На Рівненщині поліція розслідує смерть жінки в кабінеті стоматолога
Правоохоронці розслідують обставини смерті 50-річної жительки Здолбунова, яка померла у приватній стоматологічній клініці.
Про це повідомляє поліція Рівненської області.
«19 січня близько 18:40 від медиків швидкої надійшло повідомлення, що під час візиту до приватної стоматологічної клініки в місті Здолбунів померла 50-річна жінка», – йдеться у повідомленні.
Попередньо поліцейські з’ясували, що жителька села Здовбиця лікувала зуби з використанням седації. Після введення препаратів у неї зупинилося дихання. Медики намагалися провести реанімаційні заходи, але вони не дали результату, і жінка померла.
Читати ще: У Тернополі під час лікування зубів помер малюк: причину з’ясовує поліція
Як зазначається, за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником відкрито досудове розслідування.
У рамках кримінального провадження призначено низку експертиз, зокрема судово-медичну, яка встановить причину смерті пацієнтки.
Як повідомляли, у Львові помер хлопчик, який після видалення молочних зубів понад місяць перебував у комі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Рівненської області.
«19 січня близько 18:40 від медиків швидкої надійшло повідомлення, що під час візиту до приватної стоматологічної клініки в місті Здолбунів померла 50-річна жінка», – йдеться у повідомленні.
Попередньо поліцейські з’ясували, що жителька села Здовбиця лікувала зуби з використанням седації. Після введення препаратів у неї зупинилося дихання. Медики намагалися провести реанімаційні заходи, але вони не дали результату, і жінка померла.
Читати ще: У Тернополі під час лікування зубів помер малюк: причину з’ясовує поліція
Як зазначається, за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником відкрито досудове розслідування.
У рамках кримінального провадження призначено низку експертиз, зокрема судово-медичну, яка встановить причину смерті пацієнтки.
Як повідомляли, у Львові помер хлопчик, який після видалення молочних зубів понад місяць перебував у комі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Власюк Оленка
Показати IP
25 Січня 2024 11:07
Чому не пишуть яка клініка? Такі клініки треба закривати тоді і відповідальність буде !!!!!
Анонім
Показати IP
25 Січня 2024 12:05
ну а це ще раз доводить, що в свята зуби не потрібно лікувати
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.