021 року.

Як повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Як повідомляється, збільшити «мінімалку» доручив Кабміну глава держави Володимир Зеленський. Він зауважив, що це нелегко, але, за його словами, українці заслуговують мати гідну зарплату.

Сьогодні голова уряду Денис Шмигаль доповів про попередній графік, згідно з яким будуть підвищувати мінімальну заробітну плату.

Зокрема, з 1 вересня цього року вона буде збільшена до 5 тисяч гривень, з 1 січня наступного року – до 6 тисяч гривень, а з 1 липня 2021 року – до 6,5 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
патріот Показати IP 27 Червня 2020 21:57
Завжди всі влади підвищували перед президентськими або парламентськими виборами, а тут лише місцеві... :) А звідки гроші, коли бюджет майже порожній, чи ми чогось не знаємо? Я якби всі корупційні схеми припинити - уявляєте як могли б жити українці...?!
скептик до патріот Показати IP 27 Червня 2020 22:32
розказати, чому бюджет порожній ? бо офшори повні
Злий Арафат до патріот Показати IP 27 Червня 2020 23:25
Звідки-звідки... Піднімуть членограї податки та й по всьому
факт до патріот Показати IP 28 Червня 2020 11:26
Гроші в Бюджеті завжди були,є і будуть!!!! Якби не було,то за ЩО ВОНИ б жили? Гроші порозкидані по Фондах.Скільки тих Фондів і скільки міль"ядів лежить в тих Фондах ми не знали і знати не будемо.Але в потрібний момент ВОНИ кидають приманку,як собаці кістку.А злидота і тим буде задоволена,а лохи щей вихваляти будуть за таку турботу.Так і живемо.І кращого не видно навіть на далекому горизонті.
ототак до факт Показати IP 28 Червня 2020 16:33
Це мабуть про владу часів Януковича і Порошенка про фонди? :) Зараз в країні тільки фонди Сороса працюють на руйнацію України!
скептик Показати IP 27 Червня 2020 22:31
6,5 тис грн - це 220 євро. для найбідніших країн Африки це гідна зарплата
практик до скептик Показати IP 27 Червня 2020 23:13
А які економічні підстави, в сучасній Україні, для підняття рівня більшої зарплати? Надрукувати гривні? :)
скептик до практик Показати IP 28 Червня 2020 19:04
оподаткувати махмутових
Бульба Показати IP 28 Червня 2020 08:38
Це проста логіка недалеких політиків!! Підняти зп - надходження від працюючих будуть більші!!! А те щоб так зробити , то наприклад, в Польші відділ статистики багатотомні дозлідження робить!!! Але.... Це Україна!!! Ця країна приречена...
К.лучанин Показати IP 28 Червня 2020 11:14
Піднімати мінімалку необхідно, але треба також піднімати прожитковий мінімум та пенсії! Чому про це ні слова Зеленсьий не говорить? Забув свої програмні обіцянки? Лазебна казала що цим зараз займаються , але термінів вона не оголошувала. Сказала. що найближчим це зроблять, і коефіцієнт стажу 1.35 який несправедливо зняли при нарахуванні пенсій можуть повернути( визначають механізми повернення). Лазебна стверджувала що прожитковий мінімум (структурований!) повинен бути зараз 4000грн. і відповідно підняти рівень пенсій. Підняття рівня це добре( хоч як завжди це пізно відбувається в Україні, з відставанням), але поряд з цим українців чекає ріст цін і тарифів. Яке покращення будемо мати побчимо вже восени! У нас ще вибори попереду. Як закликав один політик на місцевих виборах СН повинні отримати НУЛЬ, це буде оцінка їхньої діяльності за рік . І як сказав ПАлиця І.П. ми можемо вїхати в бетонну стіну на щвидкості!
правдива до К.лучанин Показати IP 28 Червня 2020 16:36
А Петро скільки вам всього обіцяв - забули? Тільки від Зе всі вимагають обіцяного :) Боти заволоділи всім інформаційним простором України і «полощуть» мізки, а люди неосвічені і вірять всьому... :) Так і живемо... :(
Остап Вакарчук Показати IP 28 Червня 2020 11:15
Звідки гроші, а кредит МВФ поки тринькаємо. Закінчиться кредит МВФ, знову почнемо соплі пускати, плакати та стояти з простягнутою рукою, - дайте грошей, дайте грошей. Думаю, що це шлях у прірву, капець Україні.
Карп Остапович до Остап Вакарчук Показати IP 28 Червня 2020 16:37
Вже давно капець, а дехто досі нічого не розуміє :)))