USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині затримали грабіжників, які знущалися над хлопцем

24 Серпня 2015 15:49
Раніше судимі молодики проникли до будинку постраждалого, зв’язали його та вимагали гроші. За фактом розбійного нападу правоохоронці відкрили кримінальне провадження, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Двоє чоловіків проникли через вікно до будинку 25-річного жителя Любомля. Господар будинку відпочивав. Почувши сторонній шум він прокинувся, однак знешкодити зловмисників йому не вдалося.

Чоловіки зв’язали господаря будинку скотчем, били молотком і вимагали гроші. Грошей у чоловіка не було. Тому зловмисники забрали з будинку ноутбук, три мобільні телефони та ювелірні вироби.

Господар викликав правоохоронців, та звернувся за допомогою до медиків. У чоловіка діагностували струс головного мозку та численні забої.

– За скоєння розбійного нападу затримали двох жителів обласного центру 1986 та 1991 року народження. Зловмисники раніше судимі. Один із них нещодавно звільнився із місць позбавлення волі. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.
Відносно затриманих обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Зловмисникам загрожує покарання від семи до дванадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанка Показати IP 24 Серпня 2015 16:46
Не розумію одного, для чого скривати обличчя не хай всі бачать цю па.....у .
Відень до Лучанка Показати IP 24 Серпня 2015 19:33
А звідки ви знаєте,що це па...у,як ви виразились скоїв напад? Неможна судити людину незнаючи усіє фактів!
цікаво Показати IP 24 Серпня 2015 17:48
Нагородні колодки, зазвичай, до сорочки не чіпляються, а до мундира. Шпига вчепив до сорочки. А чи є серед цих нагород медаль "за взятіє ташкента"?
гість Показати IP 24 Серпня 2015 18:04
А мені здається,що потерпілий не такий вже і невинний! Напевно нее просто вони його побили! Поменьше б такіх, як потерпілий,поменьшем і крадіжок було!
добра я Показати IP 24 Серпня 2015 19:25
Лапух той потерпілий! Думаєте,що грабіжники полізли просто так? Напевне він щось прибрехує і не досказує! А хлопці просто дали по заслугам! Випускати їх а не садити у в'язницю!
Віталій Показати IP 24 Серпня 2015 19:29
Ті ЛАПУХИ,як ви кажете дійсно ЛАПУХИ! Потерпілий хотів бути крутим напозичався,наобіцявся! І не виконав своїх обіцянок! А борги треба повертати! Зараз дуже багато таких ситуацій! Так,що міліція краще б шукала вбиаць,гвалтівників і т.д! А хлопці показали приклад,як не треба чинити!
захисник Показати IP 24 Серпня 2015 19:31
Шпига мундіра загубив! За які такі заслуги у ньогт колодка? Хоча чому тут диауватися! В наш час усіх нагороджують,тільки за що???????????
ДАВНО до захисник Показати IP 25 Серпня 2015 12:50
тим полковникам що клялись януковичу дають генералів при порошенку :-як за що ? за заслуги !
Анонім до ДАВНО Показати IP 25 Серпня 2015 15:16
За які такі заслуги? За те,що штани протирають в кабінетах? В той момент коли гинуть справжні воїни!
Санчез Показати IP 25 Серпня 2015 08:28
Скоїв злочин перший раз - тюрма, другий раз - розстріл...і все буде добре
Анонім до Санчез Показати IP 25 Серпня 2015 15:22
Багато хто в житті помиляється! І грабують не від хорошого життя! Так,що краще б влада піклувалася за безробітних,щоб надати їм роботу! А не воювати і ділити гроші!