USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцького податківця-корупціонера затримали «на гарячому»

21 Серпня 2015 23:55
За одержання хабара затримали одного з керівників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції. Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

21 серпня на Волині правоохоронці затримала «на гарячому» корупціонера, який зловживаючи службовим становищем вимагав неправомірну вигоду на десятки тисяч гривень.

«У Волинській області спільно з працівниками обласної прокуратури затримали одного з керівників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції під час одержання 45 тисяч гривень хабара. Неправомірну вигоду посадовець вимагав від місцевого підприємства, що здійснює господарську діяльність у сфері міжнародних вантажних перевезень», - повідомляють у СБУ.

Наразі перевіряють інформацію щодо інших фактів систематичного вимагання хабарів з волинських перевізників.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Баран Показати IP 22 Серпня 2015 00:33
а фаміліє яке?
Баранчик до Баран Показати IP 22 Серпня 2015 08:01
А фамілія Хабарник)
Підприємець Показати IP 22 Серпня 2015 01:09
Чого всіх чоловіків податкової ще в армію не забрали? Сидять там народ доять с...и. Знайти ви всі прокляті до 5 коліна.
А до Підприємець Показати IP 23 Серпня 2015 09:07
А ти сам то там був?? Судити треба про людину за її вчинками.
читач Показати IP 22 Серпня 2015 07:09
ВН,ви або подавайте повну інформацію з прізвищами "героїв",або не дратуйте людей і не пишіть зовсім. Це,що ви написали навіть не можна назвати -опусом.
Анонім Показати IP 22 Серпня 2015 08:37
Бесфамільний....
робітник податкової Показати IP 22 Серпня 2015 09:05
21 серпня на Волині правоохоронці затримала «на гарячому» корупціонера, який зловживаючи службовим становищем вимагав неправомірну вигоду на десятки тисяч гривень. Якщо це не " ПІАР ", повідомте прізвище,хто в нього безпосередній керівник .????????
Оксана Показати IP 22 Серпня 2015 09:55
Ну і що з того, замнуть. Ні конфіскацій ні судів, ще депутатом стане, це ж Україна.
123 Показати IP 22 Серпня 2015 10:09
У вівторок вже буде наказ на переведення в Київ
Льоня Показати IP 22 Серпня 2015 10:51
Не його, а її, 10 чоловік причетні. Пишіть правду.
ПС Показати IP 22 Серпня 2015 10:56
начальник податкової м. К.Каширський
РБ Показати IP 22 Серпня 2015 11:06
Тепер1шня влада н1 чим не в1др1зняЕться за попередню, Ус1 гнил1
Волинь Показати IP 22 Серпня 2015 11:50
Мабуть путін чи порошенко, якщо всі бояться написати прізвище гниди. Добре, що зловили ! Слава Україні !
Смерть ворогам Украї до Волинь Показати IP 22 Серпня 2015 13:40
А ви не далекі від істини. Народ зомбують великою боротьбою з корупцією, а попадаються не акули, а піраньї . Це в кращому випадку, а здебільшого дійсно роблять піар. Простий люд стає ніщим не від цих дрібних ворішок, які діють за принципом "вкрав-поділися"
Коля Показати IP 22 Серпня 2015 12:07
Чому прізвище не пишете? А може це для галочки для звіту а далі відпустять і все. А бо ще переведуть в іншу область. Треба писати прізвище. Податківці там вже давно в Луцьку зажрались Чому не пишете кого пролюстрували? Скільки корупціонерів звільнили з посад?
бяка до Коля Показати IP 22 Серпня 2015 14:29
Ви досі вірите в казки про люстрацію від Яценюка, Собалєва і Петренка, які не розуміють в цьому ніхрена і написали самий дикий у світі люстраційний закон, лише щоб звільнити деякі хлібні місця для своїх людей і схем. От вам і результати
Правда Показати IP 22 Серпня 2015 12:29
Начальниця управління оподаткування фізичних осіб Луцької податкової інспекції Павлова Тетяна! І ще троє її підлеглих інпекторів!
Олександр Челявський до Правда Показати IP 22 Серпня 2015 16:53
А чому ж ви всі такі розумні, і не пишете своє ім'я і прізвище, чи боїтеся шо вас знайдуть?
Олена Показати IP 22 Серпня 2015 15:38
Ура! Є правда на світі, Павлова, це кровопійца, яка сосала з багатьох підприємців бабло. Залякувала через своїх підопічних, мутила мутки.
знаю до Олена Показати IP 22 Серпня 2015 20:13
не провокуй і не тішся, бо це не вона!
Іван до знаю Показати IP 23 Жовтня 2015 16:19
Вона це. 100%.
Лайт до Олена Показати IP 22 Серпня 2015 21:16
Яка може бути правда в нашій країні? Що, підприємці такі чесні і прозорі? Та всі вони обходять закони: мінімізують, скривають, не оформляють працівників, ведуть двойну бугалтерію. Кожен бізнесмен знає, якщо бути чесним - прогориш. От і дурять державу. Якщо б їм не було чого боятись, то і хабарів не давали би! Шановні, задумайтесь в першу чергу про себе - чи ви особисто є законопослушними громадянинами? Чи не даєте гроші лікарям, вчителям, вихователям в дит.садочках? Чи не вирішуєте свої проблеми через знайомих у виконавчих органах влади?А потім вже інших судіть.
Яна до Лайт Показати IP 31 Серпня 2015 12:30
Підтримую однозначно , необхідно в першу чергу судити тих хто дає. Якщо дає хабарі значить краде або не сплачує податки на мільйони.
. Показати IP 22 Серпня 2015 16:46
Що для тебе місце готують, така дововольна?
Володимр. Показати IP 22 Серпня 2015 16:57
Дурію від питання:"Чому прізвище не пишете?".Таке питання може задати хіба школяр двійочник.Про яке прізвище може іти мова якщо, триває слідство за певним впровадженням ,а вина ще не доказана?????????? В голову треба не тільки їсти...
Ганна Показати IP 22 Серпня 2015 18:17
Думаю, все в корупціонера буде добре. Он одного вже відпустили і на роботі поновили, той що на початку року 400 тис. грн хабаря взяв...так що наш суд -самий гуманний суд в мире
аня до Ганна Показати IP 22 Серпня 2015 20:14
А тобі ніколи не спадало на думку, що хабар не тільки дають, а й підкидають?
Волинь Показати IP 22 Серпня 2015 19:38
Ну нарешті прозвучало призвище г*иди . Усіх небайдужих зі СВЯТОМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Петро Показати IP 22 Серпня 2015 19:39
Якщо ще не довели то не пишіть а то пишуть без прізвища і все забулось . Дізнайтесь і напишіть прізвища корупціонерів і кого звільнили?
совість Показати IP 22 Серпня 2015 21:17
Підставити порядну людину неважко. Обілляти брудом-теж! Хто кинув оком на посаду? Яка сволота зробила брудну справу? Скільки питань!!!.....
Сергій Показати IP 22 Серпня 2015 23:23
Тетянка всіх кормила грошенятами особливо керівництво. Все добре колись закінчується.
FSB до Сергій Показати IP 23 Серпня 2015 21:43
А сам то знаєш що говориш, може сам бачив? Я б тобі за такі слова, перерахував би зуби при особистій зустрічі!!!
Іван до FSB Показати IP 23 Жовтня 2015 16:20
Я Знаю. Зуби собі можеш порахувати дятел.
111111 Показати IP 23 Серпня 2015 14:45
Хто ж ці герої -рятівники?
00000 до 111111 Показати IP 23 Серпня 2015 17:58
І дійсно хто ж вони???
До FSB Показати IP 24 Серпня 2015 20:06
Я не тільки бачив а і сам їй носив. Мабуть і тобі носила, раз так реагуєш..
костя до До FSB Показати IP 25 Серпня 2015 07:46
а ви не думали що якби начальник в області в неі чи в нього не вимагав кожний день гроші щоб вона приносила то і може і не брали б підлеглі? чому як появився на волині рівенський начальник стала гриміти волинь кожний день хабар кожний день хтось попався! може причина в керівникові області? а то прості працівники попадаються а начальник як сидів в свому кріслі так і сидить
Fsb до До FSB Показати IP 25 Серпня 2015 15:49
Ну то і тебе треб було брати, сам провокуєш на хабара, можеш далі бути таки неотесаним дауном, вона порядна людина, сама виростила сина, без чоловіка куди тобі до неї .
Тетяна Показати IP 25 Серпня 2015 11:33
Це система така..
мар'яна Показати IP 26 Серпня 2015 08:26
А тепер хай всіх здає, хто вимагав, за свою зарплату купила квартири, машини, шуби норкові. хАЙ ДОВЕДЕ що Вона порядна людина.
Ірина до мар'яна Показати IP 26 Серпня 2015 09:13
А ви знайомі особисто? Звідки інформація про квартири, машини та шуби, можливо свідком підете, свідчення дасте, якщо такі обізнані?
Колектив до мар'яна Показати IP 26 Серпня 2015 14:10
І доведе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не доведи Господи, тобі такої долі ук у неї
Всі до мар'яна Показати IP 26 Серпня 2015 14:11
Ой не гріши і не суди-не судимий будеш....
Тетяна Показати IP 26 Серпня 2015 20:01
Не захищайте, бо Павлова дійсно вимагала з підприємців, та ще й з підлеглих тягнула, грошима не обмежувалась, інші майнові вигоди теж вимагались. І це все по ланцюжку ...Не одна вона а ціла шайка
Іван Показати IP 23 Жовтня 2015 16:31
Зараз ця паскуда під домашнім арештом.