USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі євромайданівці кличуть на акцію спротиву

23 Січня 2014 10:23
Сьогодні у Луцьку активісти Євромайдану зберуться на акцію спротиву, повідомив один із учасників заходу Роман.

З його слів, частина євромайданівців досі «охороняють» виїзд з військової частини на вулиці Лідавській. Тим самим вони хочуть не допустити виїзд луцьких силовиків до столиці.

І саме з вулиці Лідавської сьогодні о 13.00 вони колоною підуть у напрямку гіпермаркету «ТАМ-ТАМ», а далі – пішою ходою вирушать центральними вулицями Луцька.

Активісти запевняють, що акція матиме винятково мирний характер і її головна мета – привернути увагу громадськості до кривавих подій, які відбуваються у Києві, зокрема, на вулиці Грушевській.

У руках євромайданівці нестимуть білі прапори з червоними плямами, що символізуватиме пролиту кров на Майдані.

Активісти закликають усіх небайдужих приєднатися до акції спротиву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ігор Показати IP 23 Січня 2014 10:59
Ніачом. Порожняк!
Лучанин Показати IP 23 Січня 2014 11:05
Молодці, так тримати.
народна Довіра до Лучанин Показати IP 23 Січня 2014 11:18
Палицю в Президенти !
Анонім Показати IP 23 Січня 2014 11:51
самі замочили армянина та білоруса,а тепер будуть з них жертв робити,америкоси рулять,а їхні шісткі втіляють у життя їхні технології.
Андрій до Анонім Показати IP 23 Січня 2014 13:16
Я схиляю голову перед мужністю цих Людей .Вони залишаться в пам"яті людей героями,а ти залишишся анонімом,який боЇться назвати, нехай навіть видумане але людське ім"я.Ти тупий і безмозглий боягуз.І повір, це самі мякгі епітети якими можна охарактерезувати таку істоту як ти.
українець Показати IP 23 Січня 2014 11:56
анонім, сиди тихенько
Анонім до українець Показати IP 23 Січня 2014 12:23
який ти українець ,якщо під чужу дудку співаєшь?те що ви робите приведе до повної втрати незалежності,керувати тут будуть американські сенатори,в Вашингтоні вже заговорили про введення миротворців,чим закінчиться -дивись на Лівію,Ірак,Югославію.
Українець2 до Анонім Показати IP 23 Січня 2014 12:58
Ми не Лівія, Ірак, Югославія, але і Росією номер 2 не будемо, ми не раби і жити в диктатурі не збираємося, завтра влада вирішить, ще якісь закони прийняти, а ти погодишся!? і продаси свою і мою свободу, я проти, і здається я не один, у нас і так "свобода" лише на папері, а політики з ЄС і США представляють суспільство до якого йдемо і ми, чи можливо тобі в "радянський" союз захотілося? Ну так поїдь в Росію(не в Москву - це давно вже не росія) подивися на своє майбутнє, до якого ти тягнишся! І поїдь в Європу чи Америку, та навіть в Польщу, яка не так давно в ЄС! І тобі все стане зрозуміло!!!
Анонім до Українець2 Показати IP 23 Січня 2014 13:49
ти не будеш ні Лівією ніЮгославією ти будеш Українським рабом,американський солдат не дасть себе бити чи кидати в себе пляшки
українцю Показати IP 23 Січня 2014 12:00
не бери все на віру, включи мізки (якщо вони в тебе є)
українець до українцю Показати IP 23 Січня 2014 12:04
не живи віртуально , вийди на вулицю, поговори з людьми, і може ти щось зрозумієш...
БОГДАН Показати IP 23 Січня 2014 13:15
Опозиція висунула президенту ряд ультимативних вимог,зокрема проведення в Україні дострокових президентських виборів.Азаров у своєму інтерв*ю західним мас-медіа резонно зауважив,що існує обєктивна соціологія,яка аж ніяк не віддає перевагу симпатій українців опозиції. Тому рекомендував збавити гонор та амбіції опозиціонерам. Дійсно, 80% українців,які проживають на Сході та Півдні України вне підтримують Майдан та опозицію ,більше того ,ситуація починає мінятись в Центрі України,.зокрема у Києві.Кожен день анархії,погромів,підпалів,самосудів агресивних бойовиків у масках з палицями та камінням у руках ,показаних на укр.телеканалах, обвалює рейтинг Кличка,Яценюка та Тягнибока. Якщо конфлікт не вдасться ближчим часом врегулювати мирно,шляхом діалогу а не ультимативів,.то вуличні радикали неминуче візьмуться за зброю та терор.,на що влада змушена буде відповісти.Думаю,чекати розв*язки залишилось не довго.Серед закордонних експертів побутує думка ,що кризу в Україні спровокували зовнішні сили ,з метою розколу України .Вуличний радикал-націоналіст повинен пам*ятати ,що жбурляючи пляшку із запальною сумішшю він не стільки цілить у=Беркут=, владу чи Януковича ,скільки цілить у державність та територіальну цілістність України!
Оксана Показати IP 23 Січня 2014 13:24
Вічна шана Героям, які загинули за Євромайдан. Допоможи Боже живим, які там стоять. Погоджуюсь, що переговори потрібні, але не на умовах ригів.
лучанин Показати IP 23 Січня 2014 14:26
зрозуміло,що бунт треба припиняти,якщо не вживати ніяких заходів ,то це лише початок,радикали візьмутьмя за зброю,влада відповість і це війна,а війна це миротворці,так звані з нато,і про державу Україна прийдеться забути,припинити бунт,а на виборах народ вибере ту владу,яку вважає за потрібне,тільки мирний шлях може вирішити всі проблеми,безумовно тих хто вчиняв безлад на грушевського треба судити,кров на їх руках,весь світ бачив як воно провокували правоохоронців,якби випрошували"ну почьніть вже стріляти"тим хто за ними стоїть потрібна кров,україньці не мають йти за ними -це шлях у прірву громадянської війни,хай оппозіціонери на виборах доведуть що вони гідні очолити державу,а підштовхувати зомбовану молодь на барикади багато розуму не треба,пер5магайте на виборах і керуйте,вже досить крові і безладу.
Мирослава Показати IP 23 Січня 2014 14:26
Люди, включіть мізки і подивіться свідомо на ситуацію!!! Ті що висловлюють свої думки і погляди проти майдану, це не означає, що вони за союз з Росією.... невже так важко зрозуміти ,що нами маніпулюють і хочуть, щоб ми один одного зїли... ми вже за 2 місяці стільки ненависті і хамства вилили один на одного..... що більше тієї крові,я ка пролита на майдані. Почитайте про план Даллеса... вчитайтеся в його строки.....це ще написано задовго до нашого народження , але понині втілюється в життя... цитата: Сокращенная выдержка из Директивы 20/1 от 18 августа 1948 года Окончится война, все утрясется и устроится. И мы бросим все, что имеем: все золото, всю материальную мощь на оболванивание и одурачивание людей! Человеческий мозг, сознание людей способны к изменению. Посеяв там хаос, мы незаметно подменим их ценности на фальшивые и заставим их в эти фальшивые ценности верить. Как? Мы найдем своих единомышленников, своих союзников в самой России. Эпизод за эпизодом будет разыгрываться грандиозная по своему масштабу трагедия гибели самого непокорного на земле народа, окончательного и необратимого угасания его самосознания. Например, из искусства и литературы мы постепенно вытравим его социальную сущность; отучим художников и писателей — отобьем у них охоту заниматься изображением и исследованием тех процессов, которые происходят в глубинах народных масс. Литература, театры, кино — все будет изображать и прославлять самые низменные человеческие чувства. Мы будем всячески поддерживать и поднимать так называемых художников, которые станут насаждать и вдалбливать в человеческое сознание культ секса, насилия, садизма, предательства — словом, всякой БЕЗНРАВСТВЕННОСТИ. В управлении государством мы создадим хаос и неразбериху. Мы будем незаметно, но активно и постоянно способствовать самодурству чиновников, процветанию взяточников и беспринципности. Бюрократизм и волокита будут возводиться в добродетель. Честность и порядочность будут осмеиваться и никому не станут нужны, превратятся в пережиток прошлого. Хамство и наглость, ложь и обман, пьянство и наркоманию, животный страх друг перед другом и беззастенчивость, предательство, национализм и вражду народов — прежде всего вражду и ненависть к русскому народу, — все это мы будем ловко и незаметно культивировать, все это расцветет махровым цветом. И лишь немногие, очень немногие будут догадываться или даже понимать, что происходит. Но таких людей мы поставим в беспомощное положение, превратим в посмешище, найдем способ их оболгать и объявить отбросами общества. Будем вырывать духовные корни, опошлять и уничтожать основы народной нравственности. Мы будем расшатывать таким образом поколение за поколением. Будем браться за людей с детских, юношеских лет, и главную ставку всегда будем делать НА МОЛОДЕЖЬ — станем разлагать, развращать и растлевать ее. Мы сделаем из нее циников, пошляков и космополитов. Вот так мы это сделаем! Зрозумійте, що вони ж стоять осторонь ці слуги сатани і чекають та руки потирають.... поки ми тут один одного порвемо на куски і доведемо один до одного до сказу...Почитайте історію, не цар в 1905 році розстріляв мирну демонстрацію, а саме провокатори почали стріляти з обох сторін...і що і призвело досмерті демонстрантів Ви смієтеся... що ми не Лівія,не Югославія і не Сербія.... да ми Україна і я горжусь, своєю Батьківщиною, але мені гірко і соромно, коли ми некультурні.. тут лаємось та обзиваємось....але я дивлюсь в іншому ракусі подій і тому мислю свідомо, я була в Європі і повірте Европейська держава, це та, де дотримуються законів, а не так як у нас... на спор Гузь і Козюра бігають і хто перший займе місце Клімчука, і не колядники, які просто на хохму ходять колядувати до губернатора області. Люди будьте добрішими і мудрими!!! Подивіться на те що робиться в країні ,зі сторони... і Ви зрозумієте кому це вігідно!!! Розумний ,явно зрозуміє про що я,.... а інші тільки мінусують