USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Мешканець Рівненщини привласнив гроші луцької фірми

7 Листопада 2012 15:08
Два роки позбавлення волі присудили мешканцю Рівненської області за привласнення чужих грошей. Чоловік забрав собі 7500 гривень, надані йому луцькою фірмою на проведення акції.

Про це повідомляють у СЗГ УМВС в області.

Луцький міськрайонний суд Волинської області розглянув справу щодо обвинувачення мешканця Рівненської області. Спритник потрапив на лаву підсудних за привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем.
Чоловік працював у Луцьку торговим агентом в одному з товариств з обмеженою відповідальністю. Якось фірма виділила працівнику під звіт 7500 гривень для проведення акції. Однак, той привласнив гроші і витратив їх на власні потреби.

Щодо мешканця Рівненської області порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. До слова, чоловік визнав свою вину.

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав підсудного винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на два роки з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з обліком і обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей на один рік. Однак, на підставі статті 75 (Звільнення від відбування покарання з випробуванням) Кримінального кодексу України чоловіка звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном – один рік.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus