USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Кортеж Авакова літає по Києву зі швидкістю в 180 км/год. ВІДЕО

1 Квітня 2014 09:11
Журналісти виявили кортеж міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Телевізійники дивуються: незважаючи на обіцянку Арсенія Яценюка, що кортежі чиновників зникнуть з доріг, вони продовжують створювати затори і заради них продовжують перекривати вулиці.

Кортеж Арсена Авакова, згідно даними ТСН, їхав з перевищенням швидкості, а працівники Державтоінспекції перекривали рух для безперешкодного проїзду головного силовика країни. Арсен Аваков, кажуть журналісти, обіцяв їздити без кортежів, спецсигналів і хамства на дорозі. Але обіцянку Арсен Борисович не виконав - кортеж високопоставленого чиновника створював аварійні ситуації на дорогах і їздив з перевищенням швидкості «дорогами Віктора Януковича».

Журналісти підловили кортеж міністра внутрішніх справ вчора, 31 березня, коли пан Аваков повертався з навчального центру Національної гвардії України. У кортежі Авакова знайшли два «Мерседеса» і позашляховика «Фольксваген». З центру Нацгвардії Аваков їхав тим же маршрутом, яким раніше пересувався Віктор Янукович - від Нових Петрівців через Оболонь, Поділ і Печерськ. Кортеж, кажуть журналісти, нісся зі швидкістю в 180 кілометрів на годину. Рух на Богатирській вулиці, якщо вірити джерелу, заради кортежу ніхто не перекривав, охорона Авакова впоралася сама.

Під Московським мостом, доповідають очевидці, інспектор ДАІ зупиняв рух. Всі, хто хотів виїхати з Оболоні, чекали, поки проїде міністр. На відрізку від Гаванського мосту до Поштової площі не працював жоден світлофор, працювали регулювальники. Коли кортеж проїхав, світлофори запрацювали знову, хоча тимчасову «відключку» світлофорів інспектори пояснили технічними несправностями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
перехожий Показати IP 1 Квітня 2014 09:17
А відео-обіцянку Яценюка знайдіть, що не буде кортежів, мігалок і всі "нові" будуть як прості люди...! Кому ви вірите? Невже народ так може довіряти цім людям?!:(
Солдат до перехожий Показати IP 1 Квітня 2014 15:01
Видати службового самоката, а не Мерса, в державі криза!!! Хлібороби бл_ть!!!
Коля Показати IP 1 Квітня 2014 09:32
А що, в нинішній ситуації в країні, міністр має сам за кермом їздити на Шкоді Октавії?
перехожий до Коля Показати IP 1 Квітня 2014 09:46
Ви повну інформацію найдіть і прочитайте, а потім щось пишіть! Тут мова не про водійське місце, а про те, що були вимкнуті світлофори, перекритий рух і швидкість у населенному пункті була 180!!! Відчуйте різницю?! P.S. А Шкода не таке і погане авто як для кризової ситуації!!!
Коля до перехожий Показати IP 1 Квітня 2014 09:51
Так, не таке погане, для якогось бізнесмена чи чиновника. Але це міністр МВС, вбити якого не мало бажаючих!
перехожий до Коля Показати IP 1 Квітня 2014 10:35
А що ж він за міністр, якого хочуть вбити, він же повинен об'єднувати країну, як кричав зі сцени Майдану, да ще і свої хочуть...!:))) Хохма а не міністр!:)
НЕЛУЧАНИН до Коля Показати IP 1 Квітня 2014 11:31
на велосипеді, як міністри у бідній Швеції
109 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 11:52
Ну знаєте, по перше у Швеції не треба їхати з якогось Межигіря,щоб потрапити на роботу за надцять км,І для початку, нам ще до рівня культури у Швеції, так далеко як до самої ШВеції.
Антон до 109 Показати IP 1 Квітня 2014 18:12
Так хай живуть тоді не у "межигірях", а у звичайних квартирах, поближче до роботи (так само як міністри у бідній Швеції) і їздять на велосипедах. Якби хоч третина міністрів так зробила - цей уряд тільки через це варто було б тримати)))
Дід до Коля Показати IP 1 Квітня 2014 15:04
Чмошний міністр!!!!! Ганьба!!!
Крымчанин Показати IP 1 Квітня 2014 09:33
да пусть ездит как хочет, лишь бы по делу.
Z Показати IP 1 Квітня 2014 09:37
НУ а сміялися.... з Януковича... толи еще будет..
СП Показати IP 1 Квітня 2014 10:51
ТЕРПІННЯ+ТЕРПІННЯ+ТЕРПІННЯ = В ІНШОМУ СВІТІ КОЖЕН ОТРИМАЄ СВОЄ!!!
Achilles Показати IP 1 Квітня 2014 11:06
А може вже досить? Пропоную ігнорувати дії працівників ДАІ які "законно" перекривають рух автомобілів Громадян України для проїзду кортежів таких "міністрів". Разом ми сила. А чому саме на «Мерседесах» потрібно їздити "міністру"? Чому "міністру" не підтримати український "автопром"? Автомайданівці! Де Ви?
І_І до Achilles Показати IP 1 Квітня 2014 11:19
Зараз з бойовим угрупуванням "ПС" розберуться, а потім і черга до Автомайдану і Самооборони дійде! Досить свавілля! У державі повинен бути порядок, а не анархія і дії самозванців! Досить! Погрались і досить!!!
НЕЛУЧАНИН до І_І Показати IP 1 Квітня 2014 11:33
та ні , не вистачить. ми і майдан-3 влаштуємо !!!!!!
І_І до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 11:43
Ага, влаштуєш!:) А грошенята є?:))) Кличко, Тягнибок, Яценюк(БЮТ), Порошенко... вже не дадуть, самім потрібно дупи влаштовувати!:)))
Олена до Achilles Показати IP 1 Квітня 2014 15:38
А на яких машинах Автомайдан їздить, не бачили хіба?
Рустам Дячук Показати IP 1 Квітня 2014 11:54
Аваков міняє місце дислокації, щоб його не впіймав Правий сектор. Такій собі "Невловимий Джо".
Ольга Показати IP 1 Квітня 2014 15:36
Невже є ще люди, які вірять обіцяному. Особливо таких.