USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лучани побили вербою Порошенка

13 Квітня 2014 16:34
Кандидат на посаду Президента України Петро Порошенко вшанував пам’ять героїв Небесної Сотні у Луцьку. Окрім того, лучани із задоволення «побили» пана Порошенка вербою на Театральному майдані.

Так, після прес-конференції у Луцьку, що відбулась сьогодні, 13 квітня, Петро Порошенко разом із керівником власного виборчого штабу Володимиром Гунчиком пішим ходом попрямував на Театральну площу, де мав намір поспілкуватися з лучанами.Після того, як лучани у честь Вербної неділі щедро почастували політика «вербовою кашею», останній пішов до стіни пам’яті загиблим героям Майдану. Там він, схиливши голову у молитві, вшанував воїнів Небесної Сотні та запалив лампадку.

Опісля Петро Порошенко попрямував до Кафедрального собору Святої Трійці у Луцьку, де священик благословив політичного діяча та привітав його із православним святом.


Помолившись та отримавши благословіння, Петро Порошенко покинув храм одночасно із депутатом Луцької ради Богданом Шибою та екс-головою Волинської ОДА Володимиром Бондарем, які того дня теж перебували на службі. Таким чином, після молитви кандидат у президенти сів у автомобіль і з кортежем поїхав до Володимира-Волинського.


Опісля цього кандидат у президентисів у автомобіль і з кортежем поїхав до Володимира-Волинського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 16:46
Шиба і Бондар в команді Порошенка?????????????????? Повне розчарування в цьому кандидатові.... Ганьба
Вільна Волинь до лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 16:51
Згоден...я теж подібного не очікував.
Лучанин до лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 20:41
Підтримую. Ото пипець. Ото новина. Оце очі мені та моїм колегам відкрили. Цікаво, за кого ж тоді голосувати. Шиба та Бондар себе ще показала з найгіршої сторони ще при помаранчевих. Приплили.
Винету до лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 21:47
А вы хотели, чтобы в кодле у этого пархатого чмА были ПОРЯДОЧНЫЕ люди ??? )))) Задача Вальцмана - юридически оформить нищету и безнадёгу украинцев под видом кидалова под названием "евроинтеграция", взамен - продать свой говноРошен какому-нибудь Нестле и свалить на ПМЖ в Лондон или Хайфу, смеясь над идиотами.
благословитель Показати IP 13 Квітня 2014 16:48
"Помолившись та отримавши благословіння, Петро Порошенко разом із депутатом Луцької ради Богданом Шибою та екс-головою Волинської ОДА Володимиром Бондарем сів до кортежу та поїхав до Володимира-Волинського". А що, Шиба забув, що він довго, слізно і вдруге просився до тимошенківців? З антимонопольним комітетом нічого не вийшло, то вже тут клеїться, як банний лист до ср*ки?
Авар Показати IP 13 Квітня 2014 16:51
А я думаю чому Бондар постить всю агітацію Порошенка у фейсбук помаранчева революція перезавантаження???
просто до Авар Показати IP 13 Квітня 2014 19:18
ностальгія у чоловіка. За часів майдану був з Луценком, тепер з Порошенком. А завтра з ким? не стабільні в нього погляди. Мабуть, як і у його лідера.
Самчук Влад Показати IP 13 Квітня 2014 16:57
Олігарх понабирав у штаб щей регіоналів...колишню владу. Де правий сектор?
леха до Самчук Влад Показати IP 13 Квітня 2014 22:18
а ,вже треба правий сектор......
Мишко Показати IP 13 Квітня 2014 17:11
Шановне товариство чому ми подивовуэмся?...В нашій державі політика і порядність, честь і совість як масло і вода, ніколи не стануть єдиними!А у кожного з нас є те, що ніхто у нас не забере, не вкраде, не спалить і не конфіскує - ВИБІР. Кожен сам вибирає бути йому ЛЮДИНОЮ чи пачкою грошей, розміняних по копійці на кожний день.....Всім людям РЕСПЕКТ І МИР!!
Гость Показати IP 13 Квітня 2014 17:12
Особливо Гунчика цього ворюгу.Отже завод встане на ноги Гунчик примазався. Позор все старе стає нанові сани. І,що ви хоячете, щоб було щось добре.А нічого не буде. Вори і злодюги знову при владі були є і будуть.Вперед,Люди за кого ви гинете? Не варто воно цього.Хай прийдуть сюди не тільки кацапи , а китайці нам всеодно.
Отож Показати IP 13 Квітня 2014 17:13
Яке оточення, такий і кандидат. Бондар, Шиба, Гунчик... Думав голосувати, тепер не буду. Поки що орієнтуюсь на Анатолія Гриценка. Мудра і чесна людина.
Лучанин до Отож Показати IP 13 Квітня 2014 20:45
Я також відмовлюсь з дружиною він голосування за Порошенка. Вирішили голосувати за Ляшка. Може тоді Бондара, Гунчика, Шибу та данильчука на вила візьмуть.
Сергій Показати IP 13 Квітня 2014 17:46
Шиба і Бондар ?????? Повне розчарування .Порошенко як мінімум втратив мій голос.І думаю не тільки мій.Тепер навіть не знаю за кого голосувати(((((?
олеся до Сергій Показати IP 13 Квітня 2014 17:48
І мій теж втратив-не піду на вибори якщо будуть.
олесь Показати IP 13 Квітня 2014 17:46
...або за Ляшка-Порошенко повна розчаруха.ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БЕЛАЯ СТРЕЛА Показати IP 13 Квітня 2014 17:50
ГРИЦЕНКО НАШ БУДУЩИЙ ПРЕЗИДЕНТ! ДАЖЕ НЕ СОМНЕВАЙТЕСЬ!!!!!!!!!!!! ТО ЧТО СЕЙЧАС ПРОИСХОДИТ ЦИРК ЖИРНИХ СВИНЕЙ С БАБЛОМ КОТОРИЕ ДАЛЕКИ ОТ РЕАЛЬНОСТИ И С ПОЛНЫМИ ШТАНАМИ ФИКАЛИЙ ПИТАЮТСЯ ВЕРИТЬ В СВОЮ НИ КОМУ НЕПОНЯТНУЮ МИСИЮ. УКРАИНА В КОНЦЕ ЭТОЙ БИТВЫ ПРЕДОСТАВИТ МИРУ НОВУЮ МОДЕЛЬ ГОСУДАРСТВА, КОТОРОЙ ПОКА ЕЩЁ НЕТ НИ ГДЕ И ВСЕ БУДУТ НА НЕЁ РОВНЯТСЯ
ЖЕЛТАЯ МОЛНИЯ до БЕЛАЯ СТРЕЛА Показати IP 14 Квітня 2014 00:39
коментар було видалено
опиум Показати IP 13 Квітня 2014 18:01
коментар було видалено
партия психов Показати IP 13 Квітня 2014 18:05
статейка.за которую дали коробку кУнхфет.должна звучать так)В городе Луцк не отпиз**ли Порошенка-а так хотели.Партия ждет Царьова Медведчука Добкина-вот это наши люди.
опиум. Показати IP 13 Квітня 2014 18:08
коментар було видалено
простолюдин Показати IP 13 Квітня 2014 18:13
страшенно розчарований ти, що Порошенка в Луцьку представляють такі не достойні люди! Хоча сам Порошенко мені завжди імпонував, як політик! А тепер і не знаю за кого голосувати, як завжди доведеться голосувати проти когось!
Люда до простолюдин Показати IP 13 Квітня 2014 20:58
Ото у вас поняття. То давайте половину України перестріляємо! Може й ви щось у сусіда колись вкрали, то що- тепер повічна ганьба?????
Олена до Люда Показати IP 13 Квітня 2014 23:52
Вкрав раз... вкраде ще раз... таке пробачати не варто... надоїли продажні шкури
))) Показати IP 13 Квітня 2014 18:48
краще б бруківкою, як ментів. не тих били, і***ти.
стас Показати IP 13 Квітня 2014 19:03
г**но не тоне слава порошенку и удару
як так можна?! Показати IP 13 Квітня 2014 19:03
Читаю коментарі: Боже, які всі розчаровані... Вже хто примазався до когось і відразу така реакція, ніби вірусом заразили. Всі так люблять ідеалізувати когось, а якщо під цей ідеал хоч трохи не попадає, то все - враг народа! Не можна бути такими категоричними!
показуха Показати IP 13 Квітня 2014 19:08
Яке товариство зібралось!!!! Гунчик наказав всім обовязково прийти на мітинг, бо завод має забезпечити явку 500чоловік, навіть списки складали Показуха продовжується. Тиждень мили передвиборний штаб, а в туалетах працівників немає навіть ручок. А ще питання яке всіх цікавить чи отримає автозавод до Пасхи зарплату за березень. Скажи хто твій друг і я скажу хто ти!!!!
Лучанин до показуха Показати IP 13 Квітня 2014 20:51
хай би гунчик розказав, як людям по півроку зарплати не платив, як людей масово звільняв, як набирав людей через центр зайнятості, і через півроку їх звільняв, як закінчувались виплати по ЦЗ. При звільнені з людьми не розраховувався. Люди в прокуратуру скарги масово писали і пишуть. А прокуратура стандартно відхрещувалась "моя хата з краю, нічого не знаю".
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 20:59
Треба було записку надати Порошенку сьогодні на зустрічі! Він обіцяв всім відповідь надати кожному автору записки!
Корінний лучанин до показуха Показати IP 13 Квітня 2014 20:55
ОЦЕ КОНКРЕТНИЙ КОМЕНТАР! А що від Гунчика щось іншого чекали - це ще той продукт старої системи. От за Гунчиком плаче ЛЮСТРАЦІЯ! Тільки Порошенко його чіпати не буде, хіба якщо йому нададуть необхідну інформацію про цього типажа. Порошенку треба остерігатись ПІДЛАБУЗНИКІВ!
простолюдину Показати IP 13 Квітня 2014 19:40
а що, кращі люди то Вітер та Пустовіт
Волинянин Показати IP 13 Квітня 2014 20:03
Все правильно.Якщо з Порошенком Бондар та Гунчик,далі можна не слідкувати.А ще Шиба.Вітаю всіх прихильників Порошенка з такими його доверителями.Скажи мені ,хто твій друг,і я скажу,хто ти.Капець.Позбирались докупи політичні покидьки.
правдолюб Показати IP 13 Квітня 2014 20:12
А я вважаю ,що це спланована провокація батьківщини по захвату голсів виборців.Я вважаю ,що кандитат розбиреться "ху" шибанутий,"ху" бондар!
Люда до правдолюб Показати IP 13 Квітня 2014 20:56
Згідна з вами. Розумна людина використає всі факти на користь і розбереться.
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 20:14
В Луцьку Порошенко допустив прокол, опершись на політичних покидьків Шибу і Бондаря. Було б Порошенку ефективніше не приїжджати зовсім на Волинь.
911 Показати IP 13 Квітня 2014 20:30
Не знаєте тепер, за кого голосувати - придивіться до пані Ольги Богомолець. Порядність, патріотизм, професіоналізм - це ж про неї, так? Подумайте, люди, може саме ця жінка - наш Президент?
Анонім до 911 Показати IP 13 Квітня 2014 20:48
Може бути..а може і виборів не бути
Волинянка до 911 Показати IP 13 Квітня 2014 20:49
Ольга Богомолець??? Так. Цікавтесь її біографією, її трудовою діяльністю. Думайте. Я також за Ольгу Богомолець думаю.
Люда Показати IP 13 Квітня 2014 20:55
А хто ідеальний в цьому світі?З себе почніть спочатку. То що. Порошенкові гнати від себе їх вилами чи що? Що за дурня?Ідеальний на світі тільки Бог. Мої всі на Сході не визнають ніяких ляшків,ярошів.І Богомолець теж, до речі. Вони за Порошенка, бо вважають, що він може з'єднати Україну. Значить, і я за нього.
bala Показати IP 13 Квітня 2014 21:08
Згідний, що люди які сьогодні терлися навколо нього м"яко кажучи не кращі, але після виборів все залежить від нас чи займуть якісь посади ці горе керівники, ми вже не ті, а отже вже не зможемо терпіти це бидло.. А Порошенко в цей складний час найоптимальніший для держави варіант. А прилипали були, є і будуть і від нас залежить чи донесемо ми свою волю стосовно них.
Сергій Показати IP 13 Квітня 2014 21:09
Підтримую 911 і тих хто за Ольгу Богомолець. Оця жінка дійсно викликає довіру. На мою думку це найкращий і єдиний варіант на посаду президента України!!!
Ольга до Сергій Показати IP 14 Квітня 2014 00:09
А ви бачили в новинах Ольги Богомолець податкову декларацію,яка це багата жінка звідки гроші... Та ж сама олігархія...
Винету Показати IP 13 Квітня 2014 21:49
Ж*д Вальцман (Порошенко) с иконами и вербОю - как всегда веселит))))
думка Показати IP 13 Квітня 2014 22:50
ПОКАЗУХА!!!!!
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 23:35
олігархи "повиїдали" людям мізки, сподіваюсь, що не всім.
ужас Показати IP 14 Квітня 2014 00:41
Люди! Як можна голосувати за шоколадного короля, коли його супроводжують такі непотріби шиби гунчики бондарі! Але все в наших руках як порошенко на волині набере мало, то і цим пацанам мало що світить! Так що не голосуєм за порошенка бо луцьк та волинь проти шиб бондарів гунчиків зелінських і т.д. ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!
правда Показати IP 14 Квітня 2014 00:46
Велика помилка порошенка приїхати сюди. Весь рейтинг зпаскудив! Так може б щось і набрав але після приїзду повний крах! Абсолютно підтримую більшість коментарів)))
Свідомий лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 01:07
Пора вже переставати вірити олігархам, тим паче тим, що активно співпрацюють з Росією і тільки розширюють там свій бізнес.
Ната до правда Показати IP 14 Квітня 2014 07:58
помилка в тому кого набрав в команду.
Корінний лучанин до Ната до правда Показати IP 14 Квітня 2014 20:11
А Ви зробіть висновки: Порошенко сказав що довіряє Гунчику, це каже, чесна людина! Це його слова, не мої! Далі можна не коментувати, просто цих місцевих типажів добре знаємо. В народі ще кажуть: КРУК КРУКУ ОКО НЕ ВИКЛЮЄ! Яка команда такий і результат буде!
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 08:33
При виборі команди треба думати головою. Якшо набрали таких людей значить це їх однодумці, які будуть допомагати саме їм. А людям хто допомагати буде? Всім потрібно не *НАМ БУДЕ ЖИТИ ГІРШЕ*, а розвивати економіку.Толку з тих виборів, якшо і далі так все буде продовжуватись, людей зроблять ніщими і мусово буде *слухати царя*
912 Показати IP 14 Квітня 2014 09:27
якщо Порошенко візьме до себе в команду Жанну з Горохова, то це явна втрата голосів, жанна грубо порушувала закон на останніх виборах до Верховної Ради, вона приходила в Окружну комісію та давала вказівки, жанну під люстрацію!!!!!!
912 Показати IP 14 Квітня 2014 09:27
коментар було видалено
Андрій Показати IP 14 Квітня 2014 10:26
УРА, нарешті Володимр Налькович Бондар буде і надалі грабувати народ !!!!! Слава хрякам і пристосуванцям. А ПРАВИЙ СЕКТОР кликати не треба, Володимир Налькович їх людина))))) він був комендантом захопленого ними будинку обласної ради, так що це вони його вкинули у річку, як щуку. ПОКИ ми не спалимо його до біса, доти толку не буде!!!!
Андрій Показати IP 14 Квітня 2014 10:31
Крім того, Вол. Нальк. взяв на себе усю агітацію в області ))))) А що це значить в наших умовахі при його можливостях: в центр звітується що повісив 1000 бігбордів, на справді 500, а різниця тихенько йде у кишеню )))))) це тонка гра і стратегія. ПАМЯТАЮ випадок, коли при помаренчевій владі, Вол. Нальк. покрив дерева по всьому пр. Волі помаранчевими стрічками. ТАКСА - 1 помаранчевий бантик - 1 гривня. Він тоді умудрився за ніч нібито 2 млн, бантиків прикріпити, а потім десь різко взялися кошти на будівництво в заказнику в Гаразджі будиночку з басейном. )))))) ВО БЛІН ВЕЛИКИЙ КОМБІНАТОР (а ти порахуй попробуй усі бантики, а може частину з них вітром здуло )))))
до Андрія Показати IP 14 Квітня 2014 11:36
Те, що ти пишеш про бантики - повна туфта!!!
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 11:42
О господи . Вже до Порошенка вчепилися Вам ніякий чорт не вгодить. То те не то то інше.
до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:22
Не до Порошенка а до його команди.
Лялька Показати IP 14 Квітня 2014 12:27
Я як побачила там того пройдоху Гуньчика, то вся охота відпала голосувати за Порошенка-це ж не людина, а комок зла і гнилості!
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:38
Цікаво, хто Порошенку порекомендував таку команду? Напевно, хтось із партії БЮТ. Волиняни, якщо і були прихильниками Порошенка, то зараз 80% ( щонайменше), передумають. Хлопці з його команди хочуть гроші підзаробити і дуже поважають самі себе. Стервятники, які злітаються на відповідне місце.
патріот до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:50
Такі коменти, як в тебе, БЮТівці і розповсюджують!:))) Юлю - геть!!!
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 18:00
Я думаю що сам Петро "РОШЕН" сам вибрав цю команду! Чому так думаю? Ну цього ПРОЙДОХУ, бувшого партпрацівника Гунчика він знав по роботі з ЛуАзом в "БОГДАНІ" . А Гунчик, Романюк М.Я. бувші "братани" по комсомолу , партії відповідно і підібрали команду в виборчий штаб Порошенка. Порошенко місцевих "крутих" трохи знає. Тільки оця "команда" -ПРОСТИ ГОСПОДИ не всім волинянам подобається! Результати виборів покажуть картину маслом.
Міра Показати IP 15 Квітня 2014 12:23
Немає достойних! Треба голосувати за Гриценка! І тільки за нього! Бо всім нам треба дисципліна і порядність!
я Показати IP 15 Квітня 2014 14:05
100% за Гриценка, бо інші всі супер багаті, яким по цимбалах проблеми простих людей!
correct Показати IP 9 Травня 2014 16:30
300% ЗА ЯРОША ВІН ЄДИНИЙ БЕЗ БІГМОРДІВ