USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Комуністи скаржаться на приниження та дискримінацію в Луцьку

26 Листопада 2014 10:40
На систематичні побиття членів Російської громади, публічне приниження та дискримінацію скаржиться ОБСЄ староста організації Олександр Кононович. Окрім того, він заявляє про погрози фізичної розправи та наклепницькі звинувачення в сепаратизмі, які, з його слів, не мають під собою ніяких підстав.


Нагадаємо, 24 листопада невідомі у масках увірвалися до гаража, де таємно збираються комуністи, й побили першого секретаря Луцького міськкому КПУ Віктора Пащука.

Лист Олександра Кононовича до ОБСЄ публікуємо без змін:

«Уважаемые сотрудники миссии ОБСЕ в Киеве, Республика Украина, а также г-н Дидье Буркхальтер, Председатель генерального офиса миссии ОБСЕ в Вене, Республика Австрия! Обращаемся к вам мы, граждане Украины, члены Русской общины Волынской области, Республика Украина в лице старосты нашей общины Александра Кононовича.

Хотим сообщить о том, что на территории Волынской области происходят систематические нарушения прав человека по отношению к членам Русской общины. Об этом была проинформирована миссия ОБСЕ во Львове в лице сотрудников Антона Агафонова и Сары Банотти.

Что было отображено в их объективном отчёте после встречи с членами нашей общины.

Хотим сообщить уважаемые организации о том, что ситуация вокруг прав национальных меньшин в Украине лишь усугубилась. В частности, офис Русской общины в городе Луцк (административный центр Волынской области) в феврале 2014 года был сожжён, всё имущество уничтожено. Систематически избивают членов общины, подвергая их публичному унижению и дискриминации. Так, в апреле 2014 года было совершено нападение на старосту общины Александра Кононовича, с похищением. Уголовное дело так и не было открыто.

В июне на входных дверях жилого дома, где живёт староста общины Александр Кононович, были размещены сообщения с угрозами физической расправы.

12 сентября 2014 года Александр Кононович был избит, уголовное дело прекращено, преступники так и не были найдены, хотя фамилии нападавших известны правоохранительным органам и общественности.

В августе 2014 года было совершено нападение также на главу Русского культурного центра в городе Луцк Ольгу Саган, её автомобиль был повреждён, уголовное дело прекращено.

Община находиться на полулегальном положении, не имея возможности арендовать офис и публично проводить свои собрания.

Силами нашей общины были собраны детские вещи и медикаменты для граждан Украины, находящихся на территории Луганской области, и были переданы в Луганский городской центр реабилитации детей-инвалидов,

через членов общины, которые известили об этой поездке все соответствующие государственные службы. После прибытия старосты Русской общины Александра Кононовича в Луцк на него начались гонения и клеветнические обвинения в сепаратизме, которые не имеют под собой никаких оснований. Портреты старосты развешаны по городу с призывами физической расправы над ним.

Исходя из вышеизложенного просим:

Рассмотреть наше обращение объективно и не предвзято.
О принятом вами решении просим известить письменно по адресу: 43000, Ukraine, Volynregion, Lutsk
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Волиняка Показати IP 26 Листопада 2014 10:44
Дякуєм за надане фото ...а фото решти актівістаф будуть ?
Colonel до Волиняка Показати IP 26 Листопада 2014 11:49
"КОМУНІСТИ СКАРЖАТЬСЯ НА ПРИНИЖЕННЯ ТА ДИСКРИМІНАЦІЮ В ЛУЦЬКУ" - невже сцук розстрілюють без суду і слідства, як ворогів народу? Невже конфісковують все майно а родичів ешелонами, під конвоєм виселяють до Сибіру.....Невже дочекались справедливої кари?!
Люсі до Волиняка Показати IP 26 Листопада 2014 12:48
Другий гуманоід такий самий тільки пику більшу наів
911 Показати IP 26 Листопада 2014 10:45
ото чмо
факт Показати IP 26 Листопада 2014 10:49
Ось такі вони "друзі" України!!! "Гроші екс-прем'єр-міністра України розділять між США і банком Антигуа. Суд у Вашингтоні ухвалив розділити 100 мільйонів доларів, які колишній прем'єр-міністр України Павло Лазаренко приховував в офшорах, повідомляє Голос Америки. Згідно з постановою, уряд США може отримати $75 мільйонів, а банк на острівній державі Антигуа - $25 млн. Американській системі правосуддя вдалося встановити місцеперебування близько $250 мільйонів, які Лазаренко вивів з України корупційним шляхом. За словами партнера юридичної компанії AGG Джина Берда, Україна втратила шанс офіційно увійти в цю справу, яка вже добігає кінця." І ви ще сподіваєтесь у чесність ЄС і США у відношенні до України? Да вони свою мету переслідують і ср@...и з високої башти на Україну!!!
Дончанин до факт Показати IP 26 Листопада 2014 11:04
Вполне возможно, что ты не знаешь, поэтому и не сказал, банк Антигуа, куда перечислят $25 млн. принадлежит Лазаренко.
Лучанин до Дончанин Показати IP 26 Листопада 2014 12:52
А про подружку Лазаренка - Ю.Тимошенко чому забули? Разом же кошти крутили і відмивали ч/з ГАЗ. Рахунки в банках Англії поки що поза увагою?
Дончанин до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2014 16:35
Ну, пойми правильно, если я буду писать все, что знаю, то ни одного моего поста вы не прочитаете.
Джулія до Дончанин Показати IP 27 Листопада 2014 10:20
І як же ми це переживемо...
Анонім до факт Показати IP 26 Листопада 2014 11:04
Вони вже дали для України в десятки разів,а то і в сотні,більше. І ще дадуть.А це вони зробили згідно свого законодавства.тобі все одно нічого не попало б.
факт до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 11:20
Ага - безваздмездно!:) Доженуть і ще дадуть!:))) Що за наївні люди? І ще так яро вірять і хочуть, щоб їм так, на халяву, все давали...?!:)
Укроп до факт Показати IP 26 Листопада 2014 11:15
Подякуй Кучмі за те ,що держава Україна не оформила претензії на ці гроші.Факт,шо тобі соплі ніхто витирати не буде-таке доросле життя.
нацик до Укроп Показати IP 26 Листопада 2014 11:22
А Ющенку, Юлі:))) хто заважав? Порошенко з Яценюком чому мовчать? Україні свої гроші не потрібні які у держави вкрали, а тепер "друзі" між-собою ділять?! Що ви за люди...???
111 до факт Показати IP 26 Листопада 2014 11:39
Для чого Ви шановний підсовуєте Лазаренка, коли мова іде про комуняк і клятих москалів. А жаліються, значить мало доли. Як Ви собі уявляєте старосту Української общини в расеї, коли за маленький лоскутик жовто-блакитної символіки можна схватити ув'язнення. Гнати їх треба сра*ою мітлою до самої кацапії.
віра до факт Показати IP 26 Листопада 2014 16:59
А до чого ці.речі! Тут тобі кононовичі скаржаться на утіскі!!!! Ще не знае с..а, що таке утиски!!!! Треба, щоб дізнався!!!!
СЕРГІЙ Показати IP 26 Листопада 2014 10:52
КОМУНІСТИ І КОНОВИЧІ ЗРАДНИКИ М ЛУЦЬКА ТА ВОЛИНЯН.
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 26 Листопада 2014 11:06
Лично тебе нынешние больше нравятся?
Джулія Показати IP 26 Листопада 2014 11:09
Якщо члени цієї "общіни" не вважають себе українцями-хай сидять і мовчать "в тряпочку".
Бяларус Показати IP 26 Листопада 2014 11:11
А який він староста гуської общини, якщо він бяларус...
Вася Пєтькін Показати IP 26 Листопада 2014 11:13
Поїзд Ковель-Москва. Супровід до кондону щоб не втікли. Там бальшевиків люблять. Чемодан-Москва однозначно. З такими по іншому неможна.
Вова пуцькін до Вася Пєтькін Показати IP 26 Листопада 2014 11:33
Яка Москва? В москві нема програми для соотечествиников. Магадан. Еду в Магадан.
Дончанин до Вова пуцькін Показати IP 26 Листопада 2014 16:45
Разогнался - в Магадан! А ты специалист, ибо там, если и нужны эмигранты, то - специалисты. PS. Сам же знаешь, что туда едут ВСЕ, кто на это способен, ибо поработав там лет десять, ты обеспечиваешь всю свою оставшуюся жизнь.
Анонім до Дончанин Показати IP 26 Листопада 2014 17:13
А ти че не едеш?! І спеціаліст на всі теми, та і заработаеш много, а то тільки наВН п..діть знвеш, чмо !
Дончанин до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 17:24
У меня у самого имеется корочка, позволявшая еще в советское время зарабатывать до 10 штук. Однако я выбрал интеллектуальную, а не физическую работу. Иными словами, даже у нас можно зарабатывать весьма приличные деньги. Подчеркиваю - ЗАРАБАТЫВАТЬ.
віра до Дончанин Показати IP 26 Листопада 2014 19:44
Ага, підроблеш тролем, відробляеш путінські, фсбшнісрібняки!!!
Юрій Показати IP 26 Листопада 2014 11:33
Чемодан - вокзал - расєя !
Таня Показати IP 26 Листопада 2014 11:52
А як ті Кононовичі заспівали?! А як раніше вели себе, як бидло і хамло, то було нормально? Це нас зараз із-за цих дибілів тут будуть фашистами рахувати. Хай покажуть відео з сепаратистами ОБСЄ і розкажуть про бідних діток, яких вони навідали в ЛНР, от тільки "дітки" були озброєні до зубів.
іван Показати IP 26 Листопада 2014 12:08
Ці таракани кононовичі залізли в щілини і ждуть що може влада помінятись в їх сторону прийде путлєр. Не дождетись згинети скоти.
001 Показати IP 26 Листопада 2014 12:26
А секретар Пащук в цей час в с.Горзвин відсиджується...ранки зализує...с*ка комуняцька
Просто так Показати IP 26 Листопада 2014 12:30
Грамотність автора листа просто захмарна.
Люсі Показати IP 26 Листопада 2014 12:47
Гондоновічі тяжче х..ра в руках нічого не тримали, той страдають фігньою,загнати двох бидлюків на якийсь завод в три зміни, то дурь в голову не лізла б.Алкаши запойні.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 13:29
Збіговисько озлоблених закомплексованих ідіотів.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 17:14
Сам ч о прокацапське, гроші відробляеш, ватнік.
Такі да! Показати IP 26 Листопада 2014 13:29
Зібрати всіх у дворі Луцької тюрми і закидати гранатами і розстріляти з кулеметів. - Оце була б дискримінація - так вони робили з українцями 23-24 червня 1941 року в Луцькій в"язниці. Чому ця фашистсько-комуняцька мерзота до цього часу не заборонена в Україні?
Анонім до Такі да! Показати IP 26 Листопада 2014 20:06
шо ти мразота знаеш шо там було
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 13:45
І це з такими звірами живу у Луцьку, а перші ж всупали в комсомол і кричали слава КПРС, а тепер влада помінялася будем кричати ганьба КПРС! А зміст людської підлої душонки не міняється.
тактак до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 13:59
+15000! Ось це чиста правда!!! З такими і живемо!:(
123 до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 18:31
коментар було видалено
молодці Показати IP 26 Листопада 2014 15:33
нехай та європа тепер розкаже нам про демократичну Україну, в якій немає фашистів і бандерівців. нехай би ще комменти з ВН долучили до листа
111 до молодці Показати IP 26 Листопада 2014 16:35
Ти недоумку, це нормальна реакція народу над яким століттями знущались расейські царі, а потім і комуняки. Доречі і в Європі і в США тоже не все гладко в суспільстві. Так що їм це не нове.
Дончанин до 111 Показати IP 26 Листопада 2014 17:08
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 26 Листопада 2014 17:16
Виберись, г..н!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 20:07
коментар було видалено
аяяй Показати IP 26 Листопада 2014 18:16
Снова кто-то стравливает между собой людей.Нужно быть терпимым к другому мнению и уважать,доля правды в словах этих братьев все-таки есть.Почему ненависть зашкаливает у нас волынян.
Олександр Показати IP 26 Листопада 2014 19:07
Ніби молодий чоловік, а вірить в ідеї комунізму. Чи не було у нього батьків і дідів українців. Гріх, але хай би він пропав сучо-ок.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 20:10
Все кто покушатся на коммунистов. Не долго вам осталось. Малахий Журавель- я взлетаю.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 21:26
коментар було видалено
Антикомуніст Показати IP 26 Листопада 2014 23:29
Гнати в шию!!! Хай в Лугандон їдуть їм там краще буде!!!! А в Луцьку подібних гнид не має бути
Антиянек Показати IP 27 Листопада 2014 00:35
Кононович, ти готовий воювати проти російських бандюків?
Анонім до Антиянек Показати IP 27 Листопада 2014 06:29
Він готовий возити сепарам гуманітарку, бо вони бідненькі ііі потребують і писати пісьма, що руських в Луцьку дуже ущімляють.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 06:31
Побачимо діі правоохоронних органів, сбу, або бездіі!!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 07:04
С...ка, гнати іх в шию