Маск хоче відправити на Марс мільйон людей до 2050 року
Ілон Маск поділився в Twitter планами на будівництво кораблів Starship і доставкою людей з Землі на Марс.
Про це з посиланням на Twitter Маска повідомляє Економічна правда.
У плани SpaceX входить будівництво 100 кораблів Starship в рік, щоб доставляти на Марс з Землі по 100 000 людей кожен раз, коли орбіти планет будуть вдало розташовані для польоту (відстань між Землею і Марсом стає приблизно досяжним кожні 26 місяців).Один із читачів уточнив у підприємця, чи означає це, що Маск збирається переправити на Марс близько мільйона людей до 2050 року, і Маск підтвердив цю інформацію.Маск уявляє майбутні перельоти таким чином: 1000 космічних кораблів виводяться на земну орбіту і вилітають протягом місяця в період, коли Земля з Марсом знаходяться на близькій відстані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це з посиланням на Twitter Маска повідомляє Економічна правда.
У плани SpaceX входить будівництво 100 кораблів Starship в рік, щоб доставляти на Марс з Землі по 100 000 людей кожен раз, коли орбіти планет будуть вдало розташовані для польоту (відстань між Землею і Марсом стає приблизно досяжним кожні 26 місяців).
Starship design goal is 3 flights/day avg rate, so ~1000 flights/year at >100 tons/flight, so every 10 ships yield 1 megaton per year to orbit
— Elon Musk (@elonmusk) January 17, 2020
Loading the Mars fleet into Earth orbit, then 1000 ships depart over ~30 days every 26 months. Battlestar Galactica …
— Elon Musk (@elonmusk) January 17, 2020
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Коля
Показати IP
18 Січня 2020 06:49
Навіщо? Вигідніше в Польщу за ковбасою 1000 разів злітати
Крук до Коля
Показати IP
18 Січня 2020 17:11
Ну якщо все, шо тобі треба - це жрачка, то сиди в своєму..., де ти там сидиш. Цей пост не для тебе.
Я до Крук
Показати IP
18 Січня 2020 23:50
У когось немає почуття гумору.
Всезнайко
Показати IP
18 Січня 2020 15:36
А можна порохоботів відправити? Десь так і буде з мільйон.
Вибух у райвідділі поліції Дніпра визнали терактом
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Мати на заспокійливих, вчителі в ступорі: що відомо про підозрювану у скоєнні теракту в Львові
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Львові сталося масове отруєння, серед постраждалих – діти
Сьогодні 09:34
Сьогодні 09:34
«Сьогодні рівно чотири роки, як Путін бере Київ за три дні»: у річницю вторгнення Зеленський звернувся до українців
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
Скляна дорога, крижаний дощ і теплі зустрічі з захисниками: від Луцької громади упʼятнадцяте доправили допомогу. Репортаж
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
У Луцьку з четвертого поверху випав чоловік
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.