USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині для бійців закупили метеостанції

12 Лютого 2015 18:03
Для покращення матеріально-технічного стану військової частини А 1008 для потреб в зоні АТО, три метеостанції Pocket Weather Tracker 4500 NV, вартістю 12 тисяч кожна. Про це інформує видання БУГ.

Метеостанції були придбані при спільній праці влади та волонтерів. Окрема вдячність Петру Нагайовському (який минулого тижня сам добровольцем пішов захищати цілісність нашої держави), відомому на Волині волонтеру Костянтину Зінкевичу, Петру Сопронюку, Андрію Бадзюню.

Метеостанції дуже потрібні нашим бійцям на передовій, адже дають змогу враховувати у бойових умовах погодні фактори.

Голова районної ради Віктор Вілентко подякував волонтерам за таку підмогу для української армії, принагідно зазначив, що вони не вперше, а постійно допомагають нашим військовим, підкреслив, що військові волонтерів називають янголами війни, бо вони рятують життя тисячам солдатів. Також Віктор Анатолійович висловив надію, що ці метеостанції, як і вся допомога українського народу нашим захисникам, допоможе наблизити перемогу та здобути мир на нашій багатостраждальній українській землі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Надія Показати IP 12 Лютого 2015 19:09
ВІЙНА Зима. Асфальт розбитий ще гарячий, Розрив гранат... в повітрі скрежет, гук... А поруч сумка й іграшка дитяча, Матуся мертва й зляканий малюк. Йому, трирічнім, відірвало руку, Сльозою прикипіла далина. Така гризьба кривава і розпука!.. Поглинула Донеччину війна. Бійці його схопили в балаклавах І на руках віднесли в лазарет. А Україна втомлено ридала, Як вирватись з розбійницьких тенет. Земля уся змережена металом, Чигає смерть на тебе кожну мить. Сьогодні найціннішим капіталом – У мирі і спокої людям жить. Щодня десятки ранених і вбитих В дворищах, шахт, заводів прохідних. В благальних уклякаємо молитвах, О, Боже! Шал жахіть тих зупини! Надія Корнійчук ДОНБАС У РУЇНАХ Донбас у руїнах і дзотах, Напруга і ризик бійців. Щоденні етапи "ДВОХсотих" Й мольба капеланів-отців. Їх душі вже під небесами. Лукавить, глузуючи, Кремль. В провалля вже котяться й самі, Загарбники наших земель. Загиблі дорослі і діти На совісті того ж Кремля. Як перед агресором світу Іще не розверзлась земля?! На Сході розгул істерії, Таке не приснилося й в сні. Будь проклята тричі, Росіє, За наших убитих синів! Надія Корнійчук
Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 19:19
Незнаю хто дав цим "політичным-волонтерам" гроші але на 100% відсотків ця людина лаханулась :( при елементарному пошуку метеостанцій Pocket Weather Tracker 4500 NV ви побачете, що їх вартість 300 єнотів що навіть при курсі 26 становить в межах 7000 грн.... тобто 5000 лягло в кишені "волонтерів" ???? ШАНОВНІ КРАЯНИ КУПУЙТЕ ВСЕ САМІ НЕ ДОВІРЯЙТЕ НІКОМУ І СТАРАЙТЕСЬ ВРУЧИТИ ТАКОЖ САМІ!!!!!!!!
тарас до ананіста Показати IP 12 Лютого 2015 19:44
Спорт і туризм Kestrel 4500NV Pocket Weather Meter with Night Vision Kestrel 4500NV Pocket Weather Meter with Night Vision Назва: Kestrel 4500NV Pocket Weather Meter with Night Vision Бренд: Kestrel Продавець: amazon.com Артикул: B007GF9896 Ціна: 13,049.37 UAH 511.74 USD
Анонім до тарас до ананіста Показати IP 12 Лютого 2015 20:37
Ага а ще можете загнати через 10 посередників і виставити ціну 1000 баксів.. НЕ РАХУЙТЕ ЛЮДЕЙ ЗА ЛОХІВ!!!!!!
тарасику Показати IP 12 Лютого 2015 20:16
аноним прав цена от 299 до 309 доляров.но если отказатся от скидки то и за 400 можно взять
Анонім до тарасику Показати IP 12 Лютого 2015 20:40
:))) та навіть 400*25= 10000 грн а ще 2000 пішли ВАЛАНТЬОРАМ?
свій Показати IP 12 Лютого 2015 21:00
зінкевич, який бахвалиться, що рєшаєт з таможнею, не міг купити в європі http://www.amazon.com/Kestrel-4500NV-Pocket-Weather-Vision/dp/B007GF9896 чи купив задьошива, продав за дорага (за людські гроші), а гешефт в кишеню на наступні вибори?
небайдужий Показати IP 12 Лютого 2015 21:40
коментар було видалено
Про кастяна Показати IP 12 Лютого 2015 23:53
Зінкевич хоче хорошу машину у нього така мрія собі купити от і шукає людей які дійсно люди а воно чмо карьерист і невдаха збирай далі на машину іномарку а може почекавши 16 років як увійдемо до европи то купиш без мита
Таможня Показати IP 12 Лютого 2015 23:56
СБУ прокуратура міліція Таможня щось робіть бо на фото одні контрабандисти які ніби щось у житті зробили так само як гузь великий деятель
З міста Показати IP 13 Лютого 2015 09:02
Зара метеостанції за такими цінами... Але ж який піар!!!! В мене питання до Кості, думаю він читає коментарі: а де та швидка, яку нібито передали ще 51??? Військові кажуть, що у них є одна, яку передав "Благомед"...
зІнкевич ху ло Показати IP 13 Лютого 2015 11:57
це ж так треба любити грошІ І владу щоб таке витворяти нема в тебе совІстІ костику
Націоналіст Показати IP 13 Лютого 2015 12:34
Вай! Костя дешевше не міг) Гешефту не буде)
Сергій Недбайло Показати IP 13 Лютого 2015 19:08
Внесу трохи ясності. 35 тисяч КОЖНА Рада району і міст мала адресно направити на закупку чогось для армії потрібного. В нашу, Іваничівську прийшла "бомага" оплатити 350 балаклав по 100(!) гривень кожна. Першим "возмутився депутат Сімчук Андрій. Його підтримав я. Потім інші депутати. І в результаті "не проканали" дорогі балаклави. Тоді один з волонткрів запропонував купити на ці гроші метеостанці. Я запитав, чи хватить їх, на що отримав відповідь, що ще й мало буде. Рада проголосувала. Я "побродив" по інтернету і побачив, що ціна станцій набагато менша. Про це встав і сказав. Депутати підтримали і переголосували. Ось як получились ці станції, замість невідомо якої за 35 і більше тисяч:) Це не піар, хлопці, але якби не мій і Сімчука виступ, то мали б зараз пару балаклав, а хтось пару тисЬчонок в кишені. А про 35 тисяч і те, що за ними треба слідкувати (!) я почув від нововолинський хлопців-волонтерів. Тепер питання: 1.- Чому не розібрались, де взялась ціна балаклави 100гр(з печатками бОмага і підписами) 2.- Чому волонткр спочатку сказав ціну за станцію більше 35000, не знаючи і не назвавши ні марки, ні де її купити. 3. Честь і шана волонтерам, без яких ми давно б програли війну, але істину і об'єктивність висвітлення ще ніхто не відміняв. Я нікого не "обкакував", бо поважаю людей, які дійсно дуже багато роблять для перемоги, вони мої колеги. Це просто- об'єктивне уточнення і заклик БУТИ УВАЖНИМИ при розподілі всього, що стосується армії. Хватить нам вже сучих генералів-хабарників, яких навряд чи хто посадить. Будьте людьми хоча би ради тих, хто зараз на фронті. Не в АТО, а НА ФРОНТІ.
діпутат Показати IP 13 Лютого 2015 19:11
А чого Ногайовський два рази на трибуну залазив? Він же сказав ту ціну і сказав шо мало. Я був в залі. То такий волонтер? А депутати не треба спати. Добре той раз вичислили.