USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині з’явилися нові сорти хліба

7 Березня 2015 09:25
Нові сорти хліба випікатимуть на підприємствах області. Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, - інформують у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, в асортименті ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод» з’явиться хліб «Володимир-Волинський» та «Таврійський».

А ПАТ «Теремно» додав до власного переліку хліб пшеничний з борошна 1 ґатунку, білий 1 ґатунку, «Полтавський», «Дарницький» та «Козацький».

Буханці під назвою «Козацькі» випікатимуть також і на Ковельському хлібокомбінаті, а ФОП Бондарчук Інна Анатоліївна – хліб «Білий» та «Сірий».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
споживач Показати IP 7 Березня 2015 10:17
А чому панове владці не кажуть про постійне (майже кожних два-три дні) підняття цін на соціальний хліб? Невже прості люди пана губернатора не цікавлять та чому не виконують повноваження щодо цінового регулювання? Простий люд наразі нікому не потрібен, а от коли будуть місцеві вибори.... Вчора буханочка білого хліба ВАТ "Теремно" вагою700г коштувала 7,14грн. F zr,b ot s zrscnm ,ekf! Це що нас хочуть заморити голодом? В основному люди беруть по вібуханця хліба, а коли його ріжуть продавці, то фактична вага не 350г , а 320 або і 300г (це на 10-15% менше). Відповідно людина переплачує! Так у мене було два дні тому у кіоску зовнішкомхліб на ДПЗ! А коли я зробила зауваження , то наслухалась від продавця такого, що ми скоро взагалі хліба не побачимо! На мою думку, споживачі повинні бути проінформовані про ціну хліба, її економічну обгрунтованість та про причини росту! Це все залежить від влади! А вона плювати хотіла на народ!
Штефан, Луцьк Показати IP 7 Березня 2015 11:21
Це дуже мудре рішення керівництва області. Хліб буде значно дешевшим та більш якісним та смачним! Володимирові Гунчику -земний уклін від нас усіх!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 7 Березня 2015 11:45
А где в статье написано, что новые сорта хлеба будут дешевле? Например, как в Донецке (буханка белого хлеба, в зависимости от сорта, стоит от 4.50 до 6 грн).
Справжній Штефан, Лу до Анонім Показати IP 7 Березня 2015 12:01
Усьо буде чьотко!
Анонім до Справжній Штефан, Лу Показати IP 7 Березня 2015 12:17
Особенно с учетом цены на доллар. Ведь на вчера: Луцк: доллар официально покупают по 27.90, продают по 30.00. В Киеве подобная картинка. А сколько баксов в казне, если Нафтогаз расплачивается с Газпромом траншами по 15 миллионов долларов, т.е на пару дней поставок. Иными словами и в казне баксов нет. Ожидаемый транш от МВФ, если и будет, расписан и полностью и уйдет на текущие платежи.
Ще один споживач Показати IP 7 Березня 2015 21:29
А нові сорти хліба можуть випускатись лише після розпорядження Гунчика? Тоді для повного щастя нам терміново потрібне його розпорядження про нові сорти ковбаси!
Штефан, Луцьк до Ще один споживач Показати IP 7 Березня 2015 22:14
А хто з волинян пробував їсти корейську копчену ковбасу із собачого мяса? Дуже, дуже смачна річ! Рекомендую!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 7 Березня 2015 22:31
Вже святкуєш?