USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Лучанам запропонували «митися» по суботах та неділях

17 Вересня 2014 12:43
Підготовка до опалювального сезону у осінньо-зимовий період на 2014-2015 роки стала темою дискусій у Луцькій міській раді. Зокрема, з метою економії газу у непростий для України час, запропонували подавати горячу воду лише на вихідних, як це роблять в інших містах.

Про це під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження повідомила заступник Луцького міського голови Лариса Сколовська.

З її слів, найбільші надії покладають на КП «Луцьктепло».

«Якщо ми не будемо виробляти тепла, про що тоді говорити. Період підготовки до опалювального сезону відбувається в екстремальних умовах не лише для України, й навіть для Європи. Вчора о 17 годині була нарада з уточнення об’ємів газу за участю голови держадміністрації. Відтак, визначили певні ліміти споживання газу. А 3 липня було засідання антикризового штабу, де йшлося про зменшення постачання газу на 10 відсотків, однак, потім його вирішили зменшити на 30%», - зазначила посадовець.

Вона зауважила, що промивка котлів та заміна пальників не дадуть великої економії у споживанні газу. Тому й вирішили у міськраді припинити подачу гарячої води для лучан. Тим часом, протягом минулого року мешканці обласного центру спожили природного газу на 97 мільйонів гривень, тоді як на цьогорічний опалювальний сезон із бюджету виділяють всього 50 мільйонів.

«Це - наш ліміт. Але таких коштів вистачає лише на опалення помешкань населення. А уже на гарячу воду - ні. Тому можна взяти приклад із тих міст, де подають гарячу воду з 6 ранку і до 22 вечора у суботу та неділю», - резюмувала Лариса Сколовська.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
І правильно Показати IP 17 Вересня 2014 12:51
скількі тої зими
Андрій76 до І правильно Показати IP 17 Вересня 2014 17:15
І то правда...А митися можна і в Стиру,хоч кожний день,аби тільки зимою не промерзав до самого дна. І для бюджету економія і люди здоровіші будуть,загартованіші. Ласкаво просимо до"КЛУБУ МОРЖІВ"...
Лучанин до І правильно Показати IP 17 Вересня 2014 22:52
А я нарешті електробойлера поставив і не парюся !!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 17 Вересня 2014 12:57
Пропоную воду у середу і неділю. Нащо два дні підряд? І взагалі - шановні - купіть електричного бойлера - сама користуютьсь - за електрику виходить 25-30 грн в місяць - живу одна - водні процедури щодня (душ). Задумайтеся
Електрик до Лучанка Показати IP 17 Вересня 2014 13:57
А мережа витримає якщо всі бойлери поставлять??????????? Дивіться щоб не лише без води гарячої, а й без світла не лишити все місто.
До ТП до Лучанка Показати IP 17 Вересня 2014 14:14
баба - це діагноз.
Справедливий Лучанин Показати IP 17 Вересня 2014 13:05
Головне самогоночки більше вигнати, ПЕРЕЗИМУЄМО!
DDD до Справедливий Лучанин Показати IP 17 Вересня 2014 14:22
коментар було видалено
Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 13:06
а газ в власних будинках, особливо з підігрівом басейнів, відключати будуть?
Юрий до Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 13:40
не будут конечно, там газ подается постоянно и котлы на газе работают... это другой принцип, автономное отопление
котедж до Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 13:57
Цього вам простакам непотрібно було знати,що в нас закопані наповнювачі газу,різної кубатури,хто на яку розщедрився.По прстому це ємність (цистерна),яка закопана в землю і під'єднана до труби,а від неї газ подається до КОТЕДЖУ.Ця ємність постійно заповнена газом.Навіть,якщо його відключать повністю,то пів року можна прожити без проблем.Отака в нас "біда".
?? до котедж Показати IP 17 Вересня 2014 14:15
а не бахне?
ВОНО до котедж Показати IP 17 Вересня 2014 14:16
а ще у вас в кожного абонемент на пряме попадання до раю, куплений всього за 300 убитий єнотів
Анонім до Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 14:22
ти що припух у багатих виключати-це не робота,вони білі люди. їм потрібно бути у тепл і ы митися гарячою водою кожен день.А нам простому люду на фіг ця вода взагалі виключіть,можна і без неї.
Юрий Показати IP 17 Вересня 2014 13:38
пусть идет нах*р... принесу ей домой пару шин, пусть греется от них
Голопупенко Показати IP 17 Вересня 2014 14:14
Корочє, братва!Митись будемо в Лариси вдома в Ківерцях!Списки і графіки складає Яковлєв.
Ото ж до Голопупенко Показати IP 17 Вересня 2014 14:17
а спинку терти буде теж Яковлев?
ЗІРКА до Ото ж Показати IP 17 Вересня 2014 17:27
кому Яковлєв, а кому Соколова))))))))))))))))))))))))
Іринка до Голопупенко Показати IP 17 Вересня 2014 21:15
А я піду митись до її зятя.Він також в хатинці в Ківерцях мешкає і в луцьктеплі заступником дирика працює.
Думка Показати IP 17 Вересня 2014 14:19
А воно сидить рядом з Соколовською, та посміхаеться (останній знімок). Отак нова влада турбується про людей. Та була хр.енова влада, а ця зовсім х.ева. А як украінський газ, чи коломойський знову продав армії по завищенному курсу, як броніки.
вибір до Думка Показати IP 18 Вересня 2014 11:08
Отож дивіться у ті рожі і думайте за кого в 2015 році голосувати, щоб воно навіть по партійним спискам більше не пройшло в міськраду. Бо тоді нам точно всім капец..
нах іх Показати IP 17 Вересня 2014 14:23
От лайно слів нема.
Анонім Показати IP 17 Вересня 2014 14:24
Подивіться, яка єхидна посмішка в цих бандитів.Ой будете летіти пер.... і радуватися,як прийдуть наші діти додому з поля бою
Ги до Анонім Показати IP 17 Вересня 2014 14:26
потішся думкою потішся, а на ділі станеш в стійло і далі мичати будеш
оля до Анонім Показати IP 17 Вересня 2014 14:35
та ну будете мовчати.то тільки в інтернеті возмущаєтесь а на ділі пшик-да печеньок не дають як раніше .
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2014 14:45
Краще не в суботу і неділю давати гарячу воду ,а кожен день хоча б з 18 до 23 ,а то уявіть який буде сморід ,якщо народ почне митися раз в тиждень хоча для багатьох це норма життя.
цікавий Показати IP 17 Вересня 2014 15:00
а красти, як вони збираються, якщо не нараховуватимуть плату за гарячу воду?
Анонім до цікавий Показати IP 17 Вересня 2014 15:14
а ви не платіть і далі, то вони і не покрадуть. і буде вам лєпота і щастя...
Умивальник Показати IP 17 Вересня 2014 15:25
Да, СУК*ловська у всьому фахівець...
поправка Показати IP 17 Вересня 2014 15:34
на останньому фото - Григоренко, а не Яковлєв. Сірожка було останнім чмом на істфаці.А тепер....нацяльніка :)
Макар Показати IP 17 Вересня 2014 15:38
Ну та й що? Зато ми вже однією ногою в ЄС, москалі нам заздрять, бо ми не раби....а де друга нога, ми не скажемо, а вони самі не здогадаються, бо дурні!
Ау Показати IP 17 Вересня 2014 15:40
Цікаво, а як плату за гарячу воду будуть знімати з тих, в кого немає лічільника???
Бригадир Показати IP 17 Вересня 2014 15:49
Шановні , милі мої Лучані - а на х*я нам потрібна ця Соколовська - Головою міською ради та заступниками повинні бути тільки корінні ЛУЧАНИ - ні з села , ні з під Луцька а корінні ЛЧАНИ , не треба місто ЛУЦЬК перетворивати у селоооооооо.......
Луцьктепло Показати IP 17 Вересня 2014 15:51
Знімати будемо по повній!! В нас потреби великі: Казлячек на зарплату і премію, а ще на бензин щодня до Рівного, а ще на моря заграницю в Голандію, тай романюку треба дати, за що пити буде? А вас лучани, ми в дупі маємо, що хочемо те робимо. За нами МАФІЯ, континіум. Ми не побєдимі.
соколовська до брига Показати IP 17 Вересня 2014 15:54
Мій зять на луцьктеплі кєрує. Чого пристали. Щитайте я корінна лучанка
Макар Показати IP 17 Вересня 2014 15:56
А дійсно, Соколовська сільська баба - бачиш як дивіться іскоса - точно з села .....
Бригадир Показати IP 17 Вересня 2014 16:00
А Григоренко взагалі по його ужимкам та повединці - П*Д*Р*С тільки пасивний ....
ЮЛЯ Показати IP 17 Вересня 2014 16:06
Треба їх якось прибирати. це моральні уроди які вичерпали свій ресурс ....
Лучанка Показати IP 17 Вересня 2014 16:31
Знаєте, кожен раз відвідуючи Волинські новини боюся взнати, що на цей раз нам заборонять: митися, грітися, дивитися телевізор чи просто дихати? Хочуть давати воду 2 рази в тиждень - будь-ласка. Але люди будуть за це платити відповідно. Не включать опалення те ж саме. За що вони гроші будуть отримувати? Соколовська каже їм дали лише 50 млн., але ж люди платять. Де ці гроші? Познімайте пільги військовим у відставці, які не воювали, різним прокурорам і іншим "соціально" незахищеним категоріям. Воюйте з неплатниками: чому одні платять, а інші - ні. Влада перестеньте думати, що ви якісь особливі, бо люди прийдуть до вас і митися і грітися і дивитися телевізор. Чекайте...
Чух Показати IP 17 Вересня 2014 16:34
А все ж таки скільки в нас грамотних спеціалистів/просто добрих людей сидить за компьютерами! Як багата ними земля волинська!
ОЛЯ до Чух Показати IP 17 Вересня 2014 16:45
Ото тільки і всього але цього мало щоб нормально жити а дефолт буде він уже є технічний в банківській системі.
Лаврентій (любомль) Показати IP 17 Вересня 2014 17:37
У вас в обласному центрі свої проблеми, у нас - свої. Давно, а практично протягом усіх років незалежності, простий люд не мав належних умов для роботи, для навчання, для лікування, для відпочинку і т.п. І зараз цього немає, Хоча зараз на це ми маємо причину, Вона добре нам відома. Тому, шановні земляки, давайте будемо підходити до вирішення цих проблем з розумінням.Терпілі 23 роки, потерпимо ще! Швидше б скінчились бойові дії на сході, які несуть біду в кожен регіон нашої держави. Кожен з нас стремиться до кращого, але якщо ситуація вимагає: невелика біда - помитися раз, або два рази у ванні, при необхідност можна підстрахуватися й тазіком. Мені неприємно читати відгуки про будь-кого в т.ч. і ваших керівників викладених у грубій образливій формі. Можливо вони й дійсно не заслуговують обіймати свої посади. Знайдіть альтернативу. Але робіть це з честю, з повагою ди цих людей, з вдячністю за те що вони "тягнуть" цю роботу, адже з часом на їх місці може опинитись хто небуть із вас, ваші діти, близькі. А знайдуться ваші "однодумці" і цій сторінці напишуть про вас чи їх в такій же, а можливо, ще в більш принизливій формі. Лише після того, можливо, зрозуміете, що вами зроблено зараз!
OCb до Лаврентій (любомль) Показати IP 17 Вересня 2014 21:05
не жужи, жужа
на майдане доказано Показати IP 17 Вересня 2014 18:15
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 17 Вересня 2014 21:25
Шановна громада ! Можна і потерпіти , в нас ВІЙНА в державі . Чи ви будете цей факт визнавати коли підуть всі чоловіки на схід, схаменіться .
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2014 22:17
Новий анекдот. Питають жителя Луцька: -як часто Ви миєтесь? - Один раз на тиждень. - Так рідко ? А Ви себе не відчуваєте брудним ? - Перші 3-и дні так, а потім бруд сам відвалюється.
Всезнайко Показати IP 17 Вересня 2014 22:25
Слава Майдану!!!
777 Показати IP 18 Вересня 2014 01:47
Шо Волинь, шо Чукотка- нiякоi рiзницi !!! З чим вас i поздоровляю!!!
Азов Показати IP 18 Вересня 2014 06:28