USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На кордоні з РФ загинув лучанин

31 Липня 2014 19:19
Сьогодні на українсько-російському кордоні у Донецькій області загинув молодший сержант Луцького прикордонного загону Державної прикордонної служби України Гулюк Сергій Миколайович. Про це повідомиили у прес-службі Луцької міської ради.

Він народився 7 вересня 1981 року, проживав у Луцьку, батько трьох дітей.

Світла пам’ять про нашого славного земляка, який віддав своє життя за волю і незалежність рідної України, назавжди залишиться у наших серцях.

Нагадаємо, сьогодні Луцьк прощався з загиблим у зоні АТО Сергієм Шостаком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
вдв Показати IP 31 Липня 2014 19:52
коментар було видалено
ГРУ до вдв Показати IP 31 Липня 2014 20:20
Янукович, кажуть, ще є. Нібито. Хоч я не вірю. Ти не міг би скчити з парашутом, пошукати? Га, ВДВ?
вдв до ГРУ Показати IP 31 Липня 2014 20:31
коментар було видалено
Анонім до вдв Показати IP 31 Липня 2014 21:02
коментар було видалено
вдв до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 21:28
иди повоюй на схид ....... герой хр*нов ...... Ляшка визьми з собою
Рип рип до вдв Показати IP 31 Липня 2014 21:30
Так покажеш личко чи ні Вікуся?
Сергій Показати IP 31 Липня 2014 21:06
Пора на Волині чистку провести.Перевірити скільки ватніків на дно Стиря вміщається
Микола до Сергій Показати IP 31 Липня 2014 21:49
коментар було видалено
вдв до Сергій Показати IP 31 Липня 2014 22:15
в себе в голови чистку зроби................
вдв до Сергій Показати IP 31 Липня 2014 22:22
коментар було видалено
вдв до Сергій Показати IP 31 Липня 2014 22:23
коментар було видалено
Сергій до вдв Показати IP 31 Липня 2014 22:37
Бежанець ти неадекват.?
1221 Показати IP 31 Липня 2014 22:50
Г*ндони ви дурні у хлопця троє діток залишилось а ви тут бульки пускаєте. Совість майте.
Оксана Показати IP 31 Липня 2014 22:51
Світлі пам'ять герою України! Нехай береже наших рідних, ягі в зоні Ато Бог. Лише Бог нам може допомогти!
Оксана Показати IP 31 Липня 2014 22:52
Світлі пам'ять герою України! Нехай береже наших рідних, ягі в зоні Ато Бог. Лише Бог нам може допомогти!
Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 10:02
Зупинить безглузду вiйну!