МОЗ доручили визначити санлікарів у регіонах
Кабмін доручив Міністерству охорони здоров’я визначити головних санітарних лікарів у регіонах. Рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду.
Про це повідомляє урядовий портал 14 березня.
Повноваження були покладені на заступника голови МОЗ, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка.
«Уряд уповноважив заступника міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря на здійснення окремих повноважень. А саме: щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб, локалізації та ліквідації їх спалахів та епідемій. Також доручено визначити уповноважених осіб, які виконуватимуть функції головних державних санітарних лікарів у регіонах», – йдеться в повідомленні.
Наразі в Україні провели 500 тестів на коронавірус. Вірусологічна референс-лабораторія досліджує не тільки підозрілі випадки, але і контактних осіб.
Зокрема, в Чернівцях у чотирьох осіб підозрюють COVID-19. Щодо госпіталізованих ведеться епідеміологічне розслідування. З’ясовується, з ким вони контактували.
Як повідомлялося, Україна з 17 березня закриє пункти пропуску через державний кордон для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.
Також Польща з 15 березня призупиняє прикордонний рух на польсько-українському державному кордоні на 7 пунктах пропуску.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє урядовий портал 14 березня.
Повноваження були покладені на заступника голови МОЗ, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка.
«Уряд уповноважив заступника міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря на здійснення окремих повноважень. А саме: щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб, локалізації та ліквідації їх спалахів та епідемій. Також доручено визначити уповноважених осіб, які виконуватимуть функції головних державних санітарних лікарів у регіонах», – йдеться в повідомленні.
Наразі в Україні провели 500 тестів на коронавірус. Вірусологічна референс-лабораторія досліджує не тільки підозрілі випадки, але і контактних осіб.
Зокрема, в Чернівцях у чотирьох осіб підозрюють COVID-19. Щодо госпіталізованих ведеться епідеміологічне розслідування. З’ясовується, з ким вони контактували.
Як повідомлялося, Україна з 17 березня закриє пункти пропуску через державний кордон для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.
Також Польща з 15 березня призупиняє прикордонний рух на польсько-українському державному кордоні на 7 пунктах пропуску.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Валентин
Показати IP
15 Березня 2020 10:02
хто закрив санепідемстанції хто відмінив ветконтроль?
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
Готували теракт у центрі Києва й хотіли втекти до Росії через Білорусь: затримали двох агентів ФСБ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Замість газу в трубах – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під'їздів
Сьогодні 12:53
Сьогодні 12:53
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.