USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

«Ми сидимо в окопі, а людям, які керують, начхати». Військовий навідався до скандального мера Ківерців

22 Серпня 2023 11:47
Після того як мер Ківерців Олександр Ковальчук захотів витратити 145 мільйонів гривень на стадіон та бігові доріжки, волинський військовослужбовець з-під Вугледара записав відеозвернення до нього. Військовий просив вкраяти від озвучених мільйонів бодай 120 тисяч гривень на дрон.

Нещодавно воїн Олександр Блажиєвський був на Волині й заїхав у Ківерці до Олександра Ковальчука. Як чиновник зустрів військового? Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Відео Олександр Блажиєвський для Олександра Ковальчука записував із-під Вугледара, аби нагадати, що в країні – війна, ллється кров, гинуть люди і військові потребують допомоги.

«Коли бачиш такі витрати на бруківку та стадіони, то розумієш, що кошти є. Ми вирішили звернутися конкретно до Олександра Ковальчука, щоб побачити реакцію. Поки що тільки чуємо слова, а допомоги жодної не відчули. Нам дуже неприємно усвідомлювати, що ти сидиш в окопі чи в підвалі, обороняєш країну, свої землі, свою сім’ю, своїх батьків, а людям, які керують і вирішують долю, начхати на тебе», – говорить військовослужбовець Олександр Блажиєвський.

Кілька днів тому він звернувся до мера Ківерців. Олександр Ковальчук під дописом написав короткий коментар: мовляв, треба офіційне звернення.

«Я сприймаю це як відмовку, як небажання допомагати. По-іншому тут не скажеш… Очільники громад зголосилися, звичайні люди вирішили допомогти. Я мав зустрічі. Сьогодні ми вже отримаємо два дрони. Боратинська громада відреагувала. А от у випадку Олександра Ковальчука я впевнений, що він буде тягнути час, аби цього не зробити», – зазначає Олександр Блажиєвський.
Журналісти разом із ним вирушили до Ківерців, аби зустрітися з мером. Чиновник – проти, аби репортери були присутні під час розмови з військовим.

«Я сказав йому: без проблем. Напишуть до нас офіційне звернення від командира бригади і ми закупимо. Ми розглянемо на бюджетній комісії, депутати проголосують, проведемо тендер, закупимо й актом прийому-передачі передамо», – коментує після розмови Олександр Ковальчук.

Скільки на це все піде часу, достеменно невідомо.

«Мінімум 15 днів, а то й 45», – каже Олександр Блажиєвський.

Військовий зізнається, що його візит до Олександра Ковальчука не приніс нічого нового: «Потрібно, щоби чиновники зверталися до військових і запитували, що треба їм для роботи, а не щоб військові клянчили, записували відео, витрачали свій час і свої нерви».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
хз Показати IP 22 Серпня 2023 12:14
тупі виборці знову проголосують
Андрон Показати IP 22 Серпня 2023 12:20
так і просить по морді
Хто вибирав Показати IP 22 Серпня 2023 12:36
Хто вибирав такого мера ? Він же не з Марса приїхав ! АУ - виборці ? Кращого що - не знайшли ? чи достойних людей в Ківерцях немає ?
ківерці до Хто вибирав Показати IP 22 Серпня 2023 13:30
Му-у!
! Показати IP 22 Серпня 2023 13:06
Воно вже в крісло не міститься! Хаме, не до тебе в хату прийшли,а в установу! До себе можеш не пускати, а в мерії тобі узичили кабінет! Стадіон ти вже побудував! На виліт!
Бульба Показати IP 22 Серпня 2023 13:31
Це Україна!! Їжте те що вам кидають!! Про яку владу чесну в цій країні може йти мова!!!
Агов Показати IP 22 Серпня 2023 14:03
Потрібно зробити аналіз, що було зроблено для Ківерець за час каденції Ковальчука, а потім перевірити, чи дійсно витрачені з бюджету кошти відповідають зробленому, чи немає завищених витрат або й взагалі «зроблено» на папері. Вияснити, як Івано-Франківська фірма раптом в Ківерцях прописалася, очевидно, що для « заробітку» мера придумали ремонт стадіону і фірму відповідну підігнали- рули, кради і властвуй! Мешканці Ківерець повинні достойно оцінити роль Ковальчука у їхньому благоустрої та поставити питання про його відставку
До Агов до Агов Показати IP 22 Серпня 2023 19:49
Перевірку та аналіз мають робити фронтовики, бо офіційні робитимуть це до 2025 року
Я Показати IP 22 Серпня 2023 14:22
Ух б.... ь як хоче построїти стадіон ! На фронт його, здоровий лось хай окопи риє!
Федя 44 Показати IP 22 Серпня 2023 14:55
Так мер сказав, давайте офіційне звернення. У чому проблема? У частині відомо, що не вистачає... Чому солдат має їхати з вогневої до мера, йому дали відпустку чи це як... Нехай частина звертається офіційно
Сергій Показати IP 22 Серпня 2023 15:01
Буде він і далі керувати і дерибанити гроші і нічого йому не буде,всі в долі так що мовчіть холопи!
Яша Показати IP 22 Серпня 2023 17:20
Ківерчани не будьте рабами якогось ублюдка ковальчука винесіть з кабінету разом з кріслом а їтих злодіїв з антимонопольного комтету в тюрму а таку структуру як амку розігнати
Клава до Яша Показати IP 23 Серпня 2023 05:45
а у нас існує антимонопольний комітет ? - якщо і так, то воно якесь ялове..
111 Показати IP 22 Серпня 2023 17:48
Цю суку до стінки потрібно ставити.
Слава. Показати IP 22 Серпня 2023 18:05
Ківерці автодор - це взагалі треш на рівні 19 століття трактор до якого приліплена кінна фіра з мішками для ремонту дірок перепрошую ям 1х1. А гроші списують шалені.
123 Показати IP 22 Серпня 2023 20:55
Може варто на камеру розпитати ківерцівських депутатів, що вони думають з приводу хазяїна їхнього міста. Усіх депутатів
666 до 123 Показати IP 23 Серпня 2023 04:54
Все дуже просто: він депутатам, щоб файно голосували, поробив за державний рахунок каналізацію та заасфальтував вулиці, га яких тих живуть. Корупція квітне, свині жиріють
Ротшильд енд Варбург Показати IP 22 Серпня 2023 23:29
Керують і вирішують долю точно не такі як мер Ківерців
Луцьк Показати IP 23 Серпня 2023 08:20
Другий Поворознюк
666-му Показати IP 23 Серпня 2023 16:58
Тим більш потрібно опитувати
111 Показати IP 24 Серпня 2023 08:25
Так цеж виноватий не Ковальчук а винуваті депутати вони проголосували за цей стадіон та інше, якби вони не голосували тоді нічого не було. І тещо пишуть в газетах воно нічого не дає. Закон є закон. Ковальчук це знає що йому нічого не буде. А депутатів потрібно в автобус і на передову на пару місяців, це підказка для Війскомата.