Луцькі тролейбуси роблять занадто короткі зупинки
![](/resize/450x338/r/files/news/2008/09-22/1630-1u.jpg)
Неповносправні мешканці Луцька не можуть користуватись тролейбусами через те, що вони роблять надто короткотривалі зупинки. Цю проблему озвучила голова Волинського обласного фонду активної реабілітації неповносправних Ганна Гапанюк під час наради комісії з виконання програми «Доступність інвалідів до інфраструктури», – повідомляє 22 вересня репортер «Волинських Новин».
«Я тролейбусом можу їздити лише раз на місяць. Бо при виході з нього мені двері завжди б’ють по спині», – поскаржилась пані Гапанюк. За її словами, неповносправні лучани просто не встигають вчасно вийти з електротранспорту через певні фізичні вади.
Заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська пояснила цю проблему з фінансової точки зору. Як вона розповіла, скоротили час зупинки для того, щоб збільшити обіг маршрутів і, відповідно, заробити за день більше коштів. За її словами, працівникам електротранспорту і без того вже місяць затримують зарплату.
Як вихід із ситуації Лариса Соколовська запропонувала неповносправним звернутись із цим проханням до директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Івана Кубіцького та взяти участь у внутрішній нараді. Пані Соколовська впевнена, що тільки таким чином можна буде досягнути результату, викликавши розуміння як керівництва електротранспорту міста, так і звичайних працівників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Я тролейбусом можу їздити лише раз на місяць. Бо при виході з нього мені двері завжди б’ють по спині», – поскаржилась пані Гапанюк. За її словами, неповносправні лучани просто не встигають вчасно вийти з електротранспорту через певні фізичні вади.
Заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська пояснила цю проблему з фінансової точки зору. Як вона розповіла, скоротили час зупинки для того, щоб збільшити обіг маршрутів і, відповідно, заробити за день більше коштів. За її словами, працівникам електротранспорту і без того вже місяць затримують зарплату.
Як вихід із ситуації Лариса Соколовська запропонувала неповносправним звернутись із цим проханням до директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Івана Кубіцького та взяти участь у внутрішній нараді. Пані Соколовська впевнена, що тільки таким чином можна буде досягнути результату, викликавши розуміння як керівництва електротранспорту міста, так і звичайних працівників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.