USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Начальників обласних УМВС і ДАІ звільнять і люструють

18 Березня 2014 12:23
Голова люстраційного комітету при Кабінеті міністрів Єгор Соболєв розповів, що в лавах Міністерства внутрішніх справ здійснять люстрацію.

Про це він інформує "Українська правда" з посиланням на повідомлення у Facebook.

Зі слів Соболєва, на зустрічі з главою МВС Арсеном Аваковим йшлося про призначення в МВС, які викликають обурення в людей.

Згідно з підсумками зустрічі домовилися про те, що звільнять усіх призначених керівників обласних управлінь міліції і ДАІ. Їм буде надано статус виконувачів обов’язків, а люстраційний комітет спільно з кадровою комісією МВС організує аналіз роботи та публічний підбір кандидатів за участю громадськості.


Критерії до нових керівників міліції і ДАІ областей, механізми відбору та консультацій з людьми обіцяють виробити теж публічно.

"Звісно, це величезна відповідальність. Якщо чесно - страшно. Але це величезний шанс для країни отримати нову опору для себе", - зазначив Соболєв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 12:35
щось ви довго чухаєтесь! Данильчук вже "люструє", аж гай шумить!
Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 12:47
Нікого не потрібно звільняти потрібно дати зарплату відповідну і умови праці щоб не возили на кіна кожний місяць гроші і буде порядок
123 до Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 18:11
Раніше чим думав?
Дождутся Показати IP 18 Березня 2014 12:53
Дождутся, что Россия их всех люстрирует...
лучани Показати IP 18 Березня 2014 13:23
Всіх начальників перевести у ППС. Нехай ходять охороняють порядок на вулицях.
вітя Показати IP 18 Березня 2014 13:32
та і не тільки начальників - пенсіонерів на пенсію (це щоб скорочень не проводити - подабається хлопцям працювати)), корупціонерів всіх рівнів мвс до тюрми.
Валерій Показати IP 18 Березня 2014 14:55
Виконавчу з реєстраційною не будуть чіпати.???
опиум Показати IP 18 Березня 2014 15:22
А кому теперь башлять.....всех слюструють.Напишите хоть адрес или фамилию.
ВВБ Показати IP 18 Березня 2014 17:57
Як кому башляти,Володька Поліщук ще бере з Гаї Мрео приносьте подякує.Він каже,що рапорт написаний під тиском не має юридичної сили.