USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На ремонтно-реставраційні роботи в музеї Липинського планують використати мільйон євро

9 Червня 2009 15:58
Поліфункціональний науково-дослідний культурний осередок у музеї-садибі родини Липинських в селі Затурці Локачинського району планують зреалізувати за 4 роки. На все про все – 1 мільйон євро. Про це йшлося під час наради у заступника голови ОДА Святослава Кравчука, – інформує 9 червня репортер «Волинських Новин».
Для реалізації проекту реконструкції музею-садиби планують залучити кошти за Програмою «Добросусідство: Польща-Білорусь-Україна». Сьогодні чиновники радилися, як подати заяву на участь у гранті цікаво, аби комісія обрала саме цей проект. Для цього ставку робитимуть на розвиток транскордонного співробітництва.
Йшлося про те, що обов’язково в програму реконструкції повинно бути включене будівництво міні-готелю, де гості з-за кордону зможуть перебувати під час проведення різноманітних міжнародних конференцій, що відбуватимуться на базі музею-садиби.
На реалізацію цього задуму наразі планують залучити 1 мільйон євро. Проте цифри уточнюватимуться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus