USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

На «Ягодині» у прикордонника виявили кошти, походження яких він пояснити не зміг

15 Травня 2015 14:24
На Волині співробітники внутрішньої безпеки виявили у прикордонника кошти, походження яких він пояснити не зміг. Про це інформують у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Державна прикордонна служба України продовжує здійснювати низку заходів направлених на протидію корупції серед персоналу відомства. В цьому напрямку активно проводять роботу співробітинки підрозділів внутрішньої безпеки.

Один з випадків протидії цьому ганебному явищу зафіксували учора у пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею. Під час проведення перевірки організації несення служби прикордонними нарядами співробітники внутрішньої безпеки у одного з військовослужбовців виявили кошти, походження яких він пояснити не зміг. Також гроші знайшли і в службовому приміщенні. Наразі за фактом призначили службове розслідування.

Зазначимо, що в Луцькому прикордонному загоні з метою удосконалення управлінської діяльності та ефективності дій із запобігання та протидії корупції налагоджено тісну взаємодію з органами МВС, СБУ та прокуратури. Також для мінімізації корупційних ризиків за участю представників правоохоронних органів проводяться заходи правової та профілактичної роботи з персоналом, в тому числі з начальниками відділень інспекторів прикордонної служби та офіцерами відділів прикордонної служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 14:30
рівень
луч Показати IP 15 Травня 2015 14:46
напосівали, що ж не зрозумілого)
Луцьк Показати IP 15 Травня 2015 14:58
А чому так мало це корупція?
Наталія Показати IP 15 Травня 2015 15:05
Де ПРІЗВИЩА шановні ? Показали пару купюр там за пару хвилин більще іде.
КАКА Показати IP 15 Травня 2015 15:43
ТА ТАМ СЛЫПИЙ ПОБАЧИТЬ ЯК ВОНИ БЕРУТЬ!ВЧОРА БУВ НА УСТИЛУЗІ,ВОИ НАВІТЬ ВИМАГАЮТЬ!
Блондин Показати IP 15 Травня 2015 16:31
Нашли крайнего одного..а то что там берут все.и пытаются даже наживаться те кто ничего не решает..
Я Показати IP 15 Травня 2015 16:35
Аж 530 грн і пару доларів??? ******
Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 16:40
Імітація діяльності?
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 17:45
як казала одна жінка: якщо мій Вася в день не приносить 100 доларів... то не життя... без слів..а що казати тим,хто на роботу ходить за місяць, щоб отримати лише 40..одна країна(((
Цікавим органам Показати IP 15 Травня 2015 19:22
Де взяв, де взяв ?! Мама дала, МАМА !
Добродій Показати IP 15 Травня 2015 22:00
Чергова імітація роботи внутрішньої безпеки ДПСУ, взяли якогось сержантика і що далі з такими фактами кримінальну справу не порушиш. Відрапортували що "провели заходи правової та профілактичної роботи з персоналом". ПОКАЗУХА!!! змін ніяких, взялиб вкаще тих що на "воротах", там більше труснулиб ніж 500 грн. кругом ПОКАЗУХА!!!
кгб Показати IP 15 Травня 2015 23:43
позорні оперативники,чим закінчивсь суд над взяточниками прикордонниками