USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Мобілізований волинянин покінчив життя самогубством

23 Січня 2015 17:37
На Волині хлопець, якого призвали до лав української армії, власноруч розквитався з життям.

Про це під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 січня, повідомив депутат облради Михайло Бегаль.

«Остання смерть одного з наших мобілізованих – суїцид, хлопець повісився. До цього його підштовхнули погані побутові умови під час його перебування у військово-навчальному закладі.

Ми орієнтуємось, у якому стані перебувають навчальні центри для військових у Володимирі- Волинському, утім, зовсім не орієнтуємось, що відбувається у подібних закладах в Рівненській та Львівській областях», - розповів колегам обранець громади.

Він попросив голову облради Валентина Вітера організуватися і нанести так звані інформаційні візити до місць, де проходять військову підготовку волинські бійці.

Депутати у більшості такий запит підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
... Показати IP 23 Січня 2015 17:53
для чого хлопче? залишив матір ридати над домовиною... ***
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 18:04
депутат облради Михайло Бегаль - СЕПАР, раз таку ахінею говорить, не розібравшись у причині. До чого тут "погані побутові умови"?! Через це не вішаються ЗДОРОВІ люди. Дехто ЖИВЕ у ще гірших умовах. Смисл вішатися, якщо можна на війні загинути?!
обс до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 22:09
якщо він був хворий чому попав в армію - бегаль виний ?, навіщо ярлики розвішувати
Анонім до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 15:45
А за які кошти Михайло Бегаль поїде перевіряти військові навчальні центри? А може краще нехай би бойові офіцери перевірили роботу призивних комісій?
Сергій до Анонім Показати IP 25 Січня 2015 09:58
І здорова людина, в якої все за один день перевертається з ніг на голову може зійти з розуму. Якщо людина виросла і прожила все життя в "теплому" і радісному середовищі, бачачи те, куди потрапляє звичайно може і не витримати. А ще десь підлили масла у огонь якась бійка чи приступ епілепсії сусіда по койці серед ночі через те, що вже два дні не похмелявся, і все...цього достатньо. Звичайно це все припущення, невідомо, що було насправді, але приклади із власного досвіду. Земля йому пухом...
Братуха Показати IP 23 Січня 2015 20:04
жаль пацана
аяяй Показати IP 23 Січня 2015 20:26
Что-то медкомиссия недоглядела и недоработала,и где были офицеры?
гриша до аяяй Показати IP 24 Січня 2015 05:59
доведение до самоубийство - это уголовная статья.
Просто мама Показати IP 23 Січня 2015 21:48
Дідівщину теж ніхто не відміняв навіть на війні на сході.
у володимирі Показати IP 25 Січня 2015 17:11
звікли смерті солдат списувати на самогубство.ще нікого не покарали з командирів за останні сім років