USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Донеччині у боях з окупантами загинули двоє військових з Луцька

20 Серпня 2025 18:06
Луцька громада знову у жалобі. Стало відомо про загибель на війні двох військових з Луцька – Анатолія Гончаревича та Костянтина Ризванюка.

Трагічну новину повідомив мер Ігор Поліщук.

Лучанин Гончаревич Анатолій Іванович (19.09.1969 року народження) був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду командира 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 8 стрілецької роти 3 батальйону територіальної оборони.

Старший сержант Гончаревич Анатолій Іванович загинув 18.08.2025 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Яблунівка Донецької області.

Лучанин Ризванюк Костянтин Валерійович (23.11.1983 року народження) був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду номера обслуги 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

Солдат Ризванюк Костянтин Валерійович загинув 17.10.2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Гостре Донецької області.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним Захисників. Вічна і світла пам’ять Героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus