USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Лучанин тричі за день обікрав одну й ту ж крамницю

10 Липня 2013 13:05
22-річний лучанин упродовж дня тричі обікрав продуктову крамницю, - про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Три відношення про крадіжку продуктів харчування з магазину надійшло в міліцію з товариства з обмеженою відповідальністю.

З’ясувалося, що о 9:20, 10:35 та 16:45 із продуктової крамниці невідома особа викрала товар на загальну суму 1034 гривень.

Працівники відділу карного розшуку встановили, що до скоєння правопорушень причетний 22-річний мешканець Луцька. Молодик ніде не працює, у минулому притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння грабежу.

Інформацію про інцидент внесли у Єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus