USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині неповнолітня напилась так, що потрапила в лікарню. Її судили

25 Січня 2025 22:05
У Володимирі судили неповнолітню дівчину, бо розпивала алкоголь та нетверезою перебувала у громадському місці. Ба більше, дівчину ще й забрали у медзаклад, бо була настільки п’яна.

Як вказується у постанові суду, 27 листопада близько 20 години неповнолітня в компанії розпивала алкогольні напої, а саме – пиво та коньяк. Все закінчилося тим, що дівчина потрапила до Володимирського ТМО з діагнозом алкогольне сп’яніння.

На судове засідання волинянка не з’явилась, але подала до суду заяву, в якій свою вину визнала та просила суворо не карати.

Суддя повважав, що неповнолітня своїми діями, спрямованими на появу в громадському місці у п'яному вигляді, вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.178 ч.1 КУпАП.

Читати ще: У Луцьку неповнолітня напилася й порізала вени. Суд її попередив

Врахувавши, що дівчина віком від 16 до 18 років, суд застосував захід впливу щодо неї у вигляді суворої догани.

Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім Показати IP 26 Січня 2025 22:11
Не законодавство а цирк.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus