USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На в’їздах до Луцька з’являться блокпости?

3 Травня 2014 10:10
На в’їзді до Волинської області та Луцька можуть з’явитися блокпости для захисту краю від заїжджих диверсантів. Зініціювати їх облаштування готовий заступник голови обласної ради Ігор Гузь.

«Ситуація в країні радикалізується, наші наступають і вся шваль намагається огризатися, не тільки на Сході, але й на Півдні та можливо в Центрі та Заході України...», - написав він на своїй сторінці у Фесбуці.

«Питання наступне: Чи потрібні блокпости у Луцьку та на в'їзді до Волинської області? Чи варто здійснювати огляд усіх підозрілих автомобілів, що в'їжджають в область представниками МВС та громадських формувань?», - поцікавився він у своїх читачів.

Ігор Гузь наголосив, що при потребі готовий ініціювати прийняття такого рішення органами влади на Волині.

Зазначимо, блокпостами вже обладнані усі в’їзди у Львів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
*** Показати IP 3 Травня 2014 10:17
Ігоре, Ви нам краще допоможіть очиститися від нашої місцевої нечисті, бо це зараз значно актуальніше і проблем від них значно більше для простих волинян, повірте. До влади допустили таких же хабарників партійних (з сердечком)
миротворець Показати IP 3 Травня 2014 11:28
Спочатку Гузь нехай блокпост біля свого кабінету поставить, а то раптом...:)
одеса Показати IP 3 Травня 2014 11:33
давно пора. особливо перед святами. Краще біду попередити, ніж потім пожинати , як сталося в Одесі
петрович до одеса Показати IP 3 Травня 2014 12:21
ну навіщо гратися - ефективніше зразу ввести надзвичайний стан !!! там буде і блок пости і коменданська година і війскова техніка (під сумнівом ) на вулиці !! але ж в нас проблема - наша влада не може прийняти вольове рішення не може взяти на себе відповідальність , вона вміє тільки переливати з пустого в порожнє ! айяйяй
Дончанин до петрович Показати IP 3 Травня 2014 13:21
Знает кошка, чье сало съела. Вот и боится.
Дід Панас Показати IP 3 Травня 2014 11:35
Дорослі люди теж хочуть бавитись у війну.
До відома! Показати IP 3 Травня 2014 12:10
Перевірте вірогідність інформації про перебування підозрілих людей у Зимненському жіночому монастирі після візиту Добкіна і Медведчука. Місцеві мешканці залякані. А як щодо влади і силових структур? Які їх дії?
Вікіпедія Показати IP 3 Травня 2014 12:20
коментар було видалено
петрович до Вікіпедія Показати IP 3 Травня 2014 12:25
перед люстрацією кандидатів на посаду потрібно ще вимагати довідку від психіатра і нарколога
Дмитро Показати IP 3 Травня 2014 12:41
вот нема людині чим зайнятись в цьому житті?
Сергій Показати IP 3 Травня 2014 12:58
Мені так легко додавати коментарі: Що хотіли те і маєте, домайданились
Чи не так? Показати IP 3 Травня 2014 13:24
коментар було видалено
до Показати IP 3 Травня 2014 13:31
спочатку Гузя та його сім'ю на передову.
солдат Показати IP 3 Травня 2014 13:51
Коли вже йому повістка прийде. Чоловік в армії не був, а генералом так хочеться стати.
петрович до солдат Показати IP 3 Травня 2014 15:06
як говорять той солдат поганий який не хоче бути генералом
правдоруб Показати IP 3 Травня 2014 14:32
Ігоре, а ти ще на Волині. А так кричав, що патріот, плакав за небесною сотнею, казав, що готовий покласти своє життя за Україну. А виявляється сидить паразит тихенько в дома і ні на йоту на схід не збирається. Справжній патріот!?
петрович до правдоруб Показати IP 3 Травня 2014 15:18
крісла поділили і в кущі !!! ото в нас влада - гузь говорить про реформи а країна на порозі війни про що він думає ?? от хай вийде і розкаже ЩО ЗРОБИВ з того часу як призначили на посаду
І ось так! Показати IP 3 Травня 2014 14:48
1.Параноя - хронічне психічне захворювання, що характеризується виникненням логічно збудованої системи поведінки, яка заснована на стійких ідеях переслідування, що опановують свідомість хворого. 2.Шизофрені́я - ендогенний прогредієнтний (процесуальний) психотичний розлад, що характеризується погіршенням сприйняття реальності та значною соціальною дисфункцією.
333 Показати IP 3 Травня 2014 18:40
Пану гузю,як будь-то, державному чиновнику не личить гратися у війни.Щось робіть для області, а не для себе.!!!
до Гузьна Показати IP 4 Травня 2014 20:16
Пропоную в три шиї вигнети цього неробу з посади і нехай йде далі грається в революцію, недоумок. Які блок-пости, хто до нас їде? Якщо хоче щось зробити корисне, нехай йде в армію, гвардію чи міліцію, нероба, а не ляпає язиком як корова по дорозі, погань така.