USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Найбільше нерухомості серед депутатів Київради має лучанин

7 Травня 2015 21:00
Моніторинг декларацій депутатів Київської міської ради Громадського руху ЧЕСНО показав, що одні депутати, згідно з їх деклараціями, не мають власного житла, а інші володіють тисячами квадратних метрів. Список власників нерухомості очолив лучанин.

Так, понад 10 % депутатів Київради не мають власного житла. І це переважно – мажоритарники.

А ось перше місце серед власників нерухомості посідає наш земляк «свободівець» Олег Чернецький, у якого, на відміну від однопартійця-безхатченка Руслана Андрійка, не просто є де жити. У нього у власності - аж 6 квартир та 5 будинків. Сумарно житлової та нежитлової площі у власності депутата та сім’ї нарахували понад 6000 квадратних метрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 7 Травня 2015 21:19
А чого не птшете, шо він один з найбільших прогульників у Київраді? В луцьку депутатства мало було - пішов у Київ
свобода Показати IP 7 Травня 2015 21:59
не зїм то надкусаю,на.уй пацани полягли
Привіт Показати IP 7 Травня 2015 23:12
І в Києві відмітили...
Патрiот Показати IP 7 Травня 2015 23:42
Чесно заробив,сплачуючи податки,ви що ,не знали?
Лучанин Показати IP 7 Травня 2015 23:48
Зато його благодiйний Фонд видiлив в свiй час допомогу для хора ветеранiв вiйни аж 100 гривень!!!
читач Показати IP 8 Травня 2015 07:51
Різні Чернецькі, Гунчики... вас їх статки хвилюють, а от те що влада відмінила вплив на регулювання ціноутворення пасажирських перевезень - про це ніде нічого немає!!! На проблематичні питання для людей інформація замовчується!!! Навіщо тоді ті депутати, голови ОДА... з яких толку... а вони лише збагачуються?! Що це робиться???
889 Показати IP 8 Травня 2015 07:52
ВН чому Ви не пишете про бунт жителів першого гуртожитку по вул Дружби Народів2 ?де власник згорілої зебри під вікнами мешканців будинку хоче поставити літнє кафе а жильці проти вчора були депутати зі своботи та ткачук народна варта а вас небуло?чому?
998 до 889 Показати IP 8 Травня 2015 08:12
Кому та Свобода потрібна?:) Лише піар, щоб про таких не забули:)
бібібібі Показати IP 8 Травня 2015 09:24
і здає всі квартири подобово і заробляє на нові))
Анонім до бібібібі Показати IP 8 Травня 2015 12:29
здає депутатам з ВР
бібібібі до Анонім Показати IP 8 Травня 2015 15:39
яким депутатам.всякий зброд живе.від малого до старого,від біднішого до багатшого
коля Показати IP 8 Травня 2015 12:08
а нашому народу не вгодиш і бізнесмен погано і чиновник погано. А от сторож суткі через троє, класний пацан, його і пожаліти можна!?
Лучанин Показати IP 8 Травня 2015 21:14
Та нехай вiн трижди буде бiзнесменом i чиновником,але не за рахунок простих людей i нашоi нещасноi краiни,яких вони обирають,користуючись владою!!!