USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Коболєву вдвічі знизили зарплату. Тепер він отримуватиме півмільйона на день

21 Березня 2019 19:27
Главі Нафтогазу вдвічі знизили зарплату, позбавили премій і поставили низку завдань, невиконання яких обернеться звільненням.

На сайті уряду в четвер, 21 березня, опублікований текст розпорядження про продовження терміну повноважень глави правління Нафтогазу Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року, пише Кореспондент.

У новому контракті Кабмін прописав три основних очікуваних показники роботи глави компанії. Так, Коболєв повинен розділити компанію і газотранспортну систему до 1 січня 2020 року, забезпечити видобуток компанією і її дочірніми підприємствами щонайменше 18,2 мільярда кубометрів газу і гарантувати транзит газу через українську ГТС до Європи після 1 січня 2020 року.

"Невиконання (неналежне виконання) основних очікуваних показників роботи голови правління компанії є підставою для прийняття загальними зборами рішення про дострокове припинення його повноважень", - сказано в розпорядженні.

Крім того, згідно з угодою, винагорода глави Нафтогазу з 23 березня 2019 року становитиме 50% місячного посадового окладу, передбаченого контрактом, без виплати щомісячних і квартальних премій, з можливою виплатою премії за рік в кінці терміну дії контракту в розмірі, передбаченому в фінансовому плані компанії.

Зазначимо, згідно з попередньою пропозицією наглядової ради Нафтогазу, річний дохід Коболєва повинен був скласти 342 млн гривень в 2019 році, а середньомісячна зарплата - 28,5 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Євробидло Показати IP 21 Березня 2019 19:58
Остальне добере в конвертах)))))
Всезнайко до Євробидло Показати IP 21 Березня 2019 21:46
З облгазів...
здравомислячий до Євробидло Показати IP 22 Березня 2019 22:40
Зарплата півмільйона в день,а 28 мільйонів в місяць!!!АФІГЕТЬ-оце то космічна зарплата!!!В країні де триває 5 років війна,де більшість пенсіонерів отримують до 2000 грн.Просто нема слів!В цієї країни немає майбутнього!
Лучанин Показати IP 21 Березня 2019 20:15
Як же ж бідний жити тепер буде? Пропаде..
Право Показати IP 21 Березня 2019 20:38
Це п.здець ...!!!
Дмитро Показати IP 21 Березня 2019 20:40
Схаменіться! В конверт не влізе! Але йому при такому окладі і не треба конвертів. Зарплата менеджера еквівалентна ефективності його роботи. Так має бути! І так ще не є. Сумніваюсь, що ви зможете це ЗРОЗУМІТИ. Краще волати про те, вам мало платять. А ви не пробували ЗАРОБЛЯТИ!
Всезнайко до Дмитро Показати IP 21 Березня 2019 21:47
Коротя, то ти?
Упс! Показати IP 21 Березня 2019 20:51
Буде жити по новому..не гірше ,ніж по старому
волиняка Показати IP 21 Березня 2019 20:57
Так спокійно всі реагують і чомусь ніхто не йде "виносити" його з кабінету за таке! Країна у злиднях, а тут таке, ким би він не був і що не робив? Тут просто слів немає!
Я до волиняка Показати IP 22 Березня 2019 06:38
і немає шайок активістів, свідомих українців і інших биків які кілька років тому посадовців в сміттєві баки пхали та верещали що розженуть і цю владу коли косячити почне...
Навуходоносор Показати IP 21 Березня 2019 22:22
Вроде и неприлично считать деньги в чужом кармане, но все же...Этот юноша из ОПГ "Нафтогаз Украины" в день получает столько, сколько за месяц получают триста среднестатистических украинских пенсионеров. Другими словами, все пенсионеры крупного поселка за месяц получают коболевскую однодневную зарплату. Неужели те, кто выстроили такую систему, полагают, что выстроенное ими государство жизнеспособно?
платник податків Показати IP 21 Березня 2019 22:37
І ви хочете, щоб я за вас голосував???
Андрій Показати IP 22 Березня 2019 07:46
Дякуйте нашим обранцям -депутатам,що створили таку законодавчу базу,яка сприяє розмноженню трутнів які паразитують на кошти платників податків.