USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькі автомобілісти підтримали київських активістів

5 Січня 2014 12:20
Луцькі автомобілісти влаштували автопробіг вулицями міста на знак протесту щодо дій працівників ДАІ, які переслідують водіїв за участь у масових акціях у Києві.

Активісти вже четвертий раз поспіль організовують акції на знак протесту щодо протиправних дій працівників Державтоінспекції. Місце збору традиційне – стоянка поблизу залізничного вокзалу. Один з організаторів пан Сергій розповідає, що нинішньою акцією місцеві активісти засуджують протиправні дії працівників ДАІ, які переслідують водіїв, що брали участь у автопробігові до дачі Віктора Януковича у Межигір’ї.

Один з учасників акції, Володимир Бут-Гусаїм, зазначає, що такі дії ДАІвців є протиправними. «Без ніякого рішення суду вони шукають автомобілістів, що брали участь в пробігові, рвуться до них додому, і намагаються відібрати водійські права. Такі дії є незаконними, оскільки громадяни мають вільне право їздити там, де хочуть, не порушуючи правил дорожнього руху», кажне Володимир.

Активісти зазначають, що поки що в Луцьку не було фактів переслідування водіїв за волевиявлення їх громадянської позиції.

«Надіємось, що наше обласне ДАІ з нами», - додає пан Володимир.

Охочих доєднатись до акції мирного протесту шукають особисто та через соцмережі. І, незважаючи на те, що 4 січня вдалось долучити лише чотири автомобілі, не втрачають оптимізму. Кажуть, що з цього все починається. А чим далі, тим більше людей будуть приєднуватися до них. Такі автопробіги планують організовувати кожен день, збираючись поблизу залізничного вокзалу о 18:00.

































Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Ігор Показати IP 5 Січня 2014 12:55
Ідіоти!
z Показати IP 5 Січня 2014 14:15
посміховисько три машини
сидіти треба до z Показати IP 5 Січня 2014 14:42
по норах.ця влада навіки.хай абуть аби не били.так тролі риговські?світ хай йде в ж... в нас тут свої поррядкі.своя зона
діма до сидіти треба Показати IP 5 Січня 2014 16:37
мені прикро що ви не хочете жити як людина , Європеєць...... прийде час до вас))) Ігор подиветесь це повідомлення через 10 років і вибачення попросите у своїх дітей.....
круто Показати IP 5 Січня 2014 14:50
Аж три машины. Проедьте ночью по городу сигналя может пару кирпичей из окон выкинут.
Сергій до круто Показати IP 7 Січня 2014 11:27
Ми не порушуємо спокій громади, Вночи нормальні люди відпочивають а ось кірпічики кидають вже хворі)
Дима Показати IP 5 Січня 2014 16:34
Ті хто пише про три машини сам сц**** виїхати чи вийти з дому боїться. а хлопці за його інтереси виходять ..... Ігор ти просто бамбула яка боїться вийти з дому і сидить як криса коли за твоє майбутнє боряться люди. Бьють сусіда він кричить я не вийду..... коли починають бити мене я кричу)))) сусід дивиться і не виходить;) Моя Хата з Краю!!!!
Я до Дима Показати IP 5 Січня 2014 19:10
А хтось їх просив виходити за мої інтереси?
володя до Я Показати IP 6 Січня 2014 10:58
путєн думає про тебе коли на простори неосвоєнні дивиться..сибірскі.ти його просив?
Сергій до Я Показати IP 7 Січня 2014 11:21
Ви не просите але коли ви побачете зміни то скажете дякую за те що народ добивався змін в інтересах громади!
Лучанин до Дима Показати IP 5 Січня 2014 20:49
Мої інтереси різко протилежні тим діям які роблять ці хлопці. Я за порядок, особливо в свому місті. Тим що ви їздите з прапорами та сигналите ви відволікаєте інших учасників руху що може призвести до аварій. Такого майбутнього я не хочу. Якщо будете поводити себе як нормальні здоровомислячі люди, то і в ДАІ до вас претензій не буде. А якщо випендрюєтеся, то повинні і отримати по заслугам, як в Європі!
Сергій до Лучанин Показати IP 7 Січня 2014 11:28
Якби у вас був автомобіль то ви не писали такого.
Нормальний Показати IP 5 Січня 2014 19:57
Чув, хвилин 10 назад ці ідіоти проїхали з сигналами по пр. Волі...
Сергій до Нормальний Показати IP 7 Січня 2014 11:23
Ці ідіоти роблять краще для вас не боячись влади, а ось з вами можу зустрітись і пояснити наші дії. Ну якщо ви не боїтеся на вулицю вийти))))))
Майданутим Показати IP 5 Січня 2014 19:58
Номерочки я переписав. Дуже добре видно, дякую фотографу... Чекайте.
Сергій до Майданутим Показати IP 7 Січня 2014 11:18
На здоров'я! Ми не ховаємося за натовпом беркута і готові завжди подати вам руку не залежно від статку. Я Українець і пишаюся цим!! З Різдвом всіх!
хто фінансує Показати IP 5 Січня 2014 20:52
кажуть, що бабки на цю ф*** дав депутат, який має таксі Морячок
атлічний до хто фінансує Показати IP 6 Січня 2014 10:57
вісяк вкінул лошарам.палучі дєньгі на касє
Сергій до хто фінансує Показати IP 7 Січня 2014 11:19
Гроші ніхто не давав. Особисто всі за свої гроші заправляються!
Як тут люБлять писат Показати IP 5 Січня 2014 21:43
Вражає!!!! Але чому фото тільки біля вокзалу.... І все... А потім в "Оперу", чи таксувати далі????
Юра до Як тут люБлять писат Показати IP 6 Січня 2014 11:05
Тому що фотографів немає) Дайте їм фотографа та закон де має бути більше 5 машин то я теж виїду своїм жигуликом! Хлопці молодці. Справжні Українці! Я з вами!
віра Показати IP 5 Січня 2014 22:08
Як. багато пише людей г..нистих аж страшно! Сидить одне з другим як миш під віником і ще гвагае! Слава Богу що е хоч хтось хто висловлюе свою думку і того обгадять!
Майданутим Показати IP 5 Січня 2014 22:50
Не жалко машинки? Бо ж згорять...
там до Майданутим Показати IP 6 Січня 2014 10:56
тобі в сімфєрополє пока комфортно таке писати...тут згорить скоріше шо то друге і багато..
Сергій до Майданутим Показати IP 7 Січня 2014 11:25
Якщо так говорити то вам не жалко квартирки тож заберуть)))
"пану" Володимиру Показати IP 6 Січня 2014 08:15
З вам тільки три ідіоти. ДАІ не з вами.
Андрій до "пану" Володимиру Показати IP 6 Січня 2014 17:55
а з вами взагалі нікого немає, ви самі сидите в інеті як гоблін і пишете бурду.Ображений життям та пенсією.
Сергій Показати IP 6 Січня 2014 11:01
Просто хто тут пише бурду боїться сам вийти та висловити свою думку. Просто завидують що хтось може щось організувати а хтось просто сидить і читає))) З хлопцями виїхало 5 авто)) Ви хто пише зробіть щоб з вами виїхало більше авто подивимось що не тільки писати можете. Доречі читайте що більше 5 машин це вже порушення) так що хлопці роблять все правильно в Юридичному колі на мою думку! Всім веселих свят!