На Волині судитимуть фальшивомонетників, які збували підроблені 500-ки
Судитимуть чотирьох осіб, які займались зберіганням та збутом на території Волинської області підробленої національної валюти України у вигляді банкнот номіналом по 500 гривень.
Прокуратура Волинської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно них, повідомили у відомстві.
Нагадаємо, у жовтні 2017 року зловмисників було затримано правоохоронцями після чергового збуту частини підроблених коштів на АЗС у Камінь-Каширському. В ході проведення досудового розслідування встановлено, що вказана група осіб також неодноразово розраховувалась підробленими банкнотами на автомобільних заправних станціях у Ковельському, Луцькому, Локачинському та Рожищенському районах.
Зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 199 КК України. Крім того, двоє із вказаних осіб обвинувачуються також у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України.
Злочинними діями потерпілим завдано матеріальну шкоду на загальну суму понад 11 тисяч гривень.
Усім обвинуваченим обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Ухвалою апеляційного суду Волинської області кримінальне провадження щодо вказаних осіб передано на розгляд з Камінь- Каширського районного суду до Луцького міськрайонного суду.
Фальшивомонетникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Прокуратура Волинської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно них, повідомили у відомстві.
Нагадаємо, у жовтні 2017 року зловмисників було затримано правоохоронцями після чергового збуту частини підроблених коштів на АЗС у Камінь-Каширському. В ході проведення досудового розслідування встановлено, що вказана група осіб також неодноразово розраховувалась підробленими банкнотами на автомобільних заправних станціях у Ковельському, Луцькому, Локачинському та Рожищенському районах.
Зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 199 КК України. Крім того, двоє із вказаних осіб обвинувачуються також у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України.
Злочинними діями потерпілим завдано матеріальну шкоду на загальну суму понад 11 тисяч гривень.
Усім обвинуваченим обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Ухвалою апеляційного суду Волинської області кримінальне провадження щодо вказаних осіб передано на розгляд з Камінь- Каширського районного суду до Луцького міськрайонного суду.
Фальшивомонетникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.