USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На «Ягодині» затримали чоловіка, що хотів вивезти з України 50 тисяч масок

14 Березня 2020 09:23
Через «Ягодин» чоловік намагався вивезти з України 50 тисяч респіраторних масок.

Про це повідомляє пресслужба Луцького прикордонного загону.

Автомобіль «Рено», яким керував українець, слідував на виїзд з України через пункт пропуску «Ягодин» з вантажем респіраторна маска «Стандарт, 203» FFP2NR», - йдеться в повідомленні.

У межах протидії незаконному переміщенню товарів через ДК, пов’язаних із поширенням коронавірусу на території України, прикордонники ініціювали проведення перевірочних заходів щодо ідентифікації товару та відповідності заявленій кількості в товаросупровідних документах.

За результами спільного з митниками огляду автомобіля виявлено респіраторні маски класу FFP2, які заборонено для вивозу з території України (ПКМУ 214 від 11.03.2020 року).

Наразі транспортний через кордон не пропущено. Проводяться перевірочні заходи за участі представників Національної поліції та управління стратегічних розслідувань у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 14 Березня 2020 09:53
Таких зразу треба в тюрягу!!! І плюс штрафи конкретні впаяти!
Німу Показати IP 14 Березня 2020 10:13
Нє! Таких треба відправляти санітарами у санаторії, де проходять карантин українці!
@ Показати IP 14 Березня 2020 10:17
кому війна кому мать родна! 50тис помнож на 2 дол! украінці *справжні патріоти*
Кулемет до @ Показати IP 14 Березня 2020 13:08
Патріотизм закінчується тоді, коли мова йде про гроші і особисті інтереси. І скажіть хто-небудь, що це не так
Ян Показати IP 14 Березня 2020 10:24
Впаяти гною срок + конфіскат до трусів. Щоб неповадно було !
Макс Показати IP 14 Березня 2020 11:07
А те, що скоро ті маски можуть бути потрібними його і нашим дітям і батькам - тому гноякові "до лампочки". Боже, що за людиська.........
Ось вам Показати IP 14 Березня 2020 11:07
А потім медсестри будуть без масок сидіти біля хворих, бо ці мудаки контрабандони всі маски повивозили. В гробу ті гроші ще нікого не зігріли... А хвороба вона не вибирає... хтось помре, а хтось залишиться жити з усвідомленням того що він спекулював і контрабанним шляхом вивозив з своєї країни засоби захисту в часи смертоносної пандемії. Нащо так жити? Коротше мудаки ви контрабандони і спекулянти з тим і живіть поки...
Народна прокуратура Показати IP 14 Березня 2020 12:09
Яскравий приклад нашого менталітету! Шкурний інтерес понад усе! А як красиво волали : українці - від серця до серця! Разом нас багато - нас не подолати! Це ж уже не перший випадок виявлення на "Ягодині " таких "бізнесменів". На 100 % переконаний, що він у змові з працівниками аптек, аже вроздріб він таку кількість масок купував би до другого пришестя...
До народної прокурат Показати IP 14 Березня 2020 15:14
По перше маски це груз,який іде офіційно адже водій Рено подав документи ,що везе дійсно маски але іншого типу,тобто які маски і якого типу він може і не знати ,його загрузили і дали документи,що в коробках він не має права їх відкривати.
Петро Показати IP 14 Березня 2020 16:15
Диву даєшся з коментів, навіть знають як на казати і матір приплели.. Заборона була оголошена 11березня, а затримали 12-го коли тільки опублікували. А як з договором заключённым і проплаченим раніше заборони?
Народна прокуратура Показати IP 14 Березня 2020 17:31
О, так-так, звичайно. Водій білий і пухнастий! Маски самі слідували з України до Польщі. І до того ж це не фура, де все опломбовано, а звичайний бус зажерливого контрабандиста.
Анонім Показати IP 14 Березня 2020 18:14
ПАДЛО! БІЗНЕСМЕН КЛЯТИЙ!
Буде епідемія Показати IP 15 Березня 2020 11:30
То таких вирізати будуть.....перевозчиків
Ввв Показати IP 15 Березня 2020 15:04
Чому держава не може зробити виробництво тих масок та продавати на ЕКСПОРТ ? .кожен рік епідемії...грипу...свинячого ,пташиного., короно.. Та заробляти кошти...?.. Чи розвалити легку промисловість ми вміємо...а потім кричати гвалт...вмираєм...
Лучанка Показати IP 16 Березня 2020 12:46
Це не цікаво! Нехай пояснять чому в аптеках так і не має масок??? Вже 3 тижні як,а може і більше!