На Волині близько 3,6 тисячі підприємств платять менше «мінімалки»
На Волині працівникам супермаркетів мережі «Наш край» та «7-23» платили заробітну плату меншу, за встановлений державою мінімум в 3200 гривень. Загалом, таких установ в області – близько 3,6 тисячі.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.
Начальник головного управління ДФС в області Світлана Савчук повідомила, що за станом на початок 2017 року в області виявили 3,6 тисячі юридичних осіб та ФОПів, які сплачували своїм працівникам заробітну плату, яка становила менше, ніж мінімальні 3200 гривень.
Серед них левову частку становлять підприємства сфери обслуговування, торгівлі, сільського господарства. Є серед них і мережеві установи, які працюють по всій області. Зокрема, йдеться про супермаркети мережі «Наш край» та «7-23».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.
Начальник головного управління ДФС в області Світлана Савчук повідомила, що за станом на початок 2017 року в області виявили 3,6 тисячі юридичних осіб та ФОПів, які сплачували своїм працівникам заробітну плату, яка становила менше, ніж мінімальні 3200 гривень.
Серед них левову частку становлять підприємства сфери обслуговування, торгівлі, сільського господарства. Є серед них і мережеві установи, які працюють по всій області. Зокрема, йдеться про супермаркети мережі «Наш край» та «7-23».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
Бе
Показати IP
13 Березня 2017 10:48
Начисляють 3200, на руки 2600. То яке 3200?
Лучанин до Бе
Показати IP
13 Березня 2017 19:08
3200-це виходить "грязними",а на руки "чистими"-2600.Решта-600грн.-податки.Податки збирають з кожної зарплати-з кожного робітника!Ніхто не казав що 3200зарплати-це буде чистими на руки!!!
Анонім до Бе
Показати IP
13 Березня 2017 19:46
тобі 2600 на руки, чи 3200 на папері ?
І що ?
Показати IP
13 Березня 2017 11:10
3,6 тисяч !!! І що далі? ДФС - статистики чи контролююча служба ???? Який вплив на порушників ???
До Бе
Показати IP
13 Березня 2017 11:46
Ти щось про податки чув? Про різницю у всі часи між нарахованою платнею та виплаченою?
Анонім до До Бе
Показати IP
13 Березня 2017 12:19
Най нараховують скільки хочуть і відраховують собі в кормушку. Я цих грошей не бачу. На руки повинно бути 3200.
rrr до Анонім
Показати IP
13 Березня 2017 13:21
тобі ніхто нічого не винен не подобаеться до пана в польщу яблука зирати , а тут зараз податками роботодавців душать що половина просто закриється і 2600 тобі покажеться раєм
анонім
Показати IP
13 Березня 2017 12:03
начисляють і взагалі не дають
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.