Луцьк зазнав наймасованішої ворожої атаки: що відомо на зараз
У ніч на 9 липня Росія вчинила чергову комбіновану повітряну атаку проти України, зокрема Луцьк та громада зазнали найбільш масованої ворожої атаки з застосуванням БПЛА та ракет.
Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.
Очільник міста також оприлюднив актуальну інформацію про наслідки атаки в місті.
Читати ще: Уночі Волинь атакували близько 50 БПЛА та 5 ракет, – ОВА
«Маємо загоряння та пошкодження гаражів на території одного з гаражних кооперативів та пожежу на території одного з підприємств.
Решта ушкоджень зʼясовується.
На щастя, на цю хвилину інформації щодо загиблих внаслідок ворожої атаки немає. Дякуємо Богу!
Наша честь, шана і подяка силам ППО.
В разі надходження нової інформації, буду оперативно інформувати.
До звʼязку!» – поінформував мер.
Читати ще: Росія вночі випустила по Україні понад 740 дронів та ракет, основна ціль – Луцьк
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.
Очільник міста також оприлюднив актуальну інформацію про наслідки атаки в місті.
Читати ще: Уночі Волинь атакували близько 50 БПЛА та 5 ракет, – ОВА
«Маємо загоряння та пошкодження гаражів на території одного з гаражних кооперативів та пожежу на території одного з підприємств.
Решта ушкоджень зʼясовується.
На щастя, на цю хвилину інформації щодо загиблих внаслідок ворожої атаки немає. Дякуємо Богу!
Наша честь, шана і подяка силам ППО.
В разі надходження нової інформації, буду оперативно інформувати.
До звʼязку!» – поінформував мер.
Читати ще: Росія вночі випустила по Україні понад 740 дронів та ракет, основна ціль – Луцьк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
АНАЛІТИК
Показати IP
9 Липня 2025 07:27
ТАК МИ І БЕЗ ЦЬОГО ГОЛОВИ ВСЕ ПРЕКРАСНО ЧУЛИ І БАЧИЛИ.ЛІТАЮТЬ ЯК У СЕБЕ ВДОМА.....
Олеся
Показати IP
9 Липня 2025 09:03
Дякуємо нашим Захисникам із ЗСУ, які захищають та збивають цю нечисть! Та всім людям, які підтримують і по гривні домагають армії! Слава нашим воїнам, бо без них кацапюри вже б залізли сюди...
F16 ?:0 до Олеся
Показати IP
9 Липня 2025 10:57
Ви дякуйте щр не збивали,тому i жертв немае. В киyoвi збивали - жертв було
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.