USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани вимагають перенести Центральний ринок

5 Серпня 2019 16:39
Перенести Центральний ринок із історичної частини міста Луцька закликають містяни.

Відповідну петицію зареєстрував лучанин Максим Кравченко.

Чоловік закликає перенести ринок біля замку з історичної частини міста. Своєю чергою, на місці ринку він пропонує облаштувати відпочинкову зону.

Збір підписів за пропозицію Максима Кравченка розпочався 2 серпня. Зараз петицію підписали вже 33 особи зі 300 необхідних.

До кінця збору підписів залишилося 11 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Алекс Показати IP 5 Серпня 2019 17:06
Давно пора, однак у місцевої влади на це не хватить волі.
Психопланетарій, Лип Показати IP 5 Серпня 2019 17:32
У цій ситуації більше всього постраждають прості бідові літні люди, що приходять продати зі свого городу й рачки стоять на автостоянці та продають городину: трохи цибулі, трохи часнику, трохи яблочок щось ще, якщо ці люди й зароблять у день 100-300 грн. на продажі городини то вони щасливі цьому. А от спекулянтів, перекупщиків та шахраїв мені зовсім не шкода (понаїдали морди та дурять народ) от візьми перевір вагу, думаю не помилюся, якщо у 10-ти перевірених так званих продавців в 9-ти вага буде зрушена та налаштована на те, щоб обвісити клієнта та обманути на свою користь. Хотілось би загнати таких торговців далеко-далеко, щоб торгували вони з такми які є самі.
АС до Психопланетарій, Лип Показати IP 5 Серпня 2019 18:17
Тебе послухати так всі торговці шахраї,перекупники,нелюди,спекулянти і скотиняки... то хто тобе примушє купувати на ринку? Є супермаркети, оптові бази, маленьки магазини йди там купуй.
Луцьк Показати IP 5 Серпня 2019 17:41
В місті з насееленням понад 200 тисяч такі рішення не можуть приймати ні 300 чоловік, ні, тим більше міськрада...
123 до Луцьк Показати IP 5 Серпня 2019 19:47
О, так... Вимагаємо негайного позачергового засідання Радбезу ООН) 300 чоловік і не приймають це рішення, вони вносять пропозицію. Різницю відчуваєте?
Anonymous до 123 Показати IP 6 Серпня 2019 08:34
Пропозиція ТРЬОХСОТ проти 250000 населення і тисяч підприємців ринку - не варта виїденого яйця.
Василь Показати IP 5 Серпня 2019 17:59
А пан Максим Кравченко чому не пропонує місце, куди слід перенести ринок? Нове місце повинно бути перш за все великої площі, щоб не було скандалів, що комусь немає де торгувати. А по-друге має бути біля великих магістральних автошляхів, з великою кількістю тролейбусів та маршруток. Щоб легко могли приїхати як підприємці на власних авто, так і пенсіонери на тролейбусі. На мою думку найкраще під ці критерії підходить територія колишньої військової частини на початку вулиці Львівської. До того ж на території є чудова історична будівля, яку можна відремонтувати для адмінкорпусу та офісів. Єдине, що не дуже пасує - сусідство з церквою, що знаходиться зразу біля кільця на перехресті вулиць Червоного Хреста, Львівської та Володимирської. Ну і можливо місцеві жителі, що живуть неподалік, будуть протестувати. А так місце напрочуд підходяще, оскільки сюди ведуть дороги з чотирьох напрямків - центру міста, Львівської, Володимирської і Ковельської вулиць. Селянам теж не буде проблем сюди приїхати, бо тут їздить багато приміських маршруток.
999 Показати IP 5 Серпня 2019 18:23
Давно, мешканці м. Луцька тих територій хто проживає на відстані до цього гадюшника в 10, 20, 30, 50 навіть 100 метрів, - за те, щоб перенести цей смердючий ринок, а на його місці збудувати зону відпочинку. Нам нащадки тільки подякують за це. Ви подивіться, що робиться з парковою зоною та водоймищами, туди усі ходять до туалету. Вибачте г...о, і не тільки воно, на кожному метрові землі.
АС до 999 Показати IP 5 Серпня 2019 21:50
Вибачаю
Наталка Показати IP 6 Серпня 2019 10:09
потрібно перенести лише частину ринку (секонд та інші - речовий ринок), а продуктовий залишити, він там був з давніх часів
123 Показати IP 7 Серпня 2019 10:14
якщо перенести то на Київський майдан перед обласною адміністрацією. Доїзд із всіх частин міста майже одинаковий і територія достатня.
йцукенгшщзхї Показати IP 25 Вересня 2019 14:09
У цій ситуації більше всього постраждають прості бідові покупці яких в базарний день стільки що пройти не можливо ! Де вони будуть змушені купувати? В там-там сільпо ювант цум?Постає запитання кому вигідне закривання ринків у Луцьку (На Львівській. Привоз) аж ніяк не простому споживачу такому як я .який вдягається із ринку і раз у два-три тижні робить закуп продуктів.Молоко із магазинів у нас в родині ніхто не споживає де його тепер купувати?