USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Легенда спецпідрозділу Альфа» очолив Антитерористичний центр

14 Квітня 2014 12:10
Василя Крутова призначили першим заступником глави СБУ та головою антитерористичного центру при СБУ.

Відповідний указ в понеділок підписав в.о. президента Олександр Турчинов, - пише Українська правда.

Раніше на цю посаду був призначений Віталій Циганок, якого в понеділок Турчинов своїм іншими указами звільнив з посад керівника АТЦ та першого заступника глави СБУ і призначив його заступником голови СБУ.

Крутова називають "легендою спецпідрозділу "Альфа". Він генерал-лейтенант Служби безпеки України, кандидат педагогічних наук, доктор юридичних наук, професор. Він брав участь у звільненні українських моряків з судна Фаїна від сомалійських піратів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Джонні Показати IP 14 Квітня 2014 12:24
Дай Боже, щоб такі професіонали навели лад в наших спецслужбах!
Тарас до Джонні Показати IP 14 Квітня 2014 13:44
Необхідно задокументувати і затримати перш за все вербувальників і фінансистів терорестичних груп, всі вони відомі. Провести ротацію підрозділів міліції з заходу на схід і зворотно, терміново призвати, а не чекати добровільності в Національну гвардію свідомих підготовленних громадян, ввести надзвичайний стан і тоді забезпечити дотримання його режиму. А снайперів з всіх силових структур не потрібно всіх звинувачувати, а ефективно використати при звільненні захваченних приміщень, тому, що без застосуваннязброї це зробити не можливо.
Кто будет Показати IP 14 Квітня 2014 12:24
Кто будет следующим? Кто еще Антитерористичним центром не руководил? Хунта сдувается...
Анонім до Кто будет Показати IP 14 Квітня 2014 12:28
хунта (влада військових) у кацапів - путін, всі заступники, міністри працівники КГБ.
Хунта до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:37
Хунта- это твари, захватившие власть в результате государственного переворота, а не легитимным способом, через выборы...
Ми + до Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 22:54
То ти про останні вибори расійського Пу? Адже, останні вибори в росії були до смішного неЛєгітімними. Дивно, що росія це проковтнула... вєлікіє же ж.
Патрiот до Кто будет Показати IP 14 Квітня 2014 12:44
коментар було видалено
Альфа-дог Показати IP 14 Квітня 2014 12:24
Но у Донецьку і Луганську не пірати, а Українці!!!
Петро до Альфа-дог Показати IP 14 Квітня 2014 12:34
Так, але їм треба допомогти випалити кремлівську гниль, що панаєхала
ок до Петро Показати IP 14 Квітня 2014 14:32
Ото і їдь а не коменти строчиш.
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:31
Я не поняв причому тут «ЛЕГЕНДА СПЕЦПІДРОЗДІЛУ АЛЬФА» і чого Альфа, може хтось пояснити?
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:38
Щось Альфи багато останнім часом, то сепарати вбьють бійця, то легенда альфи стане керувати АТО в принципі бійці Альфи не підкорюються владі, логічно було б припустити що влада таким чином хоче їх переманити на свою сторону, як по мені це дуже примітивно, повністю в дусі нової влади.
КРАЩЕ Показати IP 14 Квітня 2014 13:15
КРАЩЕ БУТЬ СЕПАРАТИСТОМ, НІЖ БАНДЕРІВСЬКИМ ФАШИСТОМ!!!
Анонім до КРАЩЕ Показати IP 14 Квітня 2014 13:20
Согласен на все 1000%