USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Чернишевського авто влетіло в дерево

30 Січня 2018 12:10
На вулиці Чернишевського водій BMW на польській реєстрації влетів в дерево. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інформацію підтвердили у прес-службі патрульної поліції Волині.

Згідно з інформацією, потерпіла пасажирка.

Патрульні кажуть, попередня причина - спустило колесо. Інші обставини встановлюються.

До слова, BMW 5 e39 - на польській реєстрації.

Вочевидь, пасажир був не пристебнутий ременем безпеки, через що сильно вдарився головою в лобове скло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучанин Показати IP 30 Січня 2018 12:42
ясно..їздун дружбан поліцейських.. Адже треба бути ди?ілом, щоб сказати що колесо спустило під час руху і із-за цього було дтп. В даному випадку видно не озброєним оком, що їздун був під шафе.. добавив "в полік", не справився і вмазався...і лише тоді..колесо не витримало і спустило.. Треба провести перевірку самого поліцая на вміняємість.. А чи може це він і сидів на пасажирському кріслі ..та головою вдарився..
Свідок Показати IP 30 Січня 2018 14:10
водій був адекватний... А на сидінні сиділа пасажира сиділа жінка, її забрала швидка.
лучанин Показати IP 30 Січня 2018 15:07
на 3му фото добре видно слід польоту...швидкість не менше 80..і від удару машину повертає на 40градусів.. дерево+бровка вистояли) от постає питання де знаходилась голова пасажирки, ящо вона вдарилась не проти свого місця сидіння..а так близько до водія... Це їй повезло що в кермо голову не зламала..)))
жора Показати IP 30 Січня 2018 16:08
ОПАА ЦЕ МОЯ ЄВРОПАА)))
треш Показати IP 30 Січня 2018 16:12
хлопці, поки до розтаможки дійде у вас не буде шо розтаможувати. думаєте в нього грошей вистачить на ремонт?
Валентин Показати IP 30 Січня 2018 16:53
Добре що ніхто не їхав назустріч. А так - дерево зупинило героя.
5.45 Показати IP 31 Січня 2018 14:08
Мінус один. Позитивна новина