USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Смертельна ДТП на Волині: водій Mercedes на швидкості збив жінку і вилетів з авто. Відео 18+

16 Жовтня 2021 17:33
16 жовтня на вулиці Зимнівській у Володимирі трапилася ДТП, пише БУГ.

Як розповідають очевидці, водій на Мерседесі чорного кольору не вписався в поворот, оскільки їхав на великій швидкості.

В результаті, він збив жінку, вилетів в вікно, а авто потрапило в паркан.

Відомо, що водій помер на місці, а жінку забрали медики.

В авто був ще пасажир, він отримав легкі ушкодження. На місці працюють медики та поліція.

Згодом стало відомо, що жінка померла в лікарні. У неї залишилося троє дітей.

Увага, відео 18+! Не рекомендоване до перегляду неповнолітнім і особам з вразливою психікою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
17 Показати IP 16 Жовтня 2021 17:56
Жінку шкода.
комент до 17 Показати IP 16 Жовтня 2021 19:11
і її трьох малих дітей
факт Показати IP 16 Жовтня 2021 18:48
Дибілам закон не писаний! Шкода невинну жінку.
василь Показати IP 16 Жовтня 2021 19:41
жінку шкода, того хто був за кермом ні грама
адвокат Показати IP 16 Жовтня 2021 20:52
пасажира авто варто посадити,як співучасника.
таковда до адвокат Показати IP 16 Жовтня 2021 23:06
пасажиру лише пару років, це його син
Ватикан до адвокат Показати IP 17 Жовтня 2021 08:47
Ти баран
Василь до адвокат Показати IP 18 Жовтня 2021 16:47
Як такі адвокати, то прокурора не треба.
Дімв Показати IP 16 Жовтня 2021 21:03
В німечині для цього стоять лежачі поліцейські
Народна прокуратура до Дімв Показати IP 16 Жовтня 2021 22:20
Ні, в Німеччині у людей в головах мозок, а в українців - тирса
Вв до Дімв Показати IP 17 Жовтня 2021 14:03
В Німеччині камери по всьому місту понатикані ганяй скільки хочеш але потім оплати штрафи а як буде перебор то будь добрий на ідіотен тест
Міщанка до Вв Показати IP 18 Жовтня 2021 10:03
в нас 50% водіїв йшли б на той ідіотен тест...що казати за перевищення швидкості, коли червоний на світлофорі їм не заборонаь - щодня це бачу
А Показати IP 17 Жовтня 2021 12:56
Злочинна самовпевненість
Діма Показати IP 17 Жовтня 2021 17:13
наш знайомий...
Алекс Показати IP 17 Жовтня 2021 20:57
Черговий доказ, що доступне розмитнення Україні протипоказане!
Юрій Показати IP 18 Жовтня 2021 01:13
Понести покарання повинні ще ті, хто відповідає за цю місцевість. Дорогу зробили, а за тротуар навіть не думали.
Ух Показати IP 18 Жовтня 2021 11:07
Яке ще п.дло в перших коментарях мінусує?
Саша Показати IP 18 Жовтня 2021 16:00
Злізло з трактора, сіло на старий мкрседес, уявило, що воно щось...і наробило біди, вгробило життя молодої мами і дітей. Не має виправдання. Саме страшне, що таких пів України!
Наталка Показати IP 18 Жовтня 2021 20:21
Господи, люди, не судіть покійного, бо ненавмисне він це зробив, та й і сповна розплатився за скоєне! Страшне горе в обох сім'ях, його діти не винні, майте совість не гнобіть пам'ять їхнього батька! Я нікого не знала з тих родин, але коментарів жахливих начиталась.