USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку від вибуху гранати загинув чоловік

19 Травня 2015 09:57
Від вибуху гранати на Волині загинув один чоловік, інший - травмований. За допомогою боєприпасу чоловік намагався вирішити конфлікт із сусідом. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Подія трапилася вчора пізно ввечері у Луцьку. Про вибух у чергову частину міськвідділу міліції повідомила 56-річна мешканка обласного центру.

– Слідчо-оперативна група, яка прибула за викликом, встановила: у 41-річного жителя Луцька, який перебував у нетверезому стані, виник конфлікт із 65-річним сусідом, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз. – У результаті чоловік підірвав на подвір’ї гранату невстановленого зразка. Внаслідок вибуху обоє отримали тілесні ушкодження. Чоловіків доправили в Луцьку міську клінічну лікарню. Згодом винуватець помер у реанімаційному відділенні, життю іншого постраждалого нічого не загрожує.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за пунктом 5 частиною 2 статті 115 (Умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, у ході якого встановлять всі обставини вчинення правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
121 Показати IP 19 Травня 2015 10:06
початок.... скоро такі розбірки стануть нормою і нікого дивувати не будуть ;(
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 10:20
І обоє вони нещодавно повернулися із АТО. Психіка там вже підірвана, конфлікти вирішуються тільки зброєю. Так скоро всі українці пройдуть через АТО і один одного перестріляють. Організаторам АТО - олігархам тільки того і треба. Бо українці для них мають цінність тільки як лекторат перед виборами.
!!!!! до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 10:36
tak....nazal tak wono i je.....
451 до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 11:06
Ніхто з них в АТО не був. Так що не будьте бабкою базарною!
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 11:19
чучело
Полонка до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 12:12
от навіщо писати, якщо взагалі нічого не знєте про цю ситуацію??? при чому тут АТО? ні один з них там не був!!!
Перехожий до Полонка Показати IP 19 Травня 2015 12:49
Ну, як Ви так все знаєте, то повідайте людям що і до чого!
Сусідка до Перехожий Показати IP 19 Травня 2015 13:50
Той дурень з гранатою вже всіх сусідів дістав. Понакидав цегли на тротуар, щоб люди не ходили біля його паркану, постійно агресивний, навіть був випадок коли нападав на велосипедиста. І до АТО там ніхто відношення не мав.
Перехожий до Сусідка Показати IP 19 Травня 2015 15:10
А гранату де взяв?
Полонка до Перехожий Показати IP 19 Травня 2015 16:39
якраз таки з гранатою був не той дурний, а його сусід, який теж розумом не вирізнявся
Перехожий до Полонка Показати IP 19 Травня 2015 17:40
А він звідки взяв?
Коля Показати IP 19 Травня 2015 10:48
Чому ж влада нічого не робить? Скільки ще це буде тривати??????????????????????????????????????????
Перехожий Показати IP 19 Травня 2015 10:49
Ось воно і "відлуння війни". Міліції треба було би рейдами пройтись по всіх демобілізованих.
121 до Перехожий Показати IP 19 Травня 2015 10:55
та міліція нічого не зробить - ми самі їх загнали нижче плінтуса вони уже своєї тіні бояться, добре що хоч на сімейні скандали реагують і то із запізненням. треба щоб СБУ на волині не бурштин мила а трохи роботу робила!!!
Перехожий до 121 Показати IP 19 Травня 2015 11:00
Та да... Зараз, якщо в АТО побував, то всьо - герой постфактум. Не зачіпи і слова кривого не скажи.
Анонім до Перехожий Показати IP 19 Травня 2015 11:47
Коли пройдете АТО, то зможете таке говорити
Перехожий до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 12:03
До чого тут це? Я знаю таких, які сиділи там, ні одного постріла не зробивши. А коли сюди повернулись - то з форми не вилазять і бухають беспробудно. Скажете, такого немає? І такі от "герої" понабирають тих "трофеїв" і везуть сюди, аби вершити власне, альтернативне "правосуддя". За*бісь картина виходить... Не сподобався сусід? Гранату закинь йому в хату і всьо... Двірник з ранку заголосно замітає під вікнами?
Лучанин до 121 Показати IP 19 Травня 2015 12:29
Куди ми їх загнали? І, за що? Мені мусорів тепер жаліти за їх протиправні дії? Бо тепер усе це частково їм увірвалось? Нема до них ніякого жалю: як раніше ніфіга не робили, так і зараз з них толку нема.
5645644 Показати IP 19 Травня 2015 11:09
Той район взагалі цікавий. Вчора гранати взірвалась, сьогодні підшипниковий горить... Через великий стовп чорного диму не зміг роздивитись що саме палає...
111 до 5645644 Показати IP 19 Травня 2015 12:18
який район? де підшипниковий, а де цукровий? тиць-пи...диць.
не пацик Показати IP 19 Травня 2015 11:16
якщо на сцені театру висить гвинтівка то вона повина вистрілити- такий закон жанру : в державі неконрольвона маса зброі і боеприпасів в населення : треба памятати і дивитись на реаліі вихід один із варіантів : вільне володіння зброею населеннью -так як новостворенні банди- зграі мають його вже давно : -і рушуча боротьба силових органів : кожному в голову незалізеш як воно дурне то вже ніц непоробеш
Млять Показати IP 19 Травня 2015 11:32
Треба називати речі своїми іменами і визнати, що дуже і дуже багато хамовитих, злобних, жадібних, безкультурних рагулів з гігантськими галімими понтами проживає в нашому чудовому регіоні, які своїх вилупків виховують точнісінько такими ж рагулями, як самі і міліція з сбу, владою і навіть європейським союзом разом взяті нічогісінько тут не вдіють, поваги один до одного не навчать.
Полонка Показати IP 19 Травня 2015 12:16
от роздули ціле кіно. і головне, ніхто нічого не знає про цю ситуацію, а плетуть, виплітають...вам не на сайті новин сидіти, а кошики вдома плести, бо маєте талант до цього :)))
Zrf до Полонка Показати IP 19 Травня 2015 13:08
яка на х.р ще ситуація про яку повинні знати? нема такої ситуації між нормальними людьми яка б вирішувалась за допомогою гранати, такі ситуаціїї тільки між дебілами, які впираються один перед одним рогами, бо про елементарні компроміси і не чули.
Лучанин до Zrf Показати IP 19 Травня 2015 14:02
Що, там один в одного гранатами кидалися?
Zrf до Лучанин Показати IP 19 Травня 2015 14:21
А що ж там робили, коли один в морзі, а інший в лікарні? вивчали будову і принцип дії? Почнемо з того що та граната взагалі не повинна була бути в наявності "у власності" цивільної особи, а тим більше демонструватись стороннім особам, а тим більше використовуватись для вирішіння конфліктної ситуації. Нічого не міняє те, якщо навіть гранату ніхто кидати не збирався, а хотів просто полякати, попонтуватись, от і допонтувався до моргу. Реальна ілюстрація до крилатого вислову "мавпи з гранатами"
Полонка до Лучанин Показати IP 19 Травня 2015 16:43
ні, граната була лише в однієї людини, яка вдерлась в двір сусіда(сусід теж не зовсім адекватний, хоч їздив водієм на 15 маршруті).
ЧП до Полонка Показати IP 19 Травня 2015 16:52
Судячи з ваших коментарів, ви теж не зовсім адекватна.
Полонка до ЧП Показати IP 19 Травня 2015 20:06
Що Ви маєте на увазі????
Полонка Показати IP 19 Травня 2015 20:08
Якщо я пишу, що сусід неадекватний, то я знаю, що той дійсно стоїть на обліці в лікарні для таких, як він.
Луцьк Показати IP 19 Травня 2015 20:43
Всі розглагольствують ніби самі були на місці події. А нікого не дивує, що той кого роблять винуватим якраз і загинув , а "постраждалий" обійшовся парою подряпин ? Доречі пенсіонер терирозував всіх сусідів, натравлював собак на них, кидав камінням і ламав шифер на будинках. На нього вже неодноразово пислися заяви в міліцію.
Тамара Показати IP 19 Травня 2015 22:56
Той старий реально придуркуватий! Гуляю там кожен день з дитиною і чула як той старий пердун кричить і верещить. Він і правда якийсь неадекватний! Погрожував сусідам неодноразово. Загиблого шкода. Співчуття рідним і близьким. Маленька дитина залишилась без батька! Зато те старе чмо з подряпинами...
Дмитро Показати IP 20 Травня 2015 09:59
Дуже шкода, знав загиблого дуже добре і його батьків щиро співчуваю їхній втраті. І не вірю що він міг мати гранату і тим паче так кидати щоб підірвати себе, здається все було зовсім навпаки, та нажаль повернути його до близьких вже не можна.... :((((((
Турик Показати IP 20 Травня 2015 11:08
коментар було видалено
Світлана Показати IP 20 Травня 2015 21:32
Шкода,що в новинах пишуть не правду.Або просто,без слідства свої версіі. Ні було написати, що мов вибухнула граната,обставини з'ясовуються.
Коля Показати IP 21 Травня 2015 18:51
Прошу, не знаєш правди, краще змовчи!!!!!Особисто знав загиблого.Людина з великої букви!!Рідним та близкім виражаю свої співчуття.